505 Shares 4295 views

malowanie skóry w domu

Malowanie wyrobów skórzanych jest stosunkowo prostym procesem. Zwykle stosuje się farby na wodę lub olej. Pierwszy typ przyczynia się do ochrony zasobów naturalnych miękkiego materiału. W drugim rodzaju barwnika skóry mogą stać się szorstkie i twarde.

Mieszania kolorów i regulacji ilości użytej farby, to jest możliwe uzyskanie nasyconych barw uzyskania zupełnie nowe odcienie, a także w celu osiągnięcia określonego skutku.

W tym artykule będziemy mówić o tym, jak wdrożyć malowania skóry z rąk. Proces ten wymaga przestrzegania pewnych zasad. W przeciwnym razie nie można osiągnąć pożądany rezultat.

Powłoka skórzane wnętrze samochodu

Nie jest tajemnicą, że nawet najbardziej ostrożne obchodzenie się z wnętrza pojazdu nie może chronić je przed zużyciem. W szczególności, jeśli właściciel samochodu często korzysta z usług pralni chemicznej. Substancje chemiczne stosowane w oczyszczaniu miejsc, przyczyniają się do rozluźnienia skóry, co znacznie osłabia jej strukturę.

Nabycie nowych przypadków skóry są drogie. Oczywiście, można odwołać się do ciągnięcia siedzeń i ich elementy z nowego materiału, ale w tym przypadku jest prawdopodobne, że identyczny kolor dobiera się nie będzie. Dlatego skóra malowania samochodów jest najlepszym rozwiązaniem.

Podczas malowania kabiny niekoniecznie odnoszą się do profesjonalnych artystów. Kiedy dokładna analiza cech tego procesu i gromadzenia materiału wysokiej jakości mogą być wykonywane do samodzielnej pracy.

skórzane wnętrze samochodu z rękami malarstwa – to oszczędność pieniędzy, szybka realizacja procesu i uzyskać doskonałe wyniki.

Jak wygląda proces barwienia?

Po pierwsze, powinniśmy dokładnie wyczyścić wnętrze pojazdu. Jednocześnie wprowadzenie nowoczesnych narzędzi, które nie psują teksturę skóry. Następnie, jeśli to konieczne, jest dostępna w celu eliminacji wad, po czym na powierzchni skóry odtłuszczone. Tak będzie zapewniać lepszą przyczepność nowej powierzchni farby ze skóry.

Zalet barwienie skóra wnętrze

malowanie skóry samochód ma kilka zalet:

  • Powierzchnia skóry, staje się miękka i elastyczna.
  • Występuje odzyskiwania materiałów i integralność jej właściwości eksploatacyjnych.
  • Eliminuje odkształcenie materiału, skurczu i sztywności.
  • skórzane samochody malowanie wnętrz można osiągnąć nie tylko przywrócić swój kolor, ale również efekty specjalne. Na przykład, niektórzy kierowcy używać perłowa, złota lub srebra odcienia.
  • Obecność składników nawilżających służy do ochrony kabinę przed wysychaniem w lecie i zwiększa mandatów operację i inne elementy.

Jakie materiały są potrzebne?

Podczas malowania lepiej jest użyć narzędzi wysokiej jakości. Bardzo popularne użycie farby akrylowej dzisiaj, przeznaczone do wnętrz samochodowych. Takie czynniki są przydatne do skóry foteli, jak również dla elementów winylu i tworzywa sztucznego.

Ponadto, farba akrylowa charakteryzuje elastyczność. Oni nie pękają i nie złuszczyć. Przy stosowaniu Borne równomiernie, zapewniając maksymalny komfort podczas użytkowania.

Charakterystyka zastosowania past i kremów

Malowania wnętrz pojazdów ze skórą może być osiągnięte przy użyciu środków w postaci pasty lub kremu. Zastosowanie ich odbywa się za pomocą pędzla lub tamponem z gazy. Do intensywnego koloru farby stosuje się w dwóch lub trzech warstw, z których każda należy zostawić do wyschnięcia na około godzinę.

W przypadku tego typu kabiny suszenia potrwa co najmniej jeden dzień. Jeśli aplikacja nie było pewne wady można usunąć rozpuszczalnikiem Maska pasty do butów lub specjalny kit na bazie wosku do mebli.

Barwienie puszki aerozolu kabiny?

skórzane wnętrze malowanie może być znacznie uproszczone, jeśli odwołać się do stosowania substancji w sprayu. Po pierwsze, wszystkie elementy są usuwane barwienie potrzebujący i dopiero wtedy można rozpocząć do rozpylania materiału. Warstwę uzyskuje się równomierne i gładkie.

porady specjalistów

rzemieślników zawodowych powinni produkować koloryt skóry, kiedy balon jest utrzymywany w odległości 15-20 cm. Jednocześnie nie należy zapominać o przesunięcie głowicy natryskowej wzdłuż powierzchni wyrobu. farby aerozolowe są wykorzystywane w kilku warstwach. Po oprysku pierwszy powinien umożliwić skóry do wyschnięcia na 15 minut. Dopiero wówczas można nałożyć drugą warstwę.

Końcowe suszenie salon trwa kilka godzin, po czym rozpuszczalnik usunięto niewielkie defekty (plamy i guzków).

Wczesny preparatu Materiał

Nie jest tajemnicą, że jakość salonie kolorowania skóra będzie zależeć nie tylko od stosowanej farby, ale również poprzez przeprowadzenie prac przygotowawczych.

Przed malowaniem zaleca się poddanie powierzchni skórzaną dokładnie oczyszczone i odtłuszczone. Pre-gruntowanie nie jest wymagane.

Jak zrobić torbę skórzaną farbowanie?

Procedura ta może być wykonane w domu. Oczywiście, należy zmienić kolor worka nie będzie działać. Ale ożywić oryginalny kolor, przebranie zarysowania i pęknięcia jest możliwe.

Jakie materiały są potrzebne do koloru torebki?

Należy zauważyć, że skóra jest doskonale postrzega różne kolory. Ale musimy pamiętać, że worek jest akcesorium, które jest używane na co dzień, więc wskazane jest, aby przestrzegać kilku prostych zasad.

Po pierwsze, powinniśmy zdobyć lekarstwo do barwienia skóry, przeznaczony do użytku profesjonalnego. Nie, to nie zaleca się stosować inne kolory. Niestety, większość osób zatrudnionych w funduszach tusz typu, brilliant zielonych, jodu, a nawet wklejać od prostych długopisów nie przyniesie pożądanego rezultatu, co więcej, może zepsuć swoje rzeczy oni nie zapewniają równomierną powłokę, a pod wpływem wilgoci może rzucić.

Co powinien kierować przy wyborze?

Farba do malowania skóry muszą być wykonane renomowanych producentów na rynku. Marki te oferują szeroką paletę różnych odcieni. W katalogu mogą mieć maksymalnie do stu lub więcej. Zawsze można znaleźć odpowiedni kolor.

Wysokiej jakości farby można mieszać. Więc masz nowy ton i może aktualizować nie tylko akcesoriów, ale również nadać mu zupełnie nowy wygląd.

Najlepszy wynik, jak już wspomniano, mają farby na bazie wody lub oleju.

Barwienie torby w domu

Worki malowanie skóry idzie lepiej z wykorzystaniem funduszy w probówkach. To prawda, kolorów, niż wyżej wymieniona substancja stosowana do barwienia. Ponadto umożliwiają one przetwarzać wszystkie niezbędne powierzchnię. To nie zepsuć akcesoriów. W przypadku barwienia przez efekt obietnicy kartridż trudne.

Jak przygotować fixer?

Jeśli zakupiony barwnik ustalające agent nie jest podłączony, to jest łatwe do przygotowania w domu. Aby to zrobić, należy wziąć zwykły kubek octu i łyżkę soli i również litra zimnej wody.

Takie rozwiązanie będzie bezpiecznie zablokować i chronić element wynikać z wypaleniem.

Co jeszcze jest potrzebne?

Trzeba także alkohol etylowy, gąbkę (może być stosowane do mycia naczyń) i miękkiej wełny lub frotte.

Należy używać rękawic gumowych. Będą one chronić dłonie przed niekorzystnym wpływem na skórę chemikaliów.

Oczyszczanie worka przed malowaniem

Po pierwsze, powierzchnia torby całkowicie oczyszczony z brudu, kurzu i plam. Szczególną uwagę należy zwrócić na obecność fałd i zasłony, a także elementów dekoracyjnych. Nie powinniśmy zapominać o długopisy.

Wszelkie zachowanym miejscem może objawiać się po wybarwieniu nieprzewidywalne. Dlatego zaleca się przeprowadzić gruntowne czyszczenie akcesoriów.

rada

Podczas czyszczenia nie ma potrzeby uciekać się do obszernego zwilżania skóry z wodą lub użycia detergentów. W skrajnym przypadku, gdy jest to możliwe do zastosowania rozwiązanie na bazie wody, amoniaku i dziecka mydłem, a następnie pozostawić do wyschnięcia powierzchni torby. Zasada ta jest szczególnie prawdziwe w odniesieniu do produktów wykonanych z jasnego skóry.

Aby oczyścić worek służy suchej miękkiej szmatki, a rola detergentu może wykonywać zwykłe alkoholu izopropylowego. Powinny one zwilżyć szmatkę i wyciśnij go. Tkanina powinna być wilgotna, ale nie mokra. należy dokładnie oczyścić powierzchnię tkanki skóry, nie zapomnij o wystrój.

Alkohol jest doskonałym narzędziem do odtłuszczania. Gdy powierzchnia jest sucha, można rozpocząć produkty barwiące.

Malowanie toreb ze skóry i przetwarzania utrwalacza

Gąbkę zastosowano niewielką ilość atramentu. Można również użyć gruby ręcznik szmatką. Obrobionej powierzchni gładki ruch kołowy. W szwach powinny iść dwa razy, nie należy zapominać o stawy, jak mogą zwrócić blady odcień.

koloryt skóry powinno być tarcie i prosta aplikacja funduszy. Pozostawić do wchłonięcia farby przez 30 minut. Następnie wystawiać powierzchni skóry lakierowanie. Do tego celu służy miękkiej szmatki lub aksamitną wstążką.

Korzystanie z utrwalaczem

Nie tylko zablokować kolor, ale również daje świeżość produktu i połysku.

Na powierzchni zabieg utrwalający nie należy używać go w dużych ilościach. Leczenie powinno być prowadzone odciśniętej szmatki.

Produkujemy torby barwienia może być około godziny, nawet jeśli jest dużych rozmiarów. Można to osiągnąć nie tylko odświeżyć oryginalny kolor, ale również uzyskać nowy odcień lub użyć specjalnego sprzętu do natrysku „w metalu”.

Barwienie butów w domu

Jeśli ustawisz się naprawić wszelkie usterki na buty, uczynić go bardziej intensywny kolor lub nawet zmienić kolor, można szukać pomocy u specjalisty w sklepie obuwniczym. Barwienie buty mogą być produkowane i niezależnie w domu.

ważne szczegóły

Ważny jest fakt, że podstawą do produkcji obuwia są różne materiały, a każdy z nich wymaga szczególnego podejścia.

Na przykład, jeśli masz zamiar przywrócić białe buty, potem z największą starannością należy podjąć, aby go oczyścić. Nie używaj alkoholu lub acetonu, ponieważ może to spowodować uszkodzenie powłoki.

wstępnie oczyszczony

Malowanie skórzane buty wymagają uprzedniego oczyszczania. Malować położyć równo, jak w poprzednich przypadkach, powierzchnia skóry powinna być poddana czyszczenia i odtłuszczania. Z But usuwa się pył, brud, płyny lub wosku. W tym celu używa się specjalnego środka czyszczącego, który jest stosowany do zestawu farby. Ale jeśli nie ma pieniędzy, można zrobić samemu. Na przykład za pomocą roztworu mydła oparte. Brud jest usuwany za pomocą szmatki. Roztwór można dodać niewielką ilość amoniaku.

Po oczyszczeniu buty powinny dokładnie wysuszyć. W związku z tym, nie zaleca się stosowania grzejników, jak buty może wyschnąć i ulec deformacji.

Jak wybrać barwnik?

Wiele osób zastanawia się, co farba używać podczas malowania buty. profesjonalne narzędzie musi być zakupiony tylko. Może on być wykonany w postaci aerozolu, gotowe do malowania lub w proszku, wymagają rozcieńczania. Do dekoracji jest powszechnie stosowana farba akrylowa do butów.

Dziś wybór środków do barwienia skóry jest bardzo szeroka. W sklepie można odebrać farbę zarówno na krajowym i na zagranicznych producentów.

Proces kolorowania

W zależności od rodzaju farby można nakładać za pomocą pędzla, gąbki lub szczotki. Farbę należy nakładać równomiernie i cienko. Na koniec należy przyjrzeć się bliżej, aby zobaczyć, czy źle zacienione miejsce na pobyt.

środki ostrożności

Przygotować miejsce, gdzie skóra będą malowane. Zaleca się, aby to zrobić z dala od żywności, dzieci i zwierząt. Ramiona powinny nosić rękawice gumowe. Jest lepiej radzić sobie z tym procesem na ulicy.

Jeśli nie jest to możliwe, należy zauważyć bardzo istotny niuans: farba ma ostry zapach. Seks w miejscu pracy przykryć celofan lub papieru.