99 Shares 5288 views

Kurczak w Francuski – wyrafinowaniem kuchni francuskiej

Jak wiecie, kuchnia francuska jest szczególnie wyrafinowany. Na przykład, mięso kurczaka mieszkańcy Francji są tak niespokojny, aby żabie udka, i można gotować to zaskakująco soczyste i delikatne. Cóż, tajemnice, jak gotować kurczaka w języku francuskim, jesteśmy teraz otwarte dla Ciebie.

I tajemnice tylko dwie pierwsze, kurczaka należy lekko pokonał, sprawi, że mięso miękkie i drugie, sos mięsny wlewa, w którym jest pieczone. Składniki na sos może się zmieniać, każdy na swój sposób podkreśla smak kurczaka, ale w większości pozostają one zawsze co zrobić z kurczaka jest bardzo soczysty.

Oferujemy również za uwagę kilka opcji przepis „kurczaka po francusku”.

Tak, trzeba będzie: filet z kurczaka – 0,5 kg, pomidor 5 rzeczy, parę głowic cebuli, majonezu i śmietany kremówki – 150-200 g, ser twardy – 200-300 gr ..

Jeżeli element zaokrąglenia jest zbyt gruba, należy przeciąć na pół, a następnie lekko pokonał. Teraz natrzeć mięso solą i pieprzem i umieścić w natłuszczonej formie. Cebuli pocięte półkolami i położyć na powierzchni mięsa. Kolejna warstwa zostanie pocięty na plasterki pomidorów. warzywa obficie posmarować wierzch z majonezem lub lekko bitą śmietaną i wreszcie posypać startym serem. Wstępnie ogrzewane 200 stopni piekarnika umieścić formularz, w którym jeśli pokryte powłoką, jest naszym kurczaka po francusku. Ten sposób pieczenia z kurczaka mięsa nie wymaga dużo czasu. Po 20-30 minutach, jak tylko górnych brązy skorupy, można podziwiać wspaniałe, smaczne dania.

Często na menu restauracji znajduje się jeszcze we francuskim kurczaka z grzybami. Kucharzy, w tym ich receptury grzybami, wiedzą, jak dobrze są one połączone z mięsa kurczaka, nadając jej niepowtarzalny smak. Chodziło o ten przepis wejdzie do niego.

Tym razem trzeba będzie podjąć piersi kurczaka 750 g grzybów wyboru tych, którzy kochają, albo tych, które sprzedawane na (na przykład, jeśli wybór jest niewielki, a sprzedawane niektóre grzyby) – 450 gramów, średnią głowę cebula, pół szklanki mąki, kubek rosół cztery łyżki suchego białego wina, sól i pieprz, estragon suszy -chaynuyu łyżką.

Cebulę pokroić na mniejsze, grzyby – plastry 5 mm. Szalka wlać oleju roślinnego i ich mieszanin grzybów i cebuli smażenia na 15 minut przed czasem, gdy ciecz wyparowuje, dedykowanym grzybów. Teraz przychodzi mięsa: Oddzielić mięso od kości, każda z połówek piersi należy pociąć wzdłuż na 3 części. Grubość każdego elementu powinna wynosić 3 mm, a jeśli niektóre z nich dostanie grubsze – zawinąć w folię i delikatnie odeprzeć wszelkie grube miejsca. Otrzymaną mieszaninę kotlety ruszt pieprz, sól, mąka i estragonu. Smażyć mięso na patelni z każdej strony w ciągu 4 minut, aż do uzyskania złotej barwy. Kotlety niezbędne do usunięcia i zmiany w misce, a następnie zamknąć pokrywę, tak że mięso nie ostygnie. Grzyby, bulion, wino, pozostałości estragon dodać do soku pozostałego po pieczeniu piersi. Otrzymaną mieszaninę do wrzenia i gotować przez minutę lub dwie – grzybowy gotowości. Muszą wlać gotowane danie mięsne i udekorować gałązkami zieleni. Francuski kurczak z sosem grzybowym, zwany też wioskę, zadowoli nie tylko w domu, to danie nie wstydzi się zastosować i gości na świąteczny stół.

Zapraszanie gości do kolacji, gotować i napoje odpowiednie do naczynia podpisu. Kurczak francuski dobrze z białego wytrawnego wina. Ponieważ kurczak jest bardzo delikatny (pod warunkiem, że nie jest doprawione sosem pikantnym lub zbyt ostre), najlepiej jest nie do „zdobyć” silne wino taninowy. Z tego powodu, młode czerwone wino, takich jak Merlot, Cabernet Sauvignon, Shiraz, Tempranillo – jest mało prawdopodobne, aby zmieścić. Poprzez delikatne mięso jest konieczne i delikatne wino – jeśli nadal preferują czerwone, to najlepiej Pino Nuar, ale daje doskonałe połączenie Pinot Gris, Chardonnay, Sauvignon Blanc. Życzymy Państwu i Państwa goście cieszyć się posiłkiem!