635 Shares 2932 views

Jak wyłączyć avast?

Avast! – chyba najbardziej znany ze wszystkich programu antywirusowego. Jego popularność wśród ludzi jest ogromna, w dużej mierze dlatego, że jest za darmo. Co jest zaskakujące – do znalezienia gdzie indziej program, który skutecznie łapie wirusa, i zapłacić za to, że jest to konieczne tylko w razie konieczności, aby uzyskać dodatkowe funkcje, łatwe.


Jest to – Główną różnicą pomiędzy różnymi programami antywirusowymi z wytwarzanych, zarówno firm krajowych i zachodnich.

Ale zdarza się, że program powoduje problemy użytkowników, a potem myśleć o tym, jak wyłączyć avast. Potrzeba ta wynika najczęściej, gdy chcesz instalować żadnego oprogramowania antywirusowego i uważa go za zainfekowanych plików. Oczywiście, myśląc o tym, jak wyłączyć avast powinny być tylko w przypadku, jeśli mocno wierzą w niezawodność co instalujesz. Aby rozpocząć, należy odłączyć od internetu – Kto wie, kiedy atak może nastąpić w systemie. Będzie źle, jeśli w tym momencie będzie można bez ochrony. Tak, jak tymczasowo wyłączyć avast?

Po pierwsze, trzeba znaleźć ikonę antywirusowego w zasobniku systemowym. Jeśli nagle nie wiem, gdzie i jak szukać – wówczas zwrócić uwagę na zegarze systemowym, obok którego znajduje się obracać pomarańczową piłkę stylizowanej litery „A” – symboli Avast!

Kliknij na nim prawym przyciskiem myszy.

W powstałej menu kontekstowego wybrać ekran zarządzania poz. Ekrany – jest to nazwa zwyczajowa środków ochronnych przed różnymi zagrożeniami. W następnym menu, będziesz miał okazję pracować zatrzymanie Avast.

Jeśli myślisz o jak wyłączyć antivirusnik avast, rozwiązanie już znaleziono – przed sobą listę odstępach czasowych – od 10 minut lub więcej. Można zatrzymać jego pracę na wieki, wznawianie go tylko wtedy, gdy samemu wybrać to zrobić.

Po wybraniu żądanej opcji, program będzie wyjaśnienie, czy chcesz wyłączyć program antywirusowy naprawdę. Dążyć do potwierdzenia.

W rzeczywistości, jak wyłączyć avast, nic wielkiego. Niektóre proste manipulacje przez który program antywirusowy zatrzyma się w czasie chcesz. Zauważ, że ikona programu w zasobniku systemowym, zmienia, a jeśli po najechaniu kursorem nad nim – pojawi się komunikat, że automatyczna ochrona komputera jest wyłączone.

Czasami zdarza się, gdy trzeba usunąć oprogramowanie antywirusowe w ogóle. Można używać standardowych narzędzi Windows oferuje usunąć aplikację. Otwórz Panel sterowania, wybierz tam program i akcesoria – szukasz ikony antywirusowe i potwierdzić jego usunięcie.

Avast! Wiadomo za to, że po prostu usunąć go i nie może pracować. A to nie zdarza się tylko w przypadkach, gdy program jest uszkodzony, ale po większości standardowych usunięcia. Jeżeli nadal pojawia się komunikat informujący, że system jest wart antywirusowe, należy odwołać się do decyzji, proponowane przez twórców narzędzi. Zdając sobie sprawę z istnienia tego problemu, oni stworzyli specjalny program do odinstalowania avast!, Który można pobrać z oficjalnej strony programu.

Teraz, że wiesz, jak wyłączyć avast, że nie marnować cennych zasobów systemowych i nie blokują próby ustanowienia nieszkodliwe oprogramowanie. Cokolwiek to było, pomyśl o tym, czy nie zakończyć swoje prace w ogóle? Avast! dobry anty-wirus, który, choć nie w pełni zagwarantować ochronę komputera, ale nie daje żadnej infekcji powodują szkody. Czy to tylko wtedy, gdy są mocno przekonani o bezpieczeństwie programu zainstalowanego. Jeśli masz wątpliwości, że oprogramowanie zainstalowane lub witryn nie jest tak bezpieczny – lepiej, aby wyłączyć oprogramowanie antywirusowe.