84 Shares 9617 views

Cieplej z pestki wiśni z rękami: Techniki i zaleceń

Większość rodziców wie, jak cierpi noworodka z kolką, występujące w jego żołądku. Co oznacza po prostu nie wchodzi w grę, aby go uwolnić od bólu. Dobra pomoc złagodzić cierpienie dziecka ciepłej pieluchy, która jest niezbędna, aby umieścić dziecko na chorym żołądku. Jedyny negatywny – tkanki szybko chłodzi i pieluszka jest konieczne wielokrotnie ciepło. W takiej sytuacji, po prostu się przydać termogrelka z pestki wiśni jako wypełniacz.


Zobaczmy jakie są zalety takiej butelki ciepłej wody dla dziecka i jak zrobić to sam w domu.

Zabawka podgrzewacz pestki wiśni: Opis

Produkt jest innowacyjny produkt przeznaczony do zatrzymywania ciepła i stworzyć komfort. Produkty te przypominają znane wszystkim z dzieciństwa nadziewane zabawek, ale zamiast tradycyjnego pestki wiśni wypełniacza tutaj. W przeciwieństwie syntepon holofaybera i naturalne materiały przyjazne dla środowiska. On jest całkowicie hipoalergiczny i posiada szczególną moc.

Aby przyciągnąć uwagę maluchów z pestki wiśni podgrzewacze dziecięce szyte są w formie zwierząt lub postaci z kreskówek. Jako górną materiału używa naturalnej bawełny i lnu jasnych kolorach. wypełniacz naturalny ma doskonałe właściwości lecznicze, co znacznie rozszerza zakres podgrzewaczy.

Jaki jest cieplej-zabawki

Cieplej-zabawka z pestki wiśni głównie pełni funkcję termostatu. Chodzi o to, że ten naturalny materiał jest ogrzewany i szybko oddaje ciepło powoli. Cieplej z pestki wiśni pomaga w następujących przypadkach:

  • To przyczynia się do szybkiego zaśnięcia dziecka. W tym celu konieczne jest, aby rozgrzać się przed pójściem do łóżka i niech dziecko w dłoniach. Ciepło pomoże dziecku odpocząć i zasnąć szybciej.
  • Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnej żółtą kartkę za kaszel. Aby to zrobić, trzeba położyć poduszki na klatkę piersiową i pozostawić w tej pozycji przez dziesięć minut.
  • Schłodzone zabawka pomoc w skręcenia, stłuczenia i kontuzje.
  • Cieplej z pestki wiśni dla noworodka odreagować kolki. W tym celu jest ogrzewany i jest stosowana na brzuchu. Skurcz minął i dziecko staje się łatwiejsze.
  • Zimna butelka wody usunie ból głowy, głowa do góry, odmłodzić, łagodzi obrzęki nóg.

Dzięki przyjazny dla środowiska hipoalergiczne wypełniający wkładkę zabawka ogrzewania może być wykorzystane jako poduszki.

Lecznicze właściwości kamieni wiśni

Ze względu na naturalne grzejnik ciepła dobrze relaksuje, łagodzi stres mięśni, łagodzi ból. To nie jest nowy-fangled panaceum na wszystkie bolączki i sprawdzone środki. I wypełnione dołach cherry cieplej noworodków nie jest sprawiedliwy. naturalne materiały mają, oprócz wysokich właściwościach przewodności cieplnej, specjalne energii naturalnego. Wystarczy podać miły akcent do zabawki w rękach dziecka, a on natychmiast się uspokaja.

Podgrzewacz pestki wiśni daje pożądany grzania i chłodzenia, a zatem nie zawiera szkodliwych składników i materiałów. Jest to naturalne, że akumulator zachowuje ciepło przez długi czas i fajny, lepiej niż jakikolwiek kompres z lodem na podstawie.

Jak przygotować termofor w użyciu

Aby użyć termofor w trybie gorącej należy nagrzane. Aby to zrobić, trzeba umieścić zabawkę do mikrofali przez 2 minuty przy mocy 500-600 watów. Nadaje się również do ogrzewania i konwencjonalnego pieca. To musi być podgrzewana do 80 stopni, i odesłać zabawkę przez 15 minut. Należy pamiętać, że produkty re-grzewczych jest możliwe tylko po całkowitym ochłodzeniu.

Zabawki dla użycia w trybie zimno, to jest zapakowane w plastikowej torbie i wysłany do zamrażarki na co najmniej godzinę. Ponadto, podgrzewacz, który może być używany bez ogrzewania lub chłodzenia, w temperaturze pokojowej.

Cieplej z pestki wiśni dla noworodka wymaga szczególnie starannej opieki nad nim. Niektóre zabawki z tej serii naprawdę można prać w pralce. Ale to tylko pod warunkiem, że wypełniacz jest w osobnej torbie, która może być wyciągnięta. W tym przypadku, to tylko przypadek skasowane zabawek, podczas gdy oni sami pozostają suche pestki wiśni.

termofory, które są wykonane w domu, szyte bez dodatkowej osłony. W związku z tym, że nie mogą być myte, lub jeśli chcesz mieć cofnąć szew i wyciągnąć pojazd zabawka. Po tym, podkładka grzewcza będzie musiał ponownie szyć.

Gry z zabawką nagrzewnicy

Najczęściej cieplejszy z naturalnym wypełniaczem jest wykonany w postaci zwierzęcia, więc odebrać ulubioną zabawkę dziecka (co przynosi również korzyści dla zdrowia dziecka) nie będzie trudne. Wszystkie produkty są szyte w taki sposób, że jest wygodny do zabawy, przytulania z nimi.

Podgrzewacz pestki wiśni może zastąpić drogie zabawki rozwojowe. Taki wypełniacz rozwija dotykowe wrażenia dziecka i umiejętności motorycznych.

Dzieci z pestki wiśni cieplejsze z rękami

Termogrelki naturalne suche wypełniacze, włącznie z pestki wiśni, oferuje obecnie kupić zarówno producentów krajowych i zagranicznych. To ze względu na duże zapotrzebowanie na zabawki środowiskowych dla dzieci. Ale ci, którzy potrafią uszyć trochę, może produkować termofor z rękami.

Do szycia podgrzewacze będą musiały:

  • duży kawałek tkaniny o takim samym kolorze dla głównych części zabawki;
  • kawałek tkaniny o różnych kolorach na tylnej części ucha i ogona;
  • wypełniacz syntetyczny (wypełnienie) dla głowy, górnych i dolnych, ogona i uszu;
  • odpowiednio przygotowane pestki wiśni.

Cięcia tkaniny i przygotowania wypełniacza

Produkcja zabawek w postaci plamki świetlnej zaczyna się wzór budowlane nakładów na górze urządzenia i nadzienia. Przede wszystkim dotyczy to doły wiśni. Przed zapakowaniem zabawki muszą być dobrze umyte, gotowane w wodzie z odrobiną octu i dokładnie osuszyć.

Wszystkie elementy zabawki muszą najpierw zostać zastosowane do wzorca, a następnie wyciąć i przenieść na tkaninę. Nie zapomnij dodać dodatki szwów cięcia. W rezultacie powinien dostać 4 kawałki materiału na dolnych i górnych kończyn, 2 lub 4 dla ciała (w zależności od tego, czy spoina jest w środku lub po prostu po obu stronach), 4 elementy do uszu (2 z nich są jednego koloru i dwóch innego) 3, tworząc klapę głowy i ogona rundy.

Szczegółowe instrukcje podgrzewacze do szycia

Po wykonaniu wszystkich cięcie z tkaniny, można rozpocząć ich sieciowania. Pierwszy połączone elementy kończyn górnych i dolnych, głowy i uszu. Muszą być przyszyte do ciała królika i wypełnić wypełniacz. Z tym cieplej z pestki wiśni będzie wyglądać jak prawdziwy miękkich zabawek. Połączenia między tkaniną i kończyn trzeba zszyć (chwyt) wewnątrz. Jeśli nie, to Sintepon z nasion będą mieszane, a zabawka tracą reprezentacyjny wygląd.

Teraz jest to możliwe, aby uszyć ciało królika. Należy to zrobić na odwrocie obmetochnym szew. Kiedy będzie to mała dziura, zabawki muszą obracać. Butelka z tworzywa sztucznego, do lejka i wlać uzyskany pokrywę kości przez otwór. Szyć zająca. Na odwrotnej stronie szyć ogona, wypełnionej syntetycznym wyściółki i wyszywania oczy na głowę.

W wyniku prostych kroków, aby uzyskać prawdziwy butelkę z pestki wiśni. Liczba matek potwierdzić, że robią to bardzo szybko, nie więcej niż dwie godziny, a to kosztuje kilkakrotnie mniej niż zakup. Nawiasem mówiąc, cena termofory w sklepie jest około dwóch tysięcy rubli, ale jakość jest prawie nie przekracza te, które wykonane są z ich własnymi rękami.

91 shares 8276 views
889 shares 7328 views