248 Shares 8301 views

obraz Rylova „Pole pock” pomaga kochać i śnić

Wykonawca Arkadij Aleksandrowicz Rylov malowane grzywny obrazy krajobrazu. Podziwiając je ponownie stwierdził w opinii o tym, jak on kochał naturę ziemi ojczystej. obraz Rylova „Pole pock” jest również udowodnione. Podobnie jak wiele płócien, stworzonych przez artystę, nie przedstawiono ciepły letni dzień.

biografia twórca

Arkadij Aleksandrowicz Rylov urodzony 17 stycznia 1870 w miejscowości Istoben, który był w Orel powiatu prowincji Vyatka. W 1888 roku Arkady wszedł Szkoły Głównej rysunku technicznego w Petersburgu, którą ukończył w 1891 roku. W 1893 roku został studentem w Cesarskiej Akademii Sztuk Pięknych w tym samym mieście. Ale chłopcy twórcze smak zaczęła rozwijać się znacznie wcześniej.

Jego rodzina mieszkała w pięknym miejscu – nad brzegiem rzeki Vyatka. Chłopiec nie mógł pomóc, ale podziwiać wspaniałe krajobrazy – przestrzenie rzeki, piękne lasy, pola. obraz Rylova „Pole Pock”, którą napisał jako osoba dorosła – w 1922 roku, może wynikać z doświadczeń z dzieciństwa.

Po kilku godzinach Arkady wędrówki wzdłuż rzeki, przez łąki, przez długi czas siedzi na brzegu jeziora. Chłonął piękno tych miejsc, tak że w ciągu kilku lat, więc szczęśliwie przekazać swoje doświadczenia na płótno.

Dużą rolę w kształtowaniu artystycznego smaku młodych mężczyzn grał A. I. Kuindzhi, z którymi studiował sztuki piękne od 1894 roku. Powiedział, że charakter twórcy – pierwsza poważna i pedagog. Kuindzhi nauczył swoich uczniów, aby zrozumieć i poczuć naturę. obraz Rylova „Pole pock” to potwierdza.

Urok krajobrazu

Miłość do natury Arkadij Aleksandrowicz przeniósł się do swoich pierwszych profesjonalnych zdjęć, które napisał po ukończeniu Akademii. Ten "Ripple", "Na brzegu Vyatka", "Quiet Lake". Kilka lat później pisał swoje dzieło, „Zielony szum”.

W 1922 roku ujrzał światło wzór Rylova „pock dziedzinie.” Opis jest możliwe, aby rozpocząć z historią, który przedstawiony jest na pierwszym planie. Na polanie, która znajduje się na blef – tylko niebiańskiego miejsca dla zieleni i kwiaty. Szczególnie podkreślono jasne żółte czapki Tansy. Małe okrągłe kwitnące pąki są zbierane w bujne kwiaty. Ich Farba słoneczna cudownie zmieszany z odrobiną trawy szmaragdowy dywan. Wydaje się, że jest czarodziejem wplótł go, wymyślając skomplikowany wzór.

Obok żółtego beztroski rosną białe kwiaty. doskonale pasują one również do ogólnego obrazu. W ciepłe letnie dni, rośliny wydzielają oszałamiający aromat. Picture of Arcadia Rylova „Pole Pock” sprawia, że chcesz zapomnieć o wszystkich problemach i sprawach, w tym samym momencie być w tym niebiańskim miejscu, położyć się na dywanie z trawy i kwiaty i wdychać mocny naturalne zapachy.

„Co pan wyróżniać kołysanie, cienkie Rowan?”

Wśród takich pestrotsvetya nie od razu można zobaczyć głównego bohatera obrazu. Znajduje się po lewej stronie na pierwszym planie. To może być postrzegane jako łagodny wietrzyk delikatnie kołysze swoich małych zielonych liści i rozszerza swoje oddziały w górę, jakby chciał wchłonąć więcej słońca, aby myśleć o nim w zimnych porach roku.

W pock ma wszystkie warunki rośnie duży i silny. Po tym wszystkim, obok niego nie ma dużych drzew, które zacienione go i zabrał z ziemi odżywczych. Na brzegu rzeki jest tyle wilgoci, w miejscu, to dobrze i swobodnie.

Na takich myśli kuszący obraz Rylova. Pole pock podziwia łagodnie nachylone plaża na rozległych obszarach, które rozciągniętych w poprzek rzeki. Być może, jak również krzewy rosnące na przeciwległym brzegu, Rowan widzi swoje odbicie w czystej powierzchni wody.

Rzeki i drzewa

malarz woda pomalowane jasną niebieską farbą olejową. Ten kolor dobrze współgra z resztą krajobrazu dodaje świeżości i tworzy jeszcze bardziej radosny nastrój.

Na pierwszym planie po prawej grupy drzew rośnie. W przeciwieństwie Ryabinka znajdują się one blisko siebie. Ale mają wystarczająco dużo miejsca i są zadowoleni z warunków wzrostu. W przeciwnym razie nie będzie podobać się te drzewa wyglądają tak bujnej zieleni. Pomaga zrozumieć obraz Rylova „Pole Pock” (fot wyraźnie ilustruje ten pomysł).

Dotknięcie wyglądać Białe brzozy młyny. Te drzewa, jak Rowan, są skierowane ku słońcu, które je ogrzewa i stwarza warunki niezbędne do fotosyntezy.

Niech nas, a my podnosimy nasze oczy w górę, aby zobaczyć niebo.

chmury

Niestety, dzień-gwiazda w tym obrazie widzimy. Po tym wszystkim, w południe słońce jest wysoko, a płótno nie jest odzwierciedlone w tej części nieba. Ale to, co tu widzimy, to za mało.

Biały, puszysty, jakby wykonane z lekkich puch chmury unoszą się po drugiej stronie nieba. Obejmują one drzew i roślin od palących promieni.

Patrząc na ten obraz, można poczuć się jak dusza napełnia się radością, bo jest tak dobry charakter, piękny świat. Można spojrzeć na kojący krajobraz przedstawionym Arkadiem Aleksandrovichem Rylovym, psychicznie i dziękować artysty, który coraz bardziej nowe pokolenie uczy się kochać ją jeszcze bardziej malowniczy ziemi i ojczyzny.