665 Shares 4624 views

Poliklinika № 151 (ul Glider): specjaliści, telefon, lekarz na wezwanie w domu. Polyclinic № 151 gałęzi № 3 № GP 219

Wybierz instytucji medycznej, która może być zaufany do własnego zdrowia, to jest trudne. Dlatego też wielu ludzi w Rosji i innych krajach starają się najpierw dowiedzieć się więcej informacji na temat danej instytucji. Dziś, aby dowiedzieć się, co faktycznie stanowi polikliniki № 151 (Glider ulicy). Jak działa ta instytucja? Co każdy powinien wiedzieć przed wyjazdem do kliniki? Jak zadowoleni są mieszkańcy leczenia tutaj? Wyciągnąć właściwe wnioski przyczynią się do licznych opinii ludności. Ale to wszystko nie wierzę opublikowaną informację. W przeciwnym razie nie będzie w stanie dojść do wyniku końcowego.

opis

Poliklinika № 151 (Glider Ulica) – to nic, jak budżet państwa zakład medyczny. Organizacja jest miejscem, gdzie mieszkańcy są zapraszani do monitorowania stanu zdrowia.

To jest poliklinika numer 151 – to zwykły miejski ośrodek medyczny poliklinika typ państwa. Jest on przeznaczony do obserwacji dzieci i dorosłych. Rodzajem uniwersalnego miejsce dla rodzin.

o usługach

Poliklinika № 151 – jest to po prostu gałąź z największych organizacji medycznych. Dokładniej, liczba GP 219 w Moskwie. Niemniej jednak, nie są usługami w całości. Są to zarówno odpłatnie i nieodpłatnie. Powinno to należy pamiętać, że u wszystkich pacjentów. Sam populacja ma prawo do wyboru rodzaju pomocy – politykę CHI lub za opłatą.

W jakich obszarach działa organizacja? Wiele z nich. Zgodnie z listą usług instytucja nie różni się od podobnych stowarzyszeń. Poliklinika № 151 pomaga dorosłych w następujących obszarach:

 • diagnostyka laboratoryjna;
 • chirurgia;
 • okulistyka;
 • Proktologia;
 • urologia;
 • ginekologii;
 • terapia;
 • otolaryngologii;
 • neurologia;
 • nefrologia;
 • Ultrasonografia;
 • fizjoterapia;
 • ortopedia;
 • psychiatria;
 • gastroenterologia;
 • alergologia;
 • dermatologia;
 • wenerologia;
 • onkologia;
 • kardiologii;
 • hematologia.

Również w murach szpitala świadectw rejestracji, szczepienia i usługi X-ray. Nie ma w tym nic dziwnego. W przypadku wszelkich problemów zdrowotnych można skontaktować firma studiował dostać jakości opieki. Jeśli eksperci nie mogą mieć tej czy innej usługi, dają kierunek do innego szpitala do pacjenta nie jest pozostawiony bez nadzoru.

tryb

A jak instytucja? Poliklinika № 151 (Glider ulicy) jest otwarty 7 dni w tygodniu. I to się podoba wielu pacjentów. Ale uzyskanie tych lub innych usług może być tylko w ściśle wyznaczonym czasie. Co to jest?

W dni powszednie, ściana numer oddziału GP 219 i jest otwarta od 8 rano do 20 wieczorem. W sobotę jest nieco skrócić dzień. Dokładniej, dostać się na spotkanie ze specjalistą oferowany jest od 9 rano do 18 godzin. W niedzielę i święta zakład jest otwarty 16 godziny. Ale czas w tych dniach w klinice zaczyna się o godzinie 9:00.

W przypadku pytań osobistych, też nie jest specjalnie przydzielony czas. Z głównego lekarza można spotkać w poniedziałek i czwartek. W pierwszym przypadku musi się od 15 do 20 godzin, natomiast w drugim – od 9 do 12.

Zapłaciliśmy dział, który ma polikliniki № 151 (Glider Street) posiada również własny system. Jest ona otwarta od poniedziałku do piątku. Ubiegać się o oferowanych jest od 9:00 do 6:00 pm takich usług.

telefony

Ogromną rolę odgrywają kontakty do komunikacji. Chodzi o to, że to przez telefon i wielu próbuje zapisać się do specjalisty na wizytę i dowiedzieć się szczegółów wytwarzania pewnych usług.

Jest jasne, w jakich obszarach działają polikliniki № 151 na płaskiej. Telefon oddział tej organizacji są następujące: 8 (499) 493-92-56. Proponuje się również, aby zadzwonić przez połączenie 8 (499) 497-69-22. Pokoje Biura rejestru.

indywidualne kontakty dostępne dla celów związanych z zarządzaniem organizacji są. Nie są one zbyt wiele. Należy zauważyć, że otrzymujący główny lekarz kliniki jest dostępna pod następującym numerem: 8 (499) 493-91-67.

Lekarz na wezwanie

Co jeszcze jest ważne, aby wiedzieć o badaniu organizacji? Na przykład, dla każdego pacjenta, dołączony do instytucji może przyjść do domu lekarza. Oczywiście obręb. Usługa ta jest standardem we wszystkich klinikach, to nic nie kosztuje. Co więcej, dotyczy to zarówno dorosłych jak i dzieci.

151 klinice (Glider) dzwoni do lekarza proponuje utrzymać dom z góry. W tym celu wystarczy zadzwonić do instytucji. Ale tylko dla określonej liczby. Recepcja w domu pacjentów lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej nie wywołują. To jest normalne.

Aby skorzystać z tej okazji, chcesz zadzwonić przez telefon 8 (499) 497-77-07. Tego rodzaju call center, sprawia, że wezwanie do pediatry lub lekarza rodzinnego w domu. Można zadzwonić zgodnie z harmonogramem instytucji w danym dniu. Należy zauważyć, że wyzwaniem dla specjalisty w domu mogą być pewne problemy. Po pierwsze, czas oczekiwania jest często niezbędne do odwiedzenia przez długi czas, a po drugie, aby zadzwonić instytucja jest bardzo problematyczne.

adres

A gdzie dokładnie jest ośrodek zdrowia? Gdzie wysłać potencjalnych pacjentów, aby uzyskać kwalifikowanej pomocy specjalistów? Jak już wspomniano, instytucja znajduje się w Rosji, w Moskwie. Wiele zależy od tego, jakiego rodzaju przychodni jest numer oddziału 219 w pytaniu. Każda gałąź – jego lokalizacja.

Ale mówimy o liczbie PC 151. Znajduje się on pod adresem: Moskwa, szybowiec st, 8. To tutaj, że pacjenci mogą przyjść za opłatą lub bezpłatnej opieki medycznej.

Na wejściu do specjalisty

Co jeszcze zaleca się zwrócić uwagę? Jakie informacje mogą być bardzo użyteczne dla społeczeństwa? Na przykład, proces pisania sztuce. Nie należy mylić go z lekarzem na wezwanie w domu.

151 klinice (Glider) zapis do lekarza oferuje spędzić kilka metod. a mianowicie:

 • przez lichnogoya leczenia;
 • w internecie;
 • na telefon.

Wielu pacjentów woli ostatnią opcję. Aby to zrobić, po prostu zadzwoń w klinice numer rejestru 151. Należy zauważyć, że w tym zakresie nie mogą być problemy. Aby wywołać rejestr nie jest takie proste. Szczególnie na początku dnia roboczego. Musimy wytrwać, aby przetłumaczyć pomysłów w czyn.

Nagrywanie specjalisty w internecie, również cieszy się dobrą popytu. Odbywa się za pomocą serwisu regionalnego, który pomaga dostać się na wizytę do dowolnej przychodni publicznej. I to się podoba. Ale czasami system zawodzi, co prowadzi do nie najlepszych imprez – brak zapisu o tym, co pacjent spodziewa się otrzymać.

W ogólnym polikliniki № 151 (Glider Ulica) oferuje dobry sposób, aby napisać do lekarzy. To nie zawsze jest łatwe do korzystania z nich, ale jeśli wytrwać, aby to wykonalne.

O lekarzy

Lekarze w różnych instytucjach pracy. I tak trudno jest ocenić, jak dobrze ludzie są usługi dla ludności. Chodzi o to, że każdy lekarz (powiat), jak również wszelkie inne personel medyczny otrzymać różne reakcje ludności.

Niektórzy pozostawiają wiele pochwalnych opinii o klinice lekarzy. O nich mówi o tym, jak otwarte ludzie, którzy faktycznie pracują dzwoniąc na sumieniu. Każdego dnia, ktoś pomaga odnaleźć nadzieję, uratować życie, albo po prostu nie zastraszać z fałszywych rozpoznań.

Część gości powiedział, że klinika № 151 (Glider Ulica 8) proponuje się nie komunikować z najlepszych lekarzy. Pacjenci mogą być niegrzeczny, ludzie trwać długo, szczególną uwagę do każdego eksperci nie różnią.

Jednak jest to niemożliwe, aby powiedzieć dokładnie, jakiego rodzaju opinie są prawdziwe. Złej wierze, czynnik ludzki, a także błędów medycznych nikt nie jest ubezpieczony. Dlatego możemy z całą pewnością powiedzieć, że lekarze w liczbie klinika 151 wykształconych i doświadczonych, ale istnieją pewne wady.

Ogólne wrażenie

I jako polikliniki miasta № 151 jest opisana w sposób ogólny? Opinie są podzielone. Część pacjentów mówi, że klinika oferuje dobre warunki pobytu. I ogólne wrażenie zabiegu pozostają pozytywne – lekarzy opieki, uprzejmy personel, nowy sprzęt, przyjemna atmosfera. Takie wypowiedzi nie występują zbyt często.

Ale wielu podkreślić, że sytuacja w klinice nie jest lepszy od innych podobnych instytucji. Tak, to jest odnowiony, aktualizowane sprzętu, ale wygoda – na stosunkowo niskim poziomie. Z prywatnej klinice w szpitalu № 151 uderzeń. W recepcji – ciągłego zamieszania i kolejek. To samo odnosi się do lekarzy – do nich zbyt trudne trafić konsekwentnie. Czuje rodzaju napiętej atmosferze. ona po prostu nie dziwi ludzi. Dla zwiększenia komfortu zalecanych lub dostępu do płatnych usług przychodni, a nawet iść do prywatnych centrów medycznych.

zamiast wniosku

Teraz jest jasne, co klinika № 151 (ulica Planernaya). W rzeczywistości, jest to typowa instytucja medyczna miejskich, które nie oferują duży komfort. Roszczenia pokazał populacja można nazwać szablonu. Nie dziwi nikogo.

W związku z powyższym, każdy jest w stanie zdecydować, czy zastosować tutaj aby uzyskać pomoc. Nie ma realne dowody ujemnego sprzężenia zwrotnego, które mogłyby zrazić populacji. Nadzieję na doskonałą obsługę liczby kliniki 151 nie powinno być. Ale tutaj na jakość opieki medycznej – w pełni. W badanej instytucji nadal pomagać ludziom. Aczkolwiek z pewnymi wadami takimi jak problematyczny zapis do lekarza w recepcji.