675 Shares 1786 views

Piercing „buźkę” i „antismayl” w domu: fotografie, opinie, skutki

nakłuwa skórę – to szybki i niedrogi sposób zmienić swój wygląd. Piercing pozwala pokazać swoją indywidualność i poprawia obraz. I co najważniejsze – z takich ozdób można zawsze pozbyć, po prostu zatrzymać na sobie kolczyk. Obecnie popularność różnych nakłuć skóry – brwi, nosa, warg. Nie tak dawno temu, piercing i „uśmiech” weszła w modzie. Co to jest i czy można to zrobić w domu?

Opis przebicie

Chodzi o stworzenie kanalików do dekoracji w uzdę górnej wardze. Nazwa przebicia „buźkę” był od angielskiego słowa, które dosłownie języku rosyjskim oznacza „Smile”. Łatwo jest wytłumaczyć fakt, że bardzo przenikliwy i biżuteria w nim można zobaczyć tylko wtedy, gdy dana osoba otwiera szeroko usta, uśmiechając lub grymasy. Związanych z "Smiley" Piercing – "antismayl". Pełnił podobną technologię, ale tylko na uzdę dolnej wardze. Piercing „buźkę” i „antismayl” – to dość prosty i bezpieczny piercing.

wybierając dekoracje

Pozyskanie kolczyk do noszenia w przebiciu, powinny być zorientowane w przede wszystkim od jakości użytego metalu. Uważane hipoalergiczne stali medycznej lub tytanu. Ze względu na formę biżuterii, „uśmiech” przebijanie umożliwia różne opcje. Nadaje się do tego na przebicie „banana”, broszurki lub pierścień odcinkowym (kolczyk w kształcie podkowy, którego końce są umieszczone kulki lub stożki). Zmień dekoracje mogą być dopiero po całkowitym uzdrowieniu kanału. Wybierz najbardziej wygodne, wysokiej jakości i piękny kolczyk do noszenia po raz pierwszy. Na sprzedaż dzisiaj można znaleźć biżuterię do przekłuwania ciała wszystkich kolorach, ze wskazówek zawartych w różnych wzorach.

Przygotowanie do przebicia

Piercing „buźkę” zagoi się szybciej i bez problemów ubocznych, jeśli na kilka dni przed zabiegiem do przestrzegania szczególnych zasad. Preparat antyseptyczny roztwór do płukania jamy ustnej (odpowiednio rozcieńczonym nadmanganian potasu w wodzie, soli lub chlorheksydyna, zakupionego w farmacji). Wystarczy do 2-3 dni przed nakłucia wypłukać usta kilka razy w ciągu dnia. Za pomocą takiej prostej procedury, można zmniejszyć ilość bakterii w jamie ustnej, tak że ryzyko infekcji po nakłuciu będzie minimalny.

Piercing w domu

Wszelkie piercing jest najlepiej wykonać w wyspecjalizowanych salonach i gabinetach medycyny estetycznej. Jednakże, jeśli nie jest to możliwe, można postarać się przebił w domu. Trzeba będzie kupić biżuterię, który zostanie ustawiony, aby utworzyć kanał i cewnik – specjalne urządzenie do nakłucia skóry. Ukłucie „smiley” konwencjonalne igły do szycia lub wycofanie strzykawki lekarskie nie może. Cewnik jest tani i można go kupić w specjalistycznych sklepach towarów do przekłuwania. Typowo, urządzenie to jest jednorazowego użytku, sterylizowane przez producenta i pakuje się w zamykany pojemnik. Czy piercing w domu nie jest zalecane głównie ze względu na wysokie ryzyko do przenoszenia infekcji. Zbierz rozwiązanie antyseptyczne i wysterylizować opatrunku. Cewnik jest wydrążoną igłę, która jest umieszczona w szekli otworu. Przebicie to narzędzie tworzy kanał i przechodzi przez nią, a gdy nie jest ozdoba w jego miejsce. Piercing Gotowe „uśmiechu” w domu nie jest tak trudne. Najpierw trzeba traktować swoje ręce, dekoracja i miejsca nakłucia. Następnie przebić uzdę wyciągnąć cewnik i przymocować kolczyk. Ważne jest, aby wybrać odpowiednie miejsce nakłucia – kanał nie powinny znajdować się zbyt blisko krawędzi uzdę, lub wysokie prawdopodobieństwo pęknięcia. Końcowy etap – ponowne przetwarzanie gotowym do przekłuwania roztworze antyseptycznym.

Obchodzi przebicie podczas gojenia

„Uśmiechu” uważa prosty nakłuwania wysoką zdolnością tkanek jamy ustnej w celu regeneracji. Całkowicie piercing leczy w ciągu 2-4 tygodni. W pierwszych dniach po nakłuciu nie zaleca się picia alkoholu i dymu. W ciągu trzech tygodni po zabiegu należy wypłukać usta środek antyseptyczny po każdym posiłku. Zminimalizować ryzyko uszkodzenia nowego piercing. Nie dotykać dekorację rąk, chyba jest to absolutnie konieczne, nie należy przeszkadzać mu język. Śledzić własnych mimikę, unikać zbyt gwałtownych uśmiechów i grymasów nawzajem.

potencjalne problemy

Zazwyczaj uzdy nakłuć leczyć dość szybko i bez problemów. Jednak nie zawsze tak jest. Największym zagrożeniem jest zakażenie w trakcie procedury. Pamiętaj, że każda otwarta rana (a więc możliwe jest sklasyfikowanie specjalnie zaprojektowany kanał do jego całkowitego uzdrowienia) – brama dla infekcji. Zakażenie pojawia ropa, obrzęk, tkliwość uciskowa. Najlepszym rozwiązaniem w przypadku wykrycia takich objawów – aby usunąć biżuterię, traktować miejsca nakłucia o działaniu antyseptycznym i zasięgnąć porady lekarza. Innym z możliwych problemów tego rodzaju przekłucia – złamać uzdę. Takie uszkodzenie nie może nastąpić tylko w okresie gojenia. Ograniczyć do minimum prawdopodobieństwo pęknięcia można prawidłowo wybierając miejsca nakłucia, i zwrócił się do niego z dużą ostrożnością podczas wszystkich noszenia biżuterii. Inne konsekwencje przekłuwania „buźkę” – problem dentystycznych. Wielu ekspertów twierdzi, że dentystyczne szkodliwe wszelkie dziury, w których dekoracji (lub ich części) są w jamie ustnej. Jednak to ostrzeżenie jest rzadko zatrzymuje prawdziwych fanów piercingu.

Piercing „uśmiech”: zdjęcia i opinie właścicieli

Ciekawostka: wędzidełko wargi piercing jest coraz bardziej popularne nie tylko wśród zbuntowanej młodzieży, ale również całkiem dorośli i szanowani ludzie. Tendencja ta jest wyjaśnione po prostu – pomimo jego ekstrawagancji, „Uśmiech” jest bardzo łatwe do ukrycia. Z takim piercing można uruchomić w solidnej firmie, ścisłe wymagania od ubioru, czy w organizacji miejskiej. Przebicie naprawdę wygląda interesująco, może być wprowadzony do różnych biżuterii i zmienić swój nastrój.

Jeśli chodzi o praktyczną część pytania, po wygojeniu „uśmiechu” nie wymaga specjalnej opieki. Wielu właścicieli takich punkcji przyznać, że z czasem wszystko zapomnieć o ich niezwykłej biżuterii. Piercing „Smile” i negatywnych odpowiedzi jest: ktoś kolczyk ingerować, a niektóre również zmierzyć się z wieloma problemami – np infekcji lub zerwania wędzidełka. Jednakże, jeśli bardzo chcą stać się właścicielem takiego przebicia, konieczne jest, aby podjąć ryzyko. Jeśli jest coś, czego się nie podoba, zawsze można wyciągnąć dekorację, a wkrótce będzie zarośnięty kanał.