728 Shares 4149 views

Bitwę z Azzinoth w WoW

Jeśli od dłuższego czasu grasz w World of Warcraft, najprawdopodobniej już wiesz dokładnie, czego szukać. Jednak nigdy nie jest za późno nauczyć się nowych rzeczy, na przykład jak zdobyć jedną z najpiękniejszych broni w grze. Oczywiście, piękno jest koncepcją subiektywną, jednak wielu graczy zgadza się, że ostrza Azzinoth są najbardziej estetyczne w całym świecie gier. Warto zauważyć, że mają nie tylko atrakcyjny wygląd, ale także imponujące osiągi. Więc musisz zwracać uwagę na nich i staraj się je dostać. Jak to zrobić i co otrzymasz w wyniku – dowiedz się później.

Kiedy nadszedł czas na poszukiwanie nożyków?

Zaczyna się z faktem, że ostrze walki Azzinoth może oczywiście być użyte jako broń jedną ręką, z drugiej strony, biorąc inny miecz lub tarczę. Ale zauważ, że można uzyskać dwie takie ostrza z należytą starannością i szczęściem. I wtedy będziesz miał niesamowicie potężną kombinację. Jednak nie powinno być zbyt wcześnie, aby szukać, ponieważ nie masz wystarczająco dużo siły, aby uzyskać co najmniej jedno takie ostrze. Musisz dotrzeć co najmniej siedemdziesiąt w lewo. Na tym poziomie można wyposażyć ostrze i używać go, zanim będzie to tylko ładunek w magazynie. Co więcej, nie jest to takie łatwe, więc po prostu umrzesz, jeśli zabijesz niezbędne moby za wcześnie. Dlatego najlepszym zaleceniem jest poczekać na siedemdziesiąty poziom. Potem możesz bezpiecznie wejść do kopalni w walce o Azzinoth. Więc nie zginiesz, a możesz natychmiast użyć go po otrzymaniu broni.

Jak się dostać?

Jeśli uważasz, że możesz łatwo zdobyć bitwę z Azzinoth, to jesteś zbyt wysoka. Faktem jest, że to ostrze nie spadnie z żadnej z mobów, które istnieją w grze. Aby to osiągnąć, musisz udać się do Black Temple, gdzie będziesz musiał walczyć z niebezpiecznymi przeciwnikami. Ostateczną podróżą będzie walka z jednym z najbardziej niebezpiecznych bossów gry – Illidian "Stormrage". Ten szef będzie łatwo zajmował się pojedynczym podróżnikiem na każdym poziomie, ale pytanie brzmi, czy dotrzesz do samego Illidian, jeśli wyruszysz na podróż bez wsparcia. Ogólnie rzecz biorąc, tutaj musisz zebrać pełny atak. Dlatego lepiej być członkiem klanu, więc masz solidnych partnerów, z którymi masz już wzajemne zrozumienie. Dopiero wtedy możesz powołać się na ostrza Azzinoth. Ale kto dostanie taką potężną i piękną broń? Przecież najbardziej prawdopodobne jest, że każdy chce to osiągnąć. W rzeczywistości wszystko jest trochę inne – zakres tych, którzy chcą zauważalnie zawęzić.

Dla kogo są przeznaczone ostrza?

Więc udało ci się wyeliminować ostrze walki Azzinoth, ale co z tym zrobić? Kto jest bardziej odpowiedni? Faktem jest, że nie wszystkie klasy dobrze radzą sobie z ostrzami, szczególnie jeśli chodzi o broń podwójną. Dlatego najbardziej odpowiednimi klasami tych ostrza są Wojownik i Robber. Warto też zastanowić się nad zdobyciem pary takich ostrzów Death Knight i Monk. Oni też będą w stanie wyciągnąć z nich sporo dobrego. Inne klasy mogą pomóc w zdobyciu tych artefaktów, ale raczej nie mają prawa ich ubiegać, ponieważ mają inne preferencje. Nie myśl jednak, że możesz natychmiast otrzymać broń, której potrzebujesz, kiedy pokonasz Illidian. Faktem jest, że szansa wypadnięcia z łopatek jest o ponad pięć procent. Zgodnie z teorią prawdopodobieństwa będziesz musiał spróbować około dwudziestu razy, aby otrzymać jedno ostrze. W związku z tym, dla pełnej pary, przygotuj się do Black Temple i walcz z szefem co najmniej czterdzieści razy. Oczywiście możesz mieć szczęście, a podczas dwóch pierwszych kampanii wybijesz dwa ostrza, ale nie licz na to zbyt wiele. Ale co ci Azzinoth da ci? Transmigration jest tym, co dzieje się z właścicielem tej broni. Warto rozważyć ten proces uważniej.

Co daje ostrze?

Ostrze ma dobre obrażenia – od 43 do 81 jednostek z dość dużą prędkością (jedno trafienie w ciągu 1,8 sekundy). Ale to nie wszystko, co ta broń daje. Poza dobrymi obrażeniami i wysoką prędkością uderzenia, zwiększa się wydajność. Zwinność twojej postaci wzrasta o 9, a wytrzymałość do 19. Ale najważniejsze jest to, że Twoja ocena krytyków strajkowych rośnie, więc dla tych, którzy lubią poddawać krytyce prawo i lewo, ta broń będzie idealna.

Twin Blades

Przeczytałeś, co da Ci ostrze Azzinoth, jeśli użyje się go jako miecz jednoręczny. Ale to jest para broni. Więc co dostaniesz, jeśli uzbrojesz się w dwa takie ostrza? Po pierwsze, masz szansę zwiększyć prędkość o 215 jednostek w ciągu dziesięciu sekund, co jest już imponujące. Ale to nie jedyny plus. Jeśli walczysz z demonami, otrzymasz także stały wzrost siły ataku.