440 Shares 9016 views

Najbardziej popularnych restauracji w Riazaniu: Opinie

Riazań – jeden z najstarszych rosyjskich miast. Były Pereyaslavl wiedział panowania Włodzimierza-Suzdal i Moskwie, został prawie całkowicie zniszczony przez Mongołów-Tatarów. Długa historia dokonała do tradycji i kuchni w mieście własne regulacje. Riazań restauracje są tu reprezentowane licznie i absolutnie każdego, nawet najbardziej wymagającego smak. Europejski, rosyjski, ukraiński i kuchnia chińska będzie podbić sobie prostotę i elegancję.

Takie inne Riazań

Rosja – rozległy obszar, który zawiera wiele kultur i narodowości. Łatwo jest znaleźć wszystko, czego można sobie życzyć i myśleć o jakiejkolwiek współczesnego człowieka. Riazań – jeden z klejnotów w pięknym naszyjnik i tsenneyshem Rosji. Ze względu na lokalizację, przyrody i dziedzictwa historycznego, w którym można zrelaksować ciało i umysł.

W Riazaniu Kreml ma nawet własną rękę. To osiemnaście bezcenne budowle historyczne związane w jeden zespół, który jest więcej niż 10 wieków. Każdy wierzący będzie interesująca i przydatna do odwiedzenia ogromną liczbę starożytnych świątyń i klasztorów. Niektóre z nich są więcej niż 800 lat. Liczne zabytki, teatry i ośrodki kultury nie pozwoli na nudę turyści po południu. W godzinach wieczornych, miasto zamienia się w prawdziwego europejskiego kapitału ze świecącymi znaki i latarnie, zapraszając zapachów i nazwisk. I restauracje Riazań zajmuje poczesne miejsce wśród niezliczonych atrakcji kulturalnych. Tu można odpocząć, porozmawiać i poszerzyć swoją wiedzę na temat smaku.

Jaka powinna być dobra restauracja

Teraz, w celu określenia poziomu każdej instytucji, niekoniecznie wymyślić jakieś specjalne kryteria, lub polegać na ich opinii. Zasadą jest, że jest zaangażowany w wyspecjalizowanych firm i ludzi. Mają pewne metody i kryteria oceny.

Jednak każdy musi dokładnie wiedzieć, jak być lepszym restauracja. Z tego czasami to zależy od ogólnego wrażenia miasta. Riazań i restauracji, jak w każdym innym mieście, miła może uzupełnić lub zepsuć.

Warto zauważyć, że istnieje tylko kilka obszarów, które muszą zwrócić szczególną uwagę na obiektywnej i jakościowej oceny instytucji. Jest ogólną atmosferę i wystrój, jakość i różnorodność potraw, jak również poziom obsługi i profesjonalizmu.

W tym przypadku, prawie wszystkie szacunki, z wyjątkiem czystości i higieny są uważane za głęboko subiektywne. Jednak, jak pokazuje doświadczenie, to lepiej wybrać nową sieć lub instytucję.

Najlepsze restauracje Riazań

Aby mieć wspaniały wieczór z bliskimi i rodziną mężczyzny, a także z przyjaciółmi i rodziną, należy wziąć pod uwagę wszystkie szczegóły. Dlatego w restauracji lub kawiarni powinny być traktowane z wyprzedzeniem, aby uniknąć przykrych odkryć i niuanse.

Jak dla Riazaniu, tutaj reprezentowana niezliczoną szeroki wybór miejsc do jedzenia i posłuchać dobrej muzyki, dyskretny. Jednak wiele instytucji zapewniają szeroki wachlarz usług i nie jest jeden rodzaj kuchni.

Miasto może być postrzegane jako sieć przedstawicieli amerykańskich i europejskich kultur, takich jak McDonalds, Subway, „Sbarro”, itp, a także przedstawicieli wschodnich tradycji, jako „Oriental Bazaar” i innych restauracji w Riazaniu. Opinie o każdym z nich można znaleźć na oficjalnych stronach internetowych i platform tematycznych.

Co do zasady, miasta, goście zostali zaproszeni do odwiedzenia dobrze znane i szanowane instytucje takie jak „Atlantic”, „popiół”, „Heaven”, „Rzymskie wakacje”, „Yaroslavna”, etc. Wszyscy otrzymali zasłużone uznanie mieszkańców miasta i turystów.

Restauracja „Niebo”

Jeden z najzdolniejszych przedstawicieli współczesnej kultury jest to restauracja w centrum Riazaniu. Aby go osiągnąć, trzeba pokonać siedmiu piętrach centrum handlowego „Atronach miasta.” Na najwyższym piętrze, prawie pod sklepieniem, można znaleźć w restauracji „Heaven”. Riazań znaleźć pełną miast europejskich dzięki tym miejscu.

Prawie wszyscy goście świętować lekkie i jasne wnętrze tego zakładu, który daje pełną uczucie latania w powietrzu. Duża przestrzeń pozwala każdemu stół do nakreślenia jego własnym terytorium. A widok z dużymi oknami i strajków w ciągu dnia, a szczególnie w nocy.

Obsługa jest tutaj również na najwyższym poziomie. Każdy, kto kiedykolwiek odwiedził restaurację „Heaven”, znowu tu wrócić. Byli również pamiętać, kuchnia i wyłączności. Tutaj można wybrać tradycyjne i znane potrawy i Oriental lub Europejski rzadkość.

Tylko bardzo niedemokratyczne ceny mogą być izolowane od niedociągnięć restauracji. Chociaż każdy kto tam był, oznaczyć swoje instytucje jakości proporcjonalność.

Restauracja «Ivan»

Fani niezniszczalnego reżysera Radziecki Gaidai arcydzieło będzie korzystać z restauracji, wykonane w stylu filmu.

Otworzyły się dawno temu, więc nie są już opracowane własne zasady i tradycje. Wszyscy goście świętować oryginalne wnętrze restauracji. Sala główna jest wykonana w stylu królewskiej jadalni, gdzie znajdują się drewniane stoły i ławy, a także tron. Dla poszczególnych zdarzeń znajdują się 3 pomieszczenia: „Shpak pokój”, „czarny pokój” i „Red Room”.

Klienci są zadowoleni z dobrą obsługę, uprzejmy, miły i dyskretny personel.

Jeśli mówimy o menu miejscach, „Iwan” (restauracja, Riazań) oferuje dania nie tylko rosyjskiej, ale także europejskiej i japońskiej. Jednak niektóre samce odwiedzający czasami nie podoba Porcja obliczoną dla jednej osoby.

Wielu odwiedzających zgadzają się, że jest to dobra restauracja na każdą okazję: urodziny, wesela, skali itd On zachwyci gości nietypowych wnętrz, wyśmienitą kuchnię i godnego usługi.

„Ajax” Restauracja

Dla tych, którzy podróżują w Riazaniu, ma również całkiem przyzwoite zakładów, które znajdują się tuż przy Federal Highway. Kompleks hotelowy "Ajax" – a miejsca restauracja, hotel i rozrywkowych. Ceny tutaj są dość przystępne i porównywalne z podobnymi instytucjami w samym mieście.

Jeśli mówimy o restauracji, tutaj można odpocząć i cieszyć się dania mieszane rosyjskiej, europejskiej, wschodniej lub. Dodatkowo można zamówić różne menu: egzotyczne, sezonowych, fajki menu z grilla.

Bardzo często w tej restauracji są popularne rosyjskie pop gwiazdy. To Aleksandr Dyumin i Igor Levin Giennadij Liszt i wielu innych.

Drewniane meble i przewaga koloru zielonego w dużej sali bankietowej zrobić miejsce bardziej szlachetnego i uroczystym. Wystarczy kubek kawy w tym miejscu jest jakoś nieswojo. Jednak istnieje także drugi, bardziej demokratyczny i jasny pokój. Wydaje się łatwiejsze i bardziej przyjemne.

„Balkon” restauracja

Dla tych, którzy lubią chodzić na nowoczesnych centrów handlowych i rozrywkowych, jak w SEC „Prime” w Riazaniu. Tutaj ogromna liczba różnych dzieci i dorosłych, kawiarni, barów i restauracji.

Warto zauważyć, że większość z tych miejsc są umieszczone w sieci fast food, jak „Little-ziemniaki», McDonalds, itp Tutaj można iść i „Balkon” (restauracja, Riazań).

Pracuje od 11 rano do późna w nocy. Zaprojektowany w standardowym stylu europejskim. Nie ma nic pompatyczny i zbędne.

Główną cechą instytucji – kuchnia śródziemnomorska. Większość gości z okazji doskonałej jakości sushi. Tutaj można zamówić dania zarówno standardowe i bułki owocowe. Kolejną atrakcją jest wielki fajki.

Wadą tej restauracji można nazwać powolny i kiepska obsługa. Zamówienie, jak również większość kelner, musimy czekać bardzo długo. Dlatego psuje wrażenie.

„Premier” Restauracja

Jest to kolejna restauracja znajduje się w Riazaniu kompleks handlowo-rozrywkowego. Uważam, że to całkiem proste – „Premier” (restauracja, Riazań) znajduje się na trasie Moskwa, 21.

Osobliwością tego miejsca można nazwać demokracją. Ciekawy design miejski, jasny pokój i nic więcej. Menu jest proste i jest przeznaczony dla dużego przepływu ludzi.

Przygotuj się tutaj całkiem smaczne. Szczególnie dobre quesadilla, rolki i mięsa. Jedna wada – w dekorować na płycie dużo więcej niż danie główne. Istnieje również doskonałe zimne piwo i napoje.

Jednak jest jedna, ale znaczącą wadę – niską jakość usług. Nawet przy niskim obciążeniu kelnerzy są w żadnym pośpiechu, aby wziąć zamówienie i dostarczyć menu. Musimy czekać na długi czas nawet napojów. Dlatego restauracji typu fast food, jak to jest, to nie można nazwać.

Gdzie indziej można zrelaksować się w Riazaniu?

To zwyczajne rosyjskie miasto ogromnej liczby historycznych, przyrodniczych i nowoczesnych miejsc rozrywki. Szczególnie dobrze tutaj można odpocząć z dziećmi. Ogromna liczba parków rodzinnych centrów rozrywki, lodowisk i Aqua klubów nie będą się nudzić każde dziecko. Riazań restauracji również starają się zapewnić klientom komfort rodziny, wyposażenie pokoju specjalny dla dzieci oraz plac zabaw.

W tej cenie dane segmentu wysoce zróżnicowane instytucje. W związku z tym, można wybrać rozrywkę na każdy gust. Najważniejsze – aby przygotować z wyprzedzeniem i czytać informacje i opinie w internecie.