115 Shares 3456 views

Jak zatrzymać dziewczynę jest piękne?

Romantyczne relacje nie zawsze są takie, jak byśmy chcieli. Przerwano zapał i stracił zainteresowanie młodych ludzi zacząć myśleć o tym, jak zatrzymać dziewczynę. To tylko na pierwszy rzut oka wydaje się prosta. Ale w rzeczywistości nie jest takie proste … Łzy, napady złości i czasami nieprzewidywalne dziewczęcy wybryki często towarzyszy proces separacji. O ile to możliwe, aby zminimalizować te nieprzyjemne sceny, nie zaszkodzi wiedzieć, w jaki sposób rzucić dziewczynę.

Najpierw upewnij się, że jest to naprawdę prawdziwe pragnienie i później żałować nie będzie go mieć. Cóż, trzeba mieć odwagę, by podjąć się zanurzyć. Jednocześnie nie należy zapominać o złotej zasadzie rozstania: „Rzuć dziewczynę powinno być tak, że nie żywić urazę przeciwko tobie.” Uwierz mi, to jest bardzo ważne. Niepotrzebne konflikty, kłopoty i w przeciwieństwie do was ludzie w dzisiejszych czasach nie trzeba nikogo. Utrzymywać przyjazne stosunki Po rozdzieleniu dość trudne, ale możliwe. A jeśli masz rozsądnego faceta, to co próbujesz zrobić. W tym przypadku należy pamiętać, że to do Ciebie będzie zależeć od tego, jak wiele bólu i ból będzie przedstawicielem płci pięknej. Obrażać i znieważać jej nie warto. Łatwiej jest z tego, nikt nie będzie.

Nie jest konieczne, gdy myśli o tym, jak rzucić dziewczynę, starając się znaleźć sposób na ucieczkę od bezpośredniej rozmowie z nią, a do tego, jak to się mówi, „za nią”. I choć nie jest to łatwe, szczera rozmowa z jej tête-à-tête lub „Oko w oko” – pewny sposób, aby rozwiązać ten problem. Naucz się być pogrubione, zawsze i wszędzie. I nie ważne jak zranić swoją byłą dziewczyną, w końcu ona to doceni. Wyrzuty i wyrażenia niezadowolenia na raz – nie najlepszy asystentów. Nie jest konieczne, aby poinformować dziewczynę, że przyczyna leży w jej rozstaniu, a jej dokuczliwy po prostu dostał. Lepiej jest „wziąć hit” i wyjaśnił jej, że przyczyna leży tylko w was, i to nie z winy w rozstaniu. Lepiej niech dziewczyna myśli, że ciebie – osoba ta nie jest stała i będzie ciężko przez długi czas, aby utrzymać związek z którymś z członków płci pięknej.

Myśleć o każdym ruchu i słowie w podejmowaniu decyzji, jak rzucić dziewczynę. I pamiętaj, aby decydować o sobie, jak zbudować proces rozstania: szybko to zrobić, po prostu informując ją o swojej decyzji firmy do opuszczenia lub dać jej czas, aby pomyśleć o ci powiedzieć i spróbować rozjaśnić nieprzyjemnych słów o swoich działaniach: pocieszające gestów (np, głaszcząc ręce), przetarg słowa i tak dalej. to jest, gdy trzeba zdecydować, dla siebie. Rada w tej sytuacji trudno jest dać, choćby dlatego, że nie zaszkodzi wiedzieć o swoich cechach temperamentu i cech dziewczyny.

Chodzi o to, aby rzucić mężczyzna, jeszcze nie opuszczę cię? Następnie kilka drobnych wskazówek. Raz na zawsze mocno zrozumieć, że jeśli zdecydujesz się odejść, w żadnym wypadku nie można pozwolić dziewczynie nadzieję, że nadal jest możliwe, aby powrócić. powinno się ją przekonać, że nie ma odwrotu i nie może być, i że Państwa firmy decyzji i nieodwołalna. Jeśli dziewczyna w nadziei, że będzie okresowo zadzwonić niegrzeczny i rude nie jest konieczne, rzucać rurkę – również. Porozmawiaj z nią delikatnie i cierpliwie, ale za każdym razem I niech wie, że dziś – jesteś tylko przyjacielem do niej. W ofercie na spotkanie i delikatnie, ale wyraźnie był on poinformował, że jest to niemożliwe i zupełnie bezużyteczne. Swoją jędrność i niezłomność – twoi wierni pomocnicy w tej sprawie. Z biegiem czasu, nadzieja na swoim ex-dziewczyną zanika i rozmowy zatrzymany.

Cóż, w końcu chcielibyśmy powiedzieć, że biorąc mocną i zdecydowaną decyzję do zerwania więzi ze swoim kochankiem, myśleć o tym, jak rzucić dziewczynka piękne. Tak, to jest piękne. Wszelkie działania prawdziwego człowieka powinno tak być. To będzie 1: 0 na swoją korzyść …