491 Shares 1518 views

Jak używać tampon po raz pierwszy tips

Cześć, porozmawiajmy między nami dziewczynami na delikatnym tematem. Ten, który się trochę wstydzi się rozmawiać z matką lub bliskiego przyjaciela. Wiesz, że w życiu każdej dziewczyny przychodzi czas do zapadalności. Rosną, zyskuje postać dziewczęcą, organizm dojrzewa i przygotowuje się do rozpoczęcia nowego życia. W szkole, to, oczywiście, powiedział w klasie biologii, która jest miesiączka. Ale, niestety, bardzo niewiele osób może dać kilka praktycznych porad na ten temat. Na przykład, szkoła nie wyjaśniają, jak użyć tampon po raz pierwszy. Ale zgodzi się Pan, że pytając nikogo o takich rzeczach nie warto. A kto nie chce być dorosły i najbardziej wszystko wiedzieć i zrobić?

Wraz z początkiem miesiączki jesteś za dojrzałą dziewczyną. Ale, niestety, oprócz radości dorastania, to niesie ze sobą wady: ból głowy, zawroty głowy, i, oczywiście, plamienia. Nie bój się – tylko za te dni, nasz przemysł reklamowy zemsta promuje stosowanie podpasek higienicznych i tamponów:. Z pierwszej następnie, na szczęście, wszystko jest jasne. Ale pytanie, w jaki sposób użyć tampon po raz pierwszy, nie jest proste. Ale te środki są czasami konieczne – bez nich, stracisz wiele korzyści. Cóż, pamiętasz hasło „nie nosić białe, nie nosić ciasne, a na końcu, a nie tańczyć?” Zgadza się z tamponów wszystkie te działania podczas miesiączki stają się dostępne.

Powiem ci więcej o tym, jak używać tampon po raz pierwszy. Najpierw trzeba podnieść produktowi pożądanego stopnia chłonności. Oni, podobnie jak uszczelki, różnią się liczbą kropelek, malowane na opakowaniu. Jeśli dopiero niedawno rozpoczęła się w pierwszym cyklu miesiączkowego, zwykle izolacja nie jest bardzo silny. Tak, to zupełnie wystarczające tampony z dwoma kroplami. Oni, w drodze, a rozmiar jest zazwyczaj nieco mniej odpoczynku. Tak, jak wpakować tampon? Aby rozpocząć, przestać się martwić. Ta procedura jest bardzo prosta i nie zrobi ci krzywdy. Im więcej się martwić, tym bardziej napięte mięśnie miednicy i pochwy, tak niewygodne w użyciu tamponu. Myj ręce, nie przegap higieny brudne palce – tak można wnieść zakażenia narządów płciowych. Zapoznaj się z instrukcjami w artykule – ma zwykle zdjęcia, które mówią, jak użyć tampon po raz pierwszy. Spójrz, trzeba trochę usiąść, nogi szeroko rozstawione. Lub – jeśli tak będzie wygodniej – podnieś jedną nogę i umieścić go na krześle. Teraz uwolnić wymaz z powłoki ochronnej, delikatnie zdjąć prawą rękę. Lewy oddzielił wargi sromowe stron i delikatnie zdecydowanym ruchem, aby wprowadzić go do pochwy. Starają się wcisnąć go głęboko, że nie spadnie, oczywiście, ale będzie to spowodować dyskomfort podczas jazdy, jeśli znajduje się dość daleko. Pamiętaj lekcji anatomii – pochwa znajduje się zwykle pod kątem, więc nie próbują wpakować tampon pionowo w górę. Proces ten tylko brzmi skomplikowane. Zaledwie kilka prób, a na pewno go obsłużyć. Prawidłowe umieszczenie tamponu nie jest widoczny z zewnątrz. Jej obecność przypomina tylko końcówki przewodów, w których jest to wygodne, aby wyodrębnić używanych narzędzi.

Jak widać, nie jest konieczne, aby się ich bać. Nie panikuj, jeśli miesiąc rozpoczyna od razu, ale należy pamiętać, że dobrze wiesz, jak używać tamponów. Zachować kilka sztuk w torebce do nagłych, nie zawiodę cię.