529 Shares 7682 views

Owczarek niemiecki: opiekuńczy dla szczeniąt i opieki nad nimi

Zdecydowaliśmy się na owczarka niemieckiego szczeniaka? Cóż, pomysł jest świetny. To właśnie przed Nabycie chetyrehlapogo przyjacielu musisz uświadomić sobie, jeśli rozumiesz, co ma stać się mistrzem? Szczepienia, żywienie, leczenie, szkolenia – i nie jest to pełna lista, co cię czeka. Lepiej zdecydować się na innej rasy, jeśli nie jesteś pewien, że można prawidłowo podnosić i wychowywać psa jak owczarka niemieckiego. Pielęgnacja szczeniąt – jest to prawdopodobnie jeden z najtrudniejszych etapów, które trzeba przejść.

przygotowanie terenu

Advance rozważy, w którym znajdować się będzie miejsce dla swojego zwierzaka. Ważne jest, aby pamiętać, że nie powinno być w pobliżu akumulatora lub w zanurzeniu, czy szczenię ryzyka przegrzania lub, wręcz przeciwnie, aby złapać przeziębienie. Jako ściółki można używać zwykłego mata jest łatwa do czyszczenia. Lepiej jest użyć specjalnego klatkę (aby go wdrożyć w prywatnym domu będzie łatwiej, ale istnieje wiele „Apartament” typach obudów), które można zamknąć, gdy nie jesteś w domu. Pozwala to chronić swoją własność od ukąszenia i zębów szczeniaka przed uszkodzeniem.

dieta

Właściwa pielęgnacja szczeniaka owczarka niemieckiego – to przede wszystkim dozuje jedzenie. Szczeniak dwa miesiące są idealne raczej cienki kleik na bulion wołowy, ser, jogurt. Wydajność mleka jest zabronione! Mięso należy pokroić na małe kawałki. Może być zasilany zarówno surowy i lekko gotowane w formularzu. Warzywa i surowe jaja mogą być dodawane do diety dla psa rasy owczarek niemiecki szczeniąt. Pielęgnacja szczeniąt – jest to niezwykle złożone i rygorystyczny proces. Śledzić, co zjada psa, zwłaszcza w pierwszych miesiącach stale potrzebują. kości szczeniak jest zabronione – mogą zranić swojego zwierzaka lub zapchać żołądek. Karmienie Mode:

Wiek szczeniak Liczba ujęć żywności w dniu
1,2 miesięcy. około 5 razy
3 miesiące. 4 razy
4, 5 i 6 miesięcy. 3 razy
7 miesięcy. 2 razy

oddawanie moczu

Częstym błędem początkujących hodowców psów szczeniak jest karane przez kałuże w mieszkaniu. W ciągu pierwszych kilku miesięcy jest mało prawdopodobne, aby być w stanie nauczyć szczeniaka do toalety na ulicy, bo wciąż nie może tego znieść. Więc trzeba iść na spacer po posiłku. Tak szybko, jak szczeniak zwalnia się na ulicy, należy go pochwalić za to i zaproponował leczeniu. Idąc do toalety tylko na ulicy będzie można trenować 6-8 miesięcy. szczenięta rasy owczarek niemiecki. Dbanie dla szczeniąt zawiera anielskiej cierpliwości i pewnej ręki. Nie zapominajmy, że przed wyjazdem na pierwszy wyjazd, konieczne jest, aby doprowadzić wszystkie niezbędne szczepienia.

kąpielowy

Umyj pieska często nie jest konieczne, z wyjątkiem przypadków, gdy jest to naprawdę brudne. Podczas tej procedury należy uważać, aby nie dotknąć głową i uniknąć wody w uszach. Po kąpieli, wysuszyć włosy – w przeciwnym razie ryzykujemy jego chłód. Jeśli zwierzę jest zabrudzona tylko nogi, a następnie można je przetrzeć wilgotną szmatką lub nauczyć go coxa.

Futro, zęby, pazury

Czesanie wełny lepiej na co dzień dzieci rasy owczarek niemiecki. Pielęgnacja szczeniąt w pierwszych miesiącach powinna być stała i nieugięty. Zęby zaczynają się zmieniać w wieku 3 miesięcy. W tym czasie nie powinno być wielkim ciężarem na szczękę. Spróbuj przyciąć pazury nie rzadziej niż raz na kilka tygodni. Powinno to być zrobione starannie i nie dotykać palcem, inaczej procedura ta szczeniak może nienawidzić. Wspaniały i wierny – te cechy posiada Owczarek niemiecki. Szczenięta opieki, karmienia dzienne zapotrzebowanie: jedyny sposób można rozwijać prawdziwy i szczery przyjaciel.