511 Shares 6793 views

Teatr dla młodzieży – magia dzieciństwa. rozszyfrowania Teatr dla młodzieży

Jest wspaniałym Film na podstawie powieści AN Rybakova "Dirk". Opowiada o życiu radzieckich dzieci po rewolucji. Dzieci napisać własny scenariusz i umieścić na własnym show. Z tych początków, a niektóre wystąpił Teatr dla młodzieży.

Dekodowanie słowa TYUZ

Między pasją skrótów urodzonych jeszcze jedno – Teatr dla młodzieży. W ten sposób zaczęto nazywać Teatr dla ludzi młodych, z inicjatywy Lunacharskogo utworzonej w Moskwie w 1920 roku.

Ledwie pojawił, teatr stał się bardzo popularny. Rozszyfrowania TYUZ stać ustach. Komisariat postanowił rozszerzyć tę inicjatywę. Istnieje wiele teatrów o tej samej nazwie we wszystkich głównych miastach kraju.

Muszę powiedzieć, że był wyjątkowy w roztworze światowego teatru światowego. Wcześniej nie było no teatrów dziecięcych. Wystawił spektakle dla dzieci, ale dramat dla dzieci, jak kierunek działalności teatralnej, nie istnieje.

Stanowisko parodia i ingenue popyt na stal, jak nigdy przedtem.

Teatr, który przynosi

Szybko stało się jasne, że bardziej kolorowa gra akcji z publicznością, efektów specjalnych dla dzieci. Sam deszyfrowanie TYUZ nie pozwala zapomnieć o konkretnych odbiorców.

Przedszkole i szkoła podstawowa wiek – jest powierzchowną wiedzę ogólną i niezdolność do koncentracji na długo. Dojrzewanie – wzrosła ona krytyczności i emocjonalną wrażliwość.

We współczesnej TYuZah wielu sztukach wprowadzone do programu szkolnego. Czasami zapis słów TYUZ pierwszy usłyszał od nauczyciela, gdy cała klasa jest obowiązkowe odwiedza pożądana wydajność.

Jeśli wszystko ogranicza się do tego, to byłoby bardzo smutne. Ale, na szczęście, szef teatrów dziecięcych są najczęściej zwykli ludzie. Stanisławski powiedział, że dzieci muszą grać o wiele lepiej, cieńsze, bardziej doskonały.

„Trzej muszkieterowie”

Kreatywność, humor, entuzjazm – tak wygląda dialogowej Teatr dla młodzieży w okresie spektaklu „Trzej muszkieterowie” teatru w Moskwie. Premiera odbyła się w 1974 roku, spektakl stał się kultowy w Moskwie kreatywnej młodzieży. Jest umieścić w całym kraju i za granicą, jest gwarantowany sukces.

Dvadtsatisemiletny V. Kaczan osiemnaście odgrywa d'Artagnan. W tekście był pytany, ile ma lat. On odpowiedział: „Nie uwierzysz. Osiemnaście ". Hall pochwala. Tak mała zabawa dodatek do Dumas został wypełniony cały wydajności.

Jego główną ideą – przyjaźń, dla których bohaterowie są gotowi oddać swoje życie. Zaszczyt zapomniano podwyżki koncepcji na scenę i zarosły w sercach podatnych dzieci. Te duchowe wartości ludzkie stały się magnesem, który przyciąga wydajność.

W 1978 roku ten sam zespół twórczy sprawia film trzyczęściowy Michaił Bojarski sam scenariusz. Znowu się wielkim sukcesem. Muszkieterowie piosenki śpiewa cały kraj, dzieci bawią się z domowymi miecze i offset Dumas. Teatr dla ludzi młodych, rozszyfrowania skrótów staje się sucha nazwa. To transparent teatru młodzieżowego.

„Romeo i Julia”

W latach siedemdziesiątych, umieścić "Valentin i Valentina" play Roshchina. Jest wieczna historia kochanków Szekspira, gdy krewni wstać do pokonania przeszkodę w życiu. I znowu, całego kraju przechodzi fala produkcjach tej sztuce, film zostanie usunięty, szkoły i popularne teatry nie są gorsze domy pełne są nazwane.

Niżny Nowogród Teatr dla młodzieży, która posiada w repertuarze spektaklu „Romeo i Julia”. Widz ogląda się z zapartym tchem. Odnosi się wrażenie, że to wszystko dzieje się teraz. Tylko w ten sposób, i trzeba mówić o miłości, zwłaszcza młodych. Rozszyfrowania TYUZ nie pozwalają wejść na scenę ma fałszu i wulgarność. Nie można. Rozumie nawet najmłodsze oświetlenia teatr technika.

Prezentowane w Saratowie, Tomsku, Donieck TYuZah. Czy reżyser przenosi akcję w naszych czasach, czy aktorzy odgrywają rolę stroju – istota nie zmienia.

To nie jest ważne jaka jest nazwa teatru dla młodzieży. Deszyfrowanie jest taka sama dla całego świata. Teraz TYuZy mieć w każdym kraju. Ale pierwszy jest nadal w Moskwie. Trochę czasu, przejdź do etapu dla młodzieży. A zobaczysz o ile lepsze stwarzają dla dzieci niż dla dorosłych.