497 Shares 5315 views

Knitting sukienki dla dziewczynek hakiem – stworzenie luksusowych letniej sukience

Idąc na spacer z dzieckiem, wiele matek i babcie zabrać ze sobą robótkę. I robią to z jakiegoś powodu. Niepostrzeżenie, bez większego wysiłku, można stworzyć niesamowite strój dla dziecka! Knitting sukienki dla dziewczynek szydełku – to nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy.

Bezpośrednie paski dress-sarafanchik

Najprostszy model – Szata prosta sylwetka. Wyprodukowano takich sarafanchik kołowo dziania bez szwu. Rysunek fachowiec może wybrać według własnego uznania, ważne jest tylko, aby zmierzyć szerokość klatki piersiowej dziecka i przeprowadzenia pierwszej serii – łańcuch powietrzu – równą tej wielkości. Oczywiście, sukienki dziewiarskich dla dziewczynek szydełka przewiduje ekspansję produktu w dół. Jak wyglądają wielkie dekoracje szydełkowe dzwonki, pompony, frędzle i kwiaty. Po głównej części produktu będzie gotowy do góry gorsetu przymocowany pasami. Zaleca się, aby ozdobić „frędzle”. Można dokonać komplecie: sukienka i kapelusz, sarafan i kapelusz. Model ten nadaje się najlepiej flirt dość małe – do 2 lat.

Plaża sukienka, spalony w dół

Dziewczynki od 2 do 5 lat można przypisać inny model letnie sukienki. Knitting sukienki dla dziewczynek haka może obejmować stosowanie dwóch obrazów: gęstszą na gorset i ażurowe wytwarzania bujne spódnice. Bardzo stylowy wygląd to strój z ramiączkami. Ale nie mniej luksusowy wygląda trochę stylista w Sarafan z więzów, które łączą się łuk karku. Dziane wyroby koronkowe – najpiękniejsze ubrania dla dziewczynek. Ponadto, jest to wygodne, ponieważ jest wykonana z naturalnej przędzy bawełnianej, higroskopijny, łatwa i nie powoduje alergii i pieluszkowe. Dekorować strój może netto wiążącej dolny i górny strój kontrastu, a także krawędzie opasek lub pasów. Śliczne wesoły kwiaty na stanik dopasować wykończenie obudowy i sznureczek w jego górnej kolei sarafanchik w luksusowym strój księżniczki. Może być używany do dekoracji koralików i haftów.

Elegancka sukienka ażurowa z kapelusza

I można zrobić dla dziecka strój w stylu lat 50-tych. Niech sukienka jest trochę wydłużone, z szeroką, pach spodnie, spódnice, zaczynając od pachy. Stylowa odzież dla dziewczynek, nawet w młodym wieku daje im dobrego smaku, co czyni je bardziej pewny siebie. A wszystko to razem jest kluczem do ich przyszłego sukcesu.

Sukienka w stylu marynistycznym

Ale najbardziej wykwalifikowanych mistrzów może stworzyć prawdziwe arcydzieło, na przykład, sukienka-up paneli. To jest, gdy na niebieskim tle dwuskrzydłowa sinice, piaszczystym dnie hem prowadzony uśmiechnięta ośmiornicy i całej sieci, bez jakiejkolwiek symetrii pływać ryb rozłożony-klaunów i zabawne kolorowe meduzy. sukienki dla dziewczynek dziewiarskich hak model ten rozpoczyna się w produkcji małych części: glonów, skały, piasek, morze stworzeń. Następnie na wzór agrafki kłuć panele historia. A następnie niebieska nić szwaczka „wiąże” cały obraz, dzięki czemu części z jednego samolotu do innego łańcucha. Sukienka okazuje niezwykle przestronne i piękne – mecz dla małej księżniczki, dla których próbowałem tak ciężko jej matka, babcia, siostra lub ciotka.