294 Shares 5751 views

Jazda Lenkoma hol z miejscami konieczne przy wyborze miejsca na sali teatru

Jazda Lenkoma hol z miejscami konieczne przy wyborze miejsca w sali teatru. Dla wygody publiczności zawsze można zadzwonić i skonsultować się w sprawie nabywania odpowiednich i wygodnymi fotelami.

Historia Lenkom Teatr

Dwór w stylu „nowoczesnego” powstał w Malaya Dmitrovka na początku XX wieku. Popularne architekt Iwanowa-Shits zaprojektował budynek Club Kupieckiej, ale jest w istniał pokój przez stosunkowo krótki okres czasu. Po 1918 roku w budynku mieścił się „House of anarchii”, uczelnię, do pracy partyjnej, ich instytucji edukacyjnej. Sverdlov, a nawet kino „Mały Danilovka”. W późnych latach 20-tych roboczej Youth Theatre został otwarty, a 10 lat później zaczął pokój pracy Lenk (Schemat z siedzenia podany w treści artykułu).

W stolicy otwarto nowy teatr, który był przewidywalny jasno wyrazić siebie i stać się częścią historii rosyjskiego teatru.

Teatr popyt

Szczyt popularności Lenkom Teatru (którego zdjęcie znajduje się poniżej) miała miejsce w latach 70-tych. To było w tym czasie w reżyserii teatru Zacharow. Różne preparaty, które pojawiły się na etapie 20-30 i 40 lat temu, a teraz są popularne wśród teatrów stolicy i gości.

Panujący klimat w holu oraz w sali, pełne oddanie artystów na scenie w każdym otoczeniu, wspaniałe dzieło dekoratorów i costumers, wspaniały dźwięk – wszystkie te czynniki razem zapewniają bezinteresowną miłość widowni w teatrze Lenkom.

Jest on jednym z najbardziej popularnych i znanych w teatrach kapitałowych. W repertuarze stale przyciąga publiczność, a genialny gra aktorów sprawia, że publiczność się wrócić ponownie i ponownie wpada do magicznej atmosfery, która panuje podczas występów w teatrze.

Siedzenia w sali

Widownia jest dość przestronny pokój, który jest przeznaczony do 753 miejsc. Amfiteatr, sukienka krąg i stragany są dogodnie położony, a miękkie i wygodne fotele pozwalają teatralnej publiczności, aby odpocząć i spędzić miło czas podczas oglądania spektaklu lub produkcji.

hal schemat z miejsc w Lenkom oznacza objętość 14 rzędów stanowisk. 24 wygodne fotele rozmieszczone w każdym rzędzie. Amfiteatr reprezentowany przez 8 rzędów, z których każde jest usytuowane na 22 miejsc. Mezzanine jest wyposażony w 9 rzędach, z 10-18 wygodne fotele w rzędzie.

W Lenkom schemacie hali z siedzeń wyposażonych w taki sposób, że widz z dowolnego miejsca mogłyby doskonale zobaczyć, co dzieje się na scenie.