152 Shares 8451 views

Smartphone HTC Desire 820: Opinie i funkcje

HTC Desire 820 to telefon komórkowy, który podsumowuje niedawno zaczęły pojawiać się w sieci, jest w rzeczywistości, hybrydowy cienki komputer tablet i smartphone. Ponadto, model imponujące cechy techniczne, które obejmują obecność procesor, bezpośrednio obsługę ośmiu rdzeni.

wejście

Obecnie, producent linii smartfonów HTC – tajwańska firma – nadal skutecznie działać w kierunku rozszerzania gamy modelowej, wprowadzania na rynek smartfonów coraz więcej nowych modeli. Są one co roku coraz więcej jakości, dostarczony z nowoczesnego sprzętu do napełniania spełniają poprzednio ogłoszonego poziomie międzynarodowym. Jednym z takich modeli była HTC Desire 820 smartphone, który Opinie po premierze tylko zalane Internetu.

Oficjalnie zaprezentowała telefon był w upadku. Następnie wystawa IFA 2015 odbyło się w Niemczech, w Berlinie. Natychmiast należy zauważyć, że HTC Desire S 820 Dual Sim, który podsumowuje zostaną przedstawione w formie skróconej w tym artykule, był następcą linii. Następca Desire 816, jeśli będzie. W rzeczywistości, nowy smartfon stał się niczym więcej niż ulepszonej wersji urządzenia. Jednak nie jest tak ważne. Jest o wiele bardziej ważne, aby poradzić sobie z tym, co można zrobić ze zmodyfikowanym telefon do swoich użytkowników.

Nie tak dawno temu szef całej gamy modelowej róża pożądaniem smartfon oka. I muszę powiedzieć, pomiędzy smartfonem i HTC Desire 820 Dual SIM opinii których Sprawdzimy, istnieją pewne podobieństwa pod względem wyglądu, rejestracji wzoru. Podniecenie wokół modelu nie są dobrze znane, gdyż jest umieszczony jako model nie jest duża, lecz średni poziom.

Ale HTC Desire 820 Dual SIM, której opinie zostaną podane później, jednak był w stanie zebrać ogromne grono fanów. Wielu klientów preferuje ją do niego, a my wciąż próbują odnaleźć się w trakcie tego artykułu, że tego typu smartphone.

Klienci, którzy nabyli jednostki, twierdzą, że ich wymiary (i nie są one tak niewielkie, wierz mi) smartfon ma łagodny, ale nadal oferuje jej małej grubości. To z kolei sprawia, że model bardzo wygodny w obsłudze. Telefon w ręku dość komfortowo. Jak zauważył użytkowników, obchodzenie się z urządzeniem w tym zakresie, a wszelkie negatywne emocje nie mogą powstać. A teraz trochę odsunąć od opinii, patrzeć na to, co ma HTC Desire 820 specyfikacji.

Opcje

Model smartfon sprzedawany w pudełku wykonanym z białego kartonu. Myślę, że fani marki będą zauważyli, że zastosowanie takiego opakowania dla HTC stała się czymś w rodzaju tradycji, jeśli można to tak nazwać. Na pierwszy rzut oka, jest to kwadrat płaski kształt skrzynki. To ma zaokrąglone kontury. Sama skrzynka jest ze specjalnych materiałów, które mogą być używane po recyklingu. Aby zastosować etykiety, jako farby stosowane atramentu sojowego.

Można wywołać okno to nie tylko schludny: jest przyznawany tytuł „stylowy”. I to w żadnym wypadku nie przesada, ale po prostu stwierdzenie faktu. Ale jeśli chodzi o otwarcie, to wszystko nie jest tak różowo. Górna pokrywa skrzynki całkowicie pokrywa dno palety. Dlatego coś złapać palcami obszar jest problematyczne. Bardzo często klienci, którzy kupują HTC Desire 820, który przeglądy wymienione wcześniej, twierdząc, że natychmiast po otwarciu pokrywy pakietu jest po prostu zepsuty.

Zakres modeli dostawczych raczej skromne. Oto ładowarka jest obecny, działa przy napięciu 5 V i prądem 1 A, przewód przyłączeniowy do synchronizacji urządzenia z laptopa lub komputera osobistego. To, oczywiście, mówimy o microUSB drutu. Istnieje również zestaw słuchawkowy stereo. Ale o tym mówić, to warto wspomnieć, że zestaw słuchawkowy ma zakaz mylące przewody. Ale jeśli chodzi o wygląd swoich rówieśników, jest ona wyraźnie tracąc.

Wygląd i design

HTC Desire 820 opinie właścicieli, z których już omówionych w części, posiada korpus wykonany z tworzywa sztucznego. To było w zasadzie w przypadku modelu Pragnienie oka. Jest to logiczne, ponieważ na początku artykułu wspomniałem, że podobieństwo między tymi dwoma urządzeniami pod względem wyglądu tam. A to, nawiasem mówiąc, różnica między 820-sza i flagowy model serii One. Przypomnijmy, że te ostatnie są wykonane z materiałów metalicznych. Wykonywane HTC Desire 820 opinie smartfonów że przyjrzymy się dalej w tym sporcie, jak to można nazwać styl. Jest to bardzo dziwne (ale w tym samym czasie dobre) biały kolor wydajność połączona z paskami. Są one dość szerokie i jasne. Otoczona przez pasma wszystkie elementy smartphone ciała bezpośrednio z kamery do ekranu.

Bardzo szerokie pasmo zamyka się po ekranie. Mimo że obudowa z tworzywa sztucznego jest wykonana, nie z metalu, nie możemy powiedzieć, że ten model wygląda gorzej niż jedna seria urządzeń. Tak, tu jest styl młodzieżowy, sportowy, ale to nie czyni smartphone spojrzeć na najgorsze, w każdym przypadku. Atrakcją, oczywiście, bo ten styl nie jest stracone, to jest fakt.

Warto powiedzieć, że materiały zostały dobrane przez inżynierów, projektantów i konstruktorów do sławy. Można powiedzieć nawet gustowny. Poliwęglan jest gładka i wygląda całkiem jasne. Montaż nie powinien powodować żadnych dolegliwości. Klejone części dokładnie i dopasować tak samo dobry. Jednakże, w porównaniu z 820-tego modelu z tego samego popędu oczu, należy zauważyć Wadą pierwszego zespołu: z tworzywa sztucznego jest nieco śliskie.

Mieszane uczucia powodują wymiary telefonu. nie za to, z jednej strony, programiści lubią chwalić firmę. Dzięki takiej osłony (jak przekątnej 5,5 cala) Telefon wystarczająco rozciągane. Nie każdy będzie mógł wygodnie używać go w takiej skali. Odgrywał rolę w głośniki stereo, za które otrzymał wiele miejsca. Jednak Niewątpliwą zaletą jest to, że grubość model, który redukuje się do maksimum. To wyrównuje skale, bez wątpienia. Zaakceptuj fakt, że urządzenie mieszkania jest o wiele łatwiej trzymać w dłoni, nawet przy tak dużych wymiarach? waga smartfon jest w dopuszczalna.

Skrzynki na całym ekranie dość szerokie, od strony przedniej (górnej i dolnej) otworów ekranu zostały zredukowane do głośników stereofonicznych. Obudowa jest chroniony przed wodą, jak to miało miejsce w przypadku Eye pragnienie. Dlatego kratki głośników są wykonane w postaci zwykłych tablic. Tutaj istnieje pewna symetria. Dioda się obok okna kamery. Sygnalizuje użytkownikowi wiadomości przychodzących lub bateria urządzenia jest rozładowany.

z przodu

Jak już wspomniano wcześniej, po ekranie jest szeroki czarna rama. Jeśli tak nie jest, wówczas urządzenie może być mniejsza. W dolnej części ramy osiągnie szerokości około jednego centymetra. Jest tylko logo, a także użyteczne przedmioty tam. Przyciski sterujące znajdują się na ekranie. Są non-mechaniczne. Zmień liczbę przycisków i ich usytuowanie pomoże ustawienia użytkownika.

za

Logiczne jest, że z tyłu urządzenia i bez głośników siatek znaleźliśmy. Tylna powierzchnia tego urządzenia jest prawie gładka. Wyjątkiem jest dość duży pokój, okrągłe oko, że prawie odstaje od ciała. On, nawiasem mówiąc, jest również otoczony ramką z tworzywa sztucznego kolor inny od głównego kolorze nadwozia. Obok samego aparatu jest lampa błyskowa typu LED oko. Ona, nawiasem mówiąc, może być również używana jako latarka, jeśli to konieczne. Wymagać to będzie używać tylko specjalny program, który jest zainstalowany na smartfonie.

lewo

Pragnienie HTC Obudowa 820 Dual SIM, recenzje, których opinie są wymienione w tym artykule odnosi się do nie-składanego typu. Jest solidny, jak to się nazywa. To niezwykłe, że karty SIM i karty pamięci zainstalowany w gnieździe znajduje się z boku urządzenia. Wszystkie trzy otwory pokryte są klapy. Jak wiadomo, jest to modyfikacja smartphone, który obsługuje tylko jedną kartę SIM. W swoim drugim gnieździe karty do łatwego wtyczką szczelnie zapakowane.

prawo

HTC Desire 820, przegląd, którego opinii jest obecny w artykule, jest czapka na przeciwległej powierzchni. Tam znajdują się klucze sprzętowe smartphone. Chodzi o przycisk huśtawka głośności na zamek i on / off. Ale przyciski, za pomocą których można było kontrolować aparat nie jest dostępna. Klucze wykonane z tworzywa sztucznego. Są one dość duże, więc znalezienie ich ślepo jest całkiem możliwe, gdy całkowita ciemność. Myagkovato mało odpowiedzi, chciałbym zrobić to mocniej.

od dołu

Na dole znajduje się złącze do synchronizacji z PC typu microUSB. Jego wersja 2.0, obsługuje połączenia z urządzeniami zewnętrznymi przy użyciu adapterów OTG.

z góry

Na górnym końcu znajduje się złącze dla audiogarnitury, słuchawki. Norma ta wynosi 3,5 mm.

Czy muszę mieć niedopałek?

Co jest w dolnej że góra – nie obejmują końce korkami. Z jednej strony, nie wszystko jest do ich potrzeb, z drugiej strony, użytkownik jest pozbawiony konieczności ciągłego podłączania-wyjąć wtyczkę. Ze wszystkimi towarzyszącymi temu konsekwencjami mechanicznych, przede wszystkim dla samego telefonu.

Wnioski projektowe

Dużo się szeroką gamę opcji kolorystycznych. Fakt, że modele różnią się nie tylko kolor pasek dzieje na całym obwodzie, ale także w kolorze nadwozia. Członkowie zauważyć ten fakt, twierdząc, za coś, co każdy może wybrać schemat kolorów do własnych upodobań.

pokaz

HTC 820 wyposażony jest typu IPS matrycy, co zmniejsza zmęczenie oczu. Z tego powodu, użytkownik może na tyle długo, aby przeczytać teksty i e-książek, korzystanie z Internetu do tych celów. rozmiary ekranu – od 68 do 121 milimetra. Urządzenie przekątnej, jak wspomniano wcześniej, wynosi 5,5 cala. W tym przypadku rozdzielczość ekranu – 1280 x 720 pikseli. Przy tych parametrach, gęstość nie jest szczególnie wysoki – tylko 267 pikseli na cal. Jednak to nie neguje dobrych cech konsumenta od ustawień urządzenia.

Grubość górnej ramy w sąsiedztwie ekranu 16 milimetrów 4 mm poniżej bardziej. Na każdej stronie oddali została zredukowana do minimum: Tylko 5 milimetrów. Wcześniej wspomniano, że te wymiary są bezpośrednio widoczne w wielkości urządzenia. Ale co zrobić, jak się wydaje, to było nieuniknione.

Wyświetlacz, należy zauważyć, jest wystarczająco jasny. Istnieje możliwość automatycznej regulacji jasności, jak struktura zbudowana jest odpowiedni czujnik. „Multitouch” technologia nie ma wsparcia. Daje to smartfon stanie obsłużyć około 10 dotyka popełnionych jednocześnie. Jednak aby korzystać z technologii, należy ręcznie przy użyciu ustawień telefonu.

kamera

Starszy model – Pragnienie Eye – wygrywa 820-ta od wielu parametrów. Ale na pewno nie w komorze. Oto nasz smartfon znacznie pokonać jego „mentorem”. Przedni aparat , urządzenie, które ma rozdzielczość 8 megapikseli, ale takie zatwierdzenie wykazuje dostatecznie uśrednionego jakości. Chociaż wydaje się, że musi pracować dużo lepiej niż. funkcja auto focus jest nieobecny. Przedni migać albo. Ale przednia kamera może nagrywać wideo w wystarczająco wysokiej rozdzielczości. To, oczywiście, mówimy o jakości Full HD. Jest 1920 przez 1080 pikseli. Dla entuzjastów fotografii posiada funkcję wykrywania uśmiechu, a strzelanie może być osiągnięty za pomocą przycisków głośności.

Tylna kamera główna cecha, która od niego, w zasadzie należy się spodziewać. Urządzenie 13 mln pikseli, który jest wyposażony w czujniki. Autofokus jest dostępny jako pojedyncza lampa błyskowa LED-sekcja jest obecny typ. Nie usuwa z aparatu w trybie 4K, ale utrzymuje rekord w rozdzielczości 1080 pikseli.

zestaw komunikacyjny

Oczekuje się przez 3G i 2G trybach smartfonu. Jest możliwe, aby pracować w 4G. Zestaw modułów bezprzewodowych dość standardowych: Wi-Fi, Bluetooth. Jak wspomniano wcześniej, znajduje się port microUSB z możliwością podłączenia urządzeń dzięki zastosowaniu adaptera OTG. Może to być mysz komputerowa, klawiatura, pamięć flash.

sprzęt komputerowy

Platforma, na której działa modelu 820-i, osiem-rdzeniowy, 64-bitowy. Tu są cztery rdzenie obu architektur. Różnią się one maksymalną częstotliwość pracy. To wpływa na wybór jąder pracujących jak zużywa energię. Nawiasem mówiąc, tym silniejsza grupa robocza ma częstotliwość taktowania 1,5 GHz. Uruchamianie młodszej grupie, można zaoszczędzić wystarczającą ilość energii. Akcelerator grafiki pracuje przy częstotliwości 550 MHz. To Adreno 405.

"RAM" zintegrowane 2 GB. 9.5 jest dostępna tylko od 16 GB pamięci nieulotnej użytkownika. Zwiększyć wielkość pamięci może być dzięki zastosowaniu pamięci flash poprzez adapter OTG albo według rodzaju karty MicroSD. Model jest idealny do rozpoczęcia jej najnowsze gry i aplikacje. sprzęt komputerowy w pełni zdolny to zrobić. Model w tym zakresie będą miały zastosowanie od dłuższego czasu, w tym bez wątpienia.