445 Shares 9164 views

„Wspólnota Taganka Aktorzy”: teatru, aktorów, repertuar i opinii publiczności

Niezwykle interesująca opowieść o aktorów, którzy z powodzeniem organizowane w teatrze „Wspólnota Taganka Aktorzy”. W swoim arsenale jest szeroki repertuar. Z artykułu dowiesz się, jak ukształtowany teatr, występy, które odbędą się w niedalekiej przyszłości, co jest jego obsada, jak również oficjalny adres www.

Jako wykształcony teatrze „Wspólnoty Taganka Aktorzy”?

On pojawił się w wyniku wcześniej istniejącej rozłamu Trupa Teatru Taganka. 36 aktorów i część personelu technicznego były fundamentalnie nieszczęśliwa polityka repertuar Yuri Lyubimov. Istotną rolę odegrała sytuacji gospodarczej w kraju w latach 90-tych dashing. Trudności gospodarcze doświadczonych i sam teatr. W tym kontekście stosunki gwałtownie pogorszyła się w zespole, który wybuchł twórczą atmosferę procesu twórczego. W rezultacie część zespołu wykonany stanowczą decyzję odstąpienia od składu trupy i organizacji ich własny teatr „Wspólnota Taganka Aktorzy”.

Czy gra jest warta świeczki?

Aktorzy wykonane wystarczająco odpowiedzialny, poważny i zarazem ryzykowne aktu. Po tym narasta w miarę upływu czasu, musiałem zrezygnować. Ahead „aktorzy Commonwealth Taganka” oczekiwać ciągłego suspensu.
Członkowie trupy „nowy Taganka” napotkał liczne trudności, które musieli pokonać w przyszłości. Po pierwsze, istnieją pewne trudności prawne w projektowaniu nowego teatru. Po drugie, problemy finansowe skomplikować jego istnienie. Ponadto, zazdrosny i krytycy pogarsza i tak już trudną sytuację. Na przykład, najpierw przeprowadza się prób świec z powodu awarii zasilania w sali prób. Jednak „nowy Taganka” Nadal wygrał prestiżową prawo do istnienia dzięki wysoce profesjonalnego składu aktorów.

Widz docenione zestaw tworzenia Szekspira. Aktorzy udało się przekazać publiczności istotę tragedii i pracuje zająć delikatne struny duszy ludzkiej. Artyści, którzy stworzyli „Wspólnota Tagance aktorów”, niedawno obchodził dwudziestą rocznicę. „Stary” to Taganka nadal istnieje do dziś, rozkoszując występów dedykowany i uznaniem publiczności.

Teatr aktorów

krytycy teatralni wielokrotnie podkreślił, że wiele występów teatru „Wspólnoty Taganka Aktorzy” są przepojone duchem specjalnej „Starego Tagance”. Znaczna część kredytu w obecności wyjątkowej duchu należy do kierownika teatru, Artysta Ludowej Rosji Nikołaj Hubenko. Jego niewyczerpana energia twórcza, ciężka praca nad szczegółami pomógł uczynić z teatru „Wspólnoty Taganka Aktorzy” jest bardzo popularne i popytu.

Zespół jest około pięćdziesięciu różnych aktorów wieku. Wszyscy dzielą chęć odegrania w występach na najwyższym poziomie i dostarczyć widzom ogromną przyjemność ulubiony. Są to podmioty, takie jak Alexander Aleshkin Pavel Afonkin Mikhail Basov Anastasiya Balyakina, Natalia Alshevsky, Alexander Barinov, Vladimir Bazynkov i wielu innych.

repertuar teatru

Repertuar teatru „Wspólnoty Taganka Aktorzy” make liczne dzieła wybitnych rosyjskich i zagranicznych dramatopisarzy. Przedstawienia odbywają się w dwóch miejscach. Na małych i dużych scenicznych wykonany dzieci i dorosłych produkcjach.

Należy zauważyć, występy, takie jak:

 • „Arena życia”.
 • "Afghan".
 • "Mad pieniędzy".
 • "Wysocki Władimir Semenovich.";
 • „Zapomnij Herostrates”.

Teatr „Wspólnota Taganka Aktorzy”. Plakat do lipca 2014

 • 12 lipca (sobota) – play „Cześć, jestem twoją teściową prawa!” Jest to komedia z nieoczekiwanymi zwrotami akcji nagle pojawić. Humorystyczny show z intrygującym tytułem opowiada niesamowitą historię nieprzewidywalnego losu. Zestawienie Petera Belyshkova. Obsada: Anna Terekhova, Nikolai Bandurin Vadim Andreev, Vladimir Dolinsky, Lubow Svetlova Natalia Horohorin Julia Zakharova.
 • 13 lipca (niedziela) – gra z jedną przerwą „Love Potion”. Inscenizacja dramatu Niccolò Machiavelli. Jest to fascynująca opowieść o zabezpieczonej małżeństwo, które od dłuższego czasu nie może mieć dziecka. Zapraszają do lekarza, ale jest szarlatanem. Obsada: Gregory Siyatvinda Mikhail Politseymako Mary Aronov.
 • 14 lipca (poniedziałek) – spektakl „Las”. Inscenizacja humorystyczny Ostrovsky AN jest popularny ze względu na prostej historii, na podstawie zwyczajnych sytuacjach życia i ludzkich uczuć. Obecność ostrego humoru nadaje jej wyjątkowego uroku. Obsada: Mary Aronov, Olesya Zhelezniak Gregory Siyatvinda Valery Garkalin i innych.
 • 15 lipca (wtorek) – spektakl „Pigmalion” o sztuce George'a Bernarda Shawa. Niezwykle dowcipna i zabawna historia o prostaka kwiat-niegrzeczny, która przemienia się w prawdziwą damę z bardzo dobrymi manierami. Obsada: Anna Begunova Alexander Galibin Aleksey Maklakov Alexey Veselkin Larisa Golubkina, Marina Ivanova, Olga Lapshin Oleg Kassin, Roman Madyanov Svetlana Nemolyayeva i innych.
 • 16 lipca (środa) – spektakl „małżeństwo papier”, sztuka o samotności. Autorzy – Siergiej Bodrov i Hanna Słucki. I poczęła historię jako scenariusz, ale w związku z tragiczną śmiercią Bodrov stał teatralnej. Obsada: Valery Garkalin, Vladimir Pankov, Daniel Spivakovsky, Jelena Jakowlewa, Sergei Makovetskii.
 • W dniu 17 lipca (czwartek) – „Mąż mojej żony” play Oświadczenie słynnego reżysera Aleksandra Ogareva. Zabawna historia o dyrygent pociągu, który ma dwie rodziny w zupełnie innych częściach kraju. Obsada: Valery Garkalin Olga Prokofiewa Siemion Strugachev.
 • 19 lipca (sobota) – play "rogaczy Charming". Dyrektor Sergey Kunitsa. Grać w play zabawnej historii znane jest wiele anegdot o nagłym odrzuceń żony z podróży służbowej, który odnajduje kochanka żony. Widz widzi zaimprowizowany sztuczki, aby wykręcić się od ręki. Obsada: Denis Rozhkov Igor pracy, Lubow Tihomirova, Maria Poroshina, Mikhail Vladimirov.
 • 21 lipca (poniedziałek) – spektakl „Zupa kanarków”. Kawałek słynny dramaturg Milos Radovic. Musujące komedia o życiu rodzinnym współczesnego świata będą patrzeć na szereg problemów ubocznych. Obsada: Igor Sklyar, Tatiana Vasilieva.
 • 22 lipca (wtorek) – spektakl „Dzień z halibuta.” Reżyser Roman Samgin opiera swoją grę Dave Freeman i Dzhona Chepmena. Harriet historia dziewczynki, która mieszka kosztem dwóch kochanków w Australii. Jest w związku z tym notebookiem, który maluje spotkanie. Ale przypadek sprawia, że aby przejść do sztuczki, aby utrzymać dwóch facetów. Obsada: Anna Yanovska Aleksiej Veselkin Elena Proklova Ignacy Akrachkov Nicholas Chindyaykin Julia Menshov.
 • 23 lipca (środa) – spektakl „Sprawa” na iloczyn Ray Cooney. Bardzo śmieszne i zabawne komedia ze skręconą działki. Na Boże Narodzenie wieczorem pojawia się dziewczyna, która mówi lekarz-rodzinnego człowieka o jego ojcostwie. Następnie rozwija kalejdoskop niesamowitych wydarzeń. Obsada: Anna Nevskaya, Vladimir Ershov, Elena Galibina, Elena Biryukova Elena Bushueva-Tsehanskaya Igor Livanov Natalia Shchukin Roman Madyanov Sergei Stepanchenko Yuri Nifontov, Jan Arshavskaya.
 • 24 lipca (czwartek) – performance "Territory of Love" na sztuce Michaela Cristofera. Jest to historia miłosna o pewnej kobiety, na podstawie swoich osobistych wspomnień. Takie myśli i wewnętrzne uczucia są wspólne dla wielu pań, więc gra jest niezwykły popyt wśród widzów. Obsada: Alexey Mikhailenko Andrey Zavodyuk, Wiaczesław Razbegaev Ivan Zhidkov Igor Yasulovich, Jelena Jakowlewa, Petr Kislov.
 • W dniu 25 lipca (piątek) – „niespokojny przygód” play Dyrektor Sergey Kunitsa. Opowieść o kobiecie, przebiegły pożądanego, mimo wszystko, aby się wzbogacić kosztem męża. Obsada: Alla Dovlatov Ruslan Doronin, Larissa Guzeeva i inni.
 • 26 lipca (sobota) – play „Oblubienicę dla bankiera” na sztuce Hanna Słucki. Reżyser Alexander Vasyutinskii. Historia bogatego biznesmena, który postanowił związać się węzłem małżeńskim. Ponieważ nie miał wystarczająco dużo czasu, on zwraca się do agencji randkowego, który pomaga mu szukać żony. Obsada: Natalia Krachkovskaya Polina Fokina, Andrew Kaikov i innych.

Kiedy produkcja „nieskuteczności”?

Powyższa lista występów w lipcu potwierdza szeroki zakres tematów rosyjskich i zagranicznych dramatopisarzy, które mają być wystawiane w teatrze „Wspólnoty Taganka Aktorzy”. Performance „Dummy”, zainteresowanie wielu widzów, odbędzie się 08. sierpnia 2014. Czas jej trwania – 3 godziny. Reżyser Roman Samghin zwrócił się do gry słynnego dramaturga Franz Marc Kamoletti. Jest to fascynująca opowieść o pokojówka, która pracuje w domu pary. Codzienne sekwencja zdarzeń jest niezgodny odejście każdego z małżonków w interesach. Okazuje się, że jej mąż ma kochankę, a jego żona – kochanka. Nieświadomy tego, wracają do domu z ich podań. Służąca Anna stara się uczynić „czworoboku” zderzył się głowami.

Strona internetowa i rzeczywisty adres teatru: Informacje dygresja

Wielu widzów chcą uzyskać informacje z pierwszej ręki o teatrze „Wspólnoty Taganka Aktorzy”. Oficjalna strona taganka-sat.ru daje taką możliwość. Teatr należy do kategorii „muzyka, teatr lalek i teatrów.” Ziemia Wall Street 76/21 – to jest jego rzeczywisty adres. „Wspólnota Taganka aktorów” kasjer, który pracuje od 13.00 do 19.00, publiczność czeka na spektakle rano i wieczorem. Telefoniczny 8-495-915-11-48 organizacji.

wniosek

Teatr „aktorzy Commonwealth Taganka” podoba jej odbiorców niezrównane występy. Nad udanej inscenizacji komedii, ostry i nasycony zabawne humor, można śmiać się serdecznie. Wspaniała struktura podmiotów obejmuje zarówno czcigodne artystów, uznanych międzynarodowo i młodzież nie mniej utalentowanych. Istotną rolę w istnienie organizacji i aktywnego teatru należy do wybitnego reżysera – Nikolai Hubenko. Wizyta w teatrze „aktorów Commonwealth Taganka”, pojawi się ładunek pozytywnej energii.