395 Shares 7699 views

Na jakiej najdłuższej części ciała, osoby te nie dostał się do Księgi Rekordów Guinnessa?

Guinness World Records – najbardziej niesamowita rzecz. Jest to jedyny sposób, by stać się sławny, aby przewyższyć czegoś lub kogoś, kto jest słabszy lub ciekawe. Zapytać faceta, który złapał najwięcej piłek, ile razy ktoś przyszedł do niego i poprosiła o dwie minuty: „Ty jesteś facetem, który łapie piłki ustami”

Oprócz talentu, że nie będzie przydatna w normalnym życiu, są też bardzo ciekawe. Mówi się, że te osoby zostały obdarzone genetyką czy sama nie byli zaniepokojeni podstawowych zadań higieny osobistej. Chodzi o najbardziej niezwykłych części ciała, ten artykuł pokaże. Jak sama nazwa wskazuje, będzie koncentrować się na długich części ciała, ale nie z tych, z których wiele kiedyś sądzono. Przepraszam. Oczywiście, można to zrobić samemu, jeśli chcesz, ale nikt nie będzie odpowiedzialny za pewne wyniki. I wskazówka dla mężczyzn: Nigdy nic na nie mierzyć, inaczej będziesz natychmiast czują się źle.

W każdym razie, nie trzeba nurkować w sferze genitaliów, rzućmy okiem na 9 niesamowitych ludzi z najdłuższych części ciała.

Może pochwalić Radhakant Bajpai?

Ten indyjski mężczyzna bardzo długie włosy w uszach. Jak można sobie wyobrazić, nie trzeba już żadnych słów, wszystko jest jasne. Wiele irytujące jak długość samego widowiska, a duma z którego widać. A dla mężczyzn jest to prawdziwe osiągnięcie. Po prostu nie ma słów.

Co jest specjalnego w Gerkari Bracho i Nick Stoberla?

Podczas gdy stałe rekord należący do Nicka Stoberlu, której język ma długość aż 10 cm, Gerkari Bracho twierdzi, że jego język jest znacznie dłużej – aż 5 mm. Kobieta domaga się przeglądu wyników. W każdym razie, jest to dziwne i niezbyt przyjemny widok.

Najdłuższe rzęsy (Valery Smagliy)

Nikt nawet nie mogę sobie wyobrazić, jak to jest możliwe. Valery mówi, że to jest jego sekret diety, z powodu których jego rzęsy tak rosnąć, ale ludzie myślą, że on nie jest człowiekiem. Może. W każdym razie, ma idealny rzęsy, musiał się urodzić dziewczynkę!

Najdłuższe nogi (Svetlana Pankratova i Cheyz Kennedi)

Z niesamowitych nogach, którego długość wynosi aż 132 cm Rosjanka, oczywiście, uderzył w Księdze Rekordów Guinnessa. Zasłużyła posiada tytuł od 2003 roku. Ostatnio, model Cheyz Kennedi zaczął twierdzić, że jej nogi są znacznie dłuższe, ale ich długość wynosi zaledwie 130 cm. Prawie to samo, ale trochę mniej! Jednak w tej chwili wiemy dokładnie, co Rosjanie mają najdłuższe nogi na świecie.

Najdłuższe palce (Mettyu Makgrori)

Matthew – olbrzym człowiekiem na świecie, a do tego wszystkiego też olbrzymie palce. Długość z których największy ma 13 cm. Naturalnie, jest to rekord świata.

Co rekord posiada Xie Tsyupin?

Rekord świata został nagrany w Tsyupin Xie, którego włosy długość 5,6 m. Oznacza to, że w przypadku pożaru, można użyć włosy jak improwizowanych środków, na przykład, zamiast liny. To wszystko jest dobre, ale bezpieczeństwo przede wszystkim. I wyobrazić sobie, jak jej fryzjerów nienawiści!

Najdłuższe paznokcie (Redmond)

Ta amerykańska dama zdecydowała, że ona już nie chce rosnąć paznokcie. Zaczęła rozwijać je od 1979 roku i trwał aż do 2008 roku! W tym czasie jej paznokcie osiągnęły długość 8,65 metrów. Można założyć, że ona zawsze poszedł z nożyczkami do paznokci.

Najdłuższa szyja (Padaung kobiet w Birmie)

Użyj cewkę, aby zwiększyć długość szyi – to nie jest coś, co wygląda dziwnie, ale również brzmi nieco szalony, ale Padaung kobiet w Birmie od dzieciństwa noszą takie akcesoria. To jest miejsce, gdzie można znaleźć kobietę, z najdłuższym szyi. – 40 cm część ciała tak długo, że szyja jest po prostu nie może samodzielnie obsługiwać głowy bez żadnego z tych cewek. U dorosłych kobiet ma swoją cewkę, a czasem je strzelać.

Co odróżnia Mehmet Ozyurek od innych ludzi?

Ten turecki człowiek najdłuższy nos na świecie, potrafi wyczuć żadnego zapachu. Mehmet nos ma długość aż 8 cm.