796 Shares 4886 views

Szydełko do Wielkanocy. Pisanka kosz hak. opis Scheme

Zbliża się wiosna i najbardziej pogodny i radosny święto chrześcijańskie. Szwaczka zajmują drutach szydełkować Wielkanoc. To ekscytujące aktywność nie będzie opóźnienia na jedną noc, i wiele opcji dla oszałamiająca.


proste jajko

Chcesz dać specjalny prezent? Zaskocz swoich bliskich, niekoniecznie związanych z pisanki haka. Schematy najpierw rozważyć najprostsze. Do pracy ma gęstość nici 50 g na 133 metrów i 3,5 haka. Nadal trzeba wypełniacz.

 • 1 rzędzie: w pętli zrobić 7 barów i dokręcić koło.
 • 2 Seria: w każdym uchu dziane 2.
 • 3 rzędzie: tylko provyazyvaem każdej pętli.
 • Wiersz 4: dodatek powinien być wykonane przez 1 pętli.
 • Wiersz 5: provyazyvaem wszystkie pętle.
 • 6 Sekwencja: dodanie 2 pętle.
 • 7-12 rzędy: provyazyvaem.
 • 13. wiersz: zmniejsza się co 5 oczek.
 • 14-ty rząd: provyazyvaem postaci.
 • 15-ty rząd: zmniejszeniu po 2 pętli.
 • 16 seria: odejmowanie odbywa się poprzez 1 oczko.
 • 17-ty wiersz: czy odejmowanie i wypełnić jajko.
 • 18 i poza nią: czy zmniejszać, aż otwór jest zamknięty.

Jajo jest gotowy. Ten prosty schemat jest odpowiedni dla tych, którzy właśnie przeszedł pierwszą lekcję. Crochet dla początkujących dziania prosty, oprócz istnieje wiele takich systemów w domenie publicznej.

wariacje

Dziania szydełka Wielkanoc nie powinno być nudne. Nawet proste jajka mogą stać się prawdziwym arcydziełem. Tworzenie produktu w różnych kolorach, w połączeniu ze sobą. Mogą one stać się niezastąpionym wnętrz na wakacje lub miły prezent. Weź przędzy fantazji „trawa”, boucle lub proste, ale z barwieniem przekroju. Korzystanie z kolorowych blotches kawałki gwint uzyskuje pasków lub punktów. Mieć fantazję – i zabawny obraz pojawia się na jajku.

O rejestrację gotowego dzieła są doskonałymi wstążki satynowe, koronkowe. Blask i urok doda cyrkonie lub małe perełki rozpraszające. Należy trzymać się haftować oczy i usta – i to jest animowana postać. Przez produkcję i konstrukcji mogą aktywnie zaangażować dzieci. Będą uwielbiam pracować z matką i poczuć ich udziału w świątecznym zgiełku.

pokrywa ażurowa

Takie cheholchik można umieścić na sztucznej wykroju, ale będzie pasować do obecnych jajka. I po wakacjach może zostać przesunięta na następny rok. Ten dziania szydełka Wielkanoc cieńsza, trzeba będzie przędzy bawełnianej i zaczepić 1.5.

 • 1 wiersz 10 do połączenia pętli pierścień powietrza.
 • 2 seria: otrzymany zakres od taśmy 14 z kolumny.
 • 3 rzędzie: Sporządzić 10 pętli łańcucha Następnie kolumnę z podwójnym SC, a następnie inny łańcuch 5 św. Tak, aby zakończyć serię, to trzeba zrobić 4 pętli powietrza i zakończyć połączenie kolumny.
 • Wiersz 4: 5 barów provyazyvaem wyniku łuku, a każda pętla dolnej linii wzrastają.
 • Wiersz 5: cztery pętle do podnoszenia więcej kolumn nakida zmianę z pętli 2 powietrza.
 • 6 Zakres: 14 powietrza oczka kolumny nad kolumnie 2 konta z nakida powtarzania przeplotu do końca wiersza. Tutaj można dopasować rozmiar, jeśli jajko jest mała, dzianiny mniej szwów.
 • 7. wiersza: zrobić łuki 10 szwów.
 • 8 Series: łuki 3 pętle powietrza. Seria ta przeznaczona jest do ciągnięcia pokrywę na jajka.

To ciekawy sposób ozdobić pisanki haka. Schemat prosty dziewiarskich. Jedyny problem – pracować z cienkiej nici. Ale także szeroka gama układów można łatwo znaleźć poprzez eksperymentowanie z różnymi wzorami i stworzyć swój własny niepowtarzalny styl wypoczynku, który będzie oryginalny pomysł.

Wielkanocny koszyk

Jaja są gotowe, i sprawiają, że wyglądają jeszcze piękniej, trzeba będzie kosz, szydełka dzianiny. Aby to zrobić, można użyć dowolnego grubą nić.

 1. 7 barów połączyć zacisnąć pierścień. Następny drutach cały czas na tylnej ścianie.
 2. Z każdej pętli zrobić 2.
 3. Wzrost przy 1 pętli.
 4. 4-9 rzędy dzianiny w następujący sposób: wzrost robić co 2 pętle, ale może być więcej, jeśli chcesz mieć większy kosz.
 5. Ubavka 7 kart.
 6. 11-20 rzędów dzianiny bez podwyżek po prostu w górę – to jest przyszłość ścianie kosza.
 7. 3 pętle podnoszenia szeregu łańcucha, a następnie dopasowania kolumny kosz z SC z dodatkiem pętli. Robimy to, na przemian 6 kolumn.
 8. Dzianina, jak to jest, kolumn 1 oś, zakończyć dziewiarskich.

Dokonywanie klapy najszerszej części powiązanych kolumn z SC. Teraz konieczne jest skonstruowanie długopisu. 8 pętle połączyć się z ringu, ale nie znacznie opóźniony, wtedy dziać się prostych kolumn, dopóki istnieje wystarczająca długość. Szyć do podstawy uchwytu. Jest możliwe wprowadzenie na stabilizacji w ostatniej klatki drucianej. Wielki kosz z dzianiny na szydełku pisanki gotowe.

nakrapiane Hen

Spójrzmy na szydełku Wielkanoc rzemiosła i skojarzyć hohlatok.

 1. Pętla trwa 16 kolumn z jednej sc.
 2. Wiersze 2-4 zalegalizować prostych kolumn.
 3. 9 kolejne pętle provyazyvaem z dodatkiem, a resztę – podobnie.
 4. 6-7 rzędy dzianiny w kręgu.
 5. 4 razy dodać przez pętlę 11 zwiększa się w rzędzie, 4 większe wzmocnienie przez pętlę.
 6. Pętle antenowe 3, kolumna SC 2 pętlami poprzedniego rzędu.
 7. W ten arochki 1 kolumna w przypadku – 5 tych elementów z podwójnym SC.
 8. Z 3 pętlami do kolumny, w otworze powinny mieć takie elementy 6 podwójnych SC.
 9. 12, 13 rzędów wyrozumieć, jak również, tylko 7 kolumn z podwójnej dzianiny sc.
 10. 14 seria z dzianiny jako 11.
 11. 15-te dzianina dokładnie takie same, tylko zamiast prostych kolumn z wykorzystaniem elementów sc.

Łuki sprawiają, że ogon, skrzydła i przegrzebki, uszyć czarne oczy jak paciorki. Kurczak może być umieszczony tak, lub umieścić bezpośrednio na jajku.

Zajączek

Kompozycja świąteczna doskonale uzupełniają zabawki na Wielkanoc, szydełkowane. Zajączek nie jest tradycyjny dla naszego kraju, ale jest stopniowo zyskuje na popularności. Śliczne Ushastik spodoba się wszystkim. Odwołują się to bardzo proste.

Najpierw trzeba 2 runda dzianiny puste, jeden więcej, innym mniej. Będzie to głowa i ciało. zgadzają się one prostą technologię jaj, tylko o jednolitym spadku. Aby prawidłowo obliczyć programu można znaleźć w przeciwnym kierunku. Nie zapomnij zostawić otwór do farszu. Pierścień jest zawarte w ostatnim zakręcie. Nici nie da się ukryć, i pozostawić długo na kolejne szczegóły szycia.

Małe kawałki królika

Aby połączyć nogi, zaczynają się tak samo.

 • 1-3 rzędy – powtórzenie starego systemu.
 • Sprawia 8 uzupełnień pętli w rzędzie, po prostu dziać się resztą.
 • 5-6 rzędy provyazyvaem postaci.
 • Mamy zmniejszyć po 3 pętle. Następnie – 2 pętle. Foot gotowy.

Dzianina także inna forma wstępna 3 oraz jedną nieznacznie mniejszy rozmiar ogona.

Co to jest królik bez uszu? Podstawa – łańcuch 12 obwodów antenowych. Następnie wykonać 5 kolumn z SC, polustolbik i 7 barów, włącz pracę i dzianiny w odwrotnej kolejności.

Ostatnim etapem jest połączenie wszystkich elementów w jedną całość. Zapiąć oczu królika i haftować nos. Cute Easter bunny gotowa.

Dziania szydełka Wielkanoc zjednoczyć całą rodzinę do przygotowań do wypoczynku i pomóc stworzyć radosnej atmosfery domu. Wiele różnych pomysłów i wzorów, aby pomóc wyciągnąć oryginalny świąteczny stół, aby zaskoczyć swoich gości.