757 Shares 937 views

klinika weterynaryjna „Medvet” Vernadsky: Opinie

Każdy właściciel chce, aby jego zwierzę spędził następną długie i szczęśliwe życie. Ale to jest trudne do obliczenia, będzie można zrobić bez profesjonalnej opieki weterynaryjnej. A lekarz lub leczenie ośrodek powinien być wybrany wcześniej, kiedy jeszcze tylko myśleć o tym, jak wziąć zwierzaka. Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę? Odległość od domu, dostępność wokół recepcji zegara, jakość sprzętu, jak również opinie o pracy specjalistów. Dziś naszym celem Veterinary Clinic "Medvet" na Vernadsky. Jest to unikalny kompleks, który pozwala, aby wszystkie rodzaje pomocy w jednym miejscu.

krótki opis

Celem niniejszego artykułu jest tylko dla informacji. Na podstawie materiału przedstawiony każdego człowieka w stanie stwierdzić, czy jest on odpowiedni klinika weterynaryjna „Medvet” na Vernadsky czy nie. Dokładniej mówiąc, do tej pory – to jest już dobrze rozwinięta sieć placówek medycznych w Moskwie i regionie moskiewskim, które świadczą pełny zakres usług dla naszych młodszych braci. Zespół składa się z doświadczonych chirurgów i internistów, kardiologów i anestezjologów, terapeutów i wąskich specjalistów. Wielki zespół lekarzy chcących przyjść z pomocą w każdej chwili postawić diagnozę i udzielić niezbędnej pomocy.

Osobno należy zauważyć, jak wyposażonej klinice weterynaryjnej „Medvet” na Vernadsky. Żaden lekarz, nawet najlepszy, nie może pracować bez urządzeń diagnostycznych. Tam mają wszystko, czego potrzeba: zaawansowany sprzęt, laboratorium, i wielki prowadzenie szpitala, gdzie każdy pacjent będzie pomagać w ciągu dnia, podczas gdy Masters At Work. Lekarze wykorzystują najnowsze metody badań, leczenia i rehabilitacji zwierząt.

Zasady diagnostyki

Jeśli pacjent jest leczony w małej klinice weterynaryjnej, to jest dobrze znają swoje wady: mały pokój, jeden lub dwa ogólnej specjalizacji, które zostały podjęte na rzecz Szczepionek i skomplikowanej operacji, a brak obiektów diagnostycznych. Tylko beznadzieja można im zaufać ze swoim zwierzakiem. klinika weterynaryjna „Medvet” na Vernadsky pozbawione tych wad.

Ośrodek ten działa na tej samej zasadzie jak konwencjonalny klinice, którą rozwiązać sami. Każda choroba powinna zostać potwierdzona w badaniach diagnostycznych. I lekarze wolą, aby potwierdzić diagnozę dwukrotnie lub nawet trzykrotnie. W tym celu, wstępne badanie ma historii, podjęte zostaną niezbędne testy i badania są powoływani przez USG i rentgenowską maszynę. Dopóki gotowego rezultacie pacjent może czekać w specjalnym pomieszczeniu lub uzyskać pomoc w nagłych wypadkach, jeśli sytuacja jest pilna.

Sieć weterynaryjna „Medvet”

W sumie składa się z pięciu pełnoprawnych ośrodków, z których każdy jest gotowy do przyjęcia swoich pacjentów przez całą dobę i siedem dni w tygodniu. Dwa z nich znajdują się w Moskwie. Ta klinika na Vernadsky Avenue i Lenina. Ponadto, istnieją trzy ośrodki na przedmieściach. Jest to bardzo wygodne dla tych, którzy podróżują do stolicy jest problematyczne i czasochłonne. Jedna z klinik zlokalizowanych w kompleksie mieszkaniowym „Dubrowce”, drugi – w miasteczku Domodiedowo, trzeci – Troitsk. Dziś naszym celem Veterinary Clinic "Medvet" na Vernadsky (w Moskwie). Wszyscy inni już wspomniano tylko dla informacji.

Jednym z najbardziej zaawansowanych centrów

W grudniu 2012 roku, otwarcie nowego oddziału „Medvet”. klinika weterynaryjna na Vernadsky jest wolnostojący dwukondygnacyjny budynek z parkingiem i wejściem. Tylko 15 minut spacerem dzieli ją od stacji metra „South West”. Ponieważ ośrodek otwarty niedawno, został pierwotnie wyposażony w najnowszą technologię. teraz on jest lepszy od wszystkich innych na wiele sposobów. Jednak postęp nie stoi w miejscu, a dwa lata później wraz z otwarciem centrum zostało uzupełnione o nowe urządzenia, które sprawiły, że praca lekarzy nawet bardziej skuteczne.

baza diagnostyczna

Czego można się spodziewać, obracając w „Medvet”? klinika weterynaryjna na Vernadsky podzielony na dwie części. W małym sklepie zoologicznym i farmacji jest położony, a duża – bardzo kliniczne. część medyczny składa się z dwóch pomieszczeń recepcja, diagnostyka USG, sali operacyjnej i punkt X-ray. Na dzień dzisiejszy, lekarze mogą wykonać USG na kolorowym wyświetlaczu, co pozwala badać serce i naczynia krwionośne. Ponadto, tutaj można przynieść zwierzęta z innych regionów oraz wyników diagnostycznych zapisanych na dyskach-USB.

najnowszy sprzęt

Jesień 2014 charakteryzował się znaczącym wydarzeniem. klinika weterynaryjna „Medvet” na Vernadsky (Moskwa, Rosja) otrzymał rezonansowy magnetycznego. Jest to teraz możliwe prowadzenie MRI. Ten poziom diagnostyki stosowane mają być dostępne dla weterynarzy. Od MRI wykrywa problemów, które dotychczas pozostawały w cieniu i nie wykrywalne za pomocą innych metod i środków. I to jest kolejny krok, aby jak najwięcej zaoszczędzić czas i dokładnie rozwiązać problem, który był przyczyną.

MRI ma kilka zalet. W pierwszej kolejności, takie badanie dostarcza pełen zakres precyzyjnych danych na temat stanu zdrowia pacjenta. W ten sposób dokładność tych danych dochodzi do 100%. Ze względu na wysoką rozdzielczość tego typu diagnostyki pozwala dostrzec najmniejsze zmiany w tkankach i narządach, a więc czas, aby rozpocząć odpowiednie leczenie. Co więcej, procedura ta nie obejmuje podawanie substancji radioaktywnych lub promieniowania i nie narusza integralność tkanki.

Cyfrowy aparat rentgenowski – jest to kolejna duma klinice. To pozwala na wykonywanie zdjęć o najwyższej precyzji i oprogramowanie przetwarza dane. Taka diagnoza może być ważna nie tylko w ortopedii, neurologii, ale także i intensywnej opieki medycznej.

nowoczesny operacyjny

To kolejny osiągnięcie, które może się poszczycić weterynaryjne klinika „Medvet” na Vernadsky (Rosja). Oczywiście, o wiele lepiej byłoby, aby nie wpaść pod nóż chirurga, ale czasami jest to jedyny sposób, aby uratować życie. Działającym wyposażony w wygodnym stole z mocowaniami dla zwierząt o dowolnej wielkości. Tutaj jest ona obsługiwana przez absolutnej sterylności. Jest to jedna z niewielu klinik, gdzie urządzenie jest instalowane dać znieczulenia wziewnego. To naprawdę pomaga chirurga podczas pracy ze starszymi zwierzęta posiadające poważne nieprawidłowości serca, nerek i wątroby.

Jednym z nowych obszarów jest dziełem dentystyczny. Część przeznaczono do obsługi manipulowanie chorych zębów, w szczególności czyszczenie ultradźwiękowe, co jest bardzo ważne.

Dla małych klinik cechuje jeden problem. Nie ma miejsca dla rehabilitacji pooperacyjnej, a zwierzę znieczula, idź do domu. Wada ta pozbawiona Veterinary Clinic "Medvet" na Vernadsky Prospekt. Tu jest szpital pooperacyjnego, gdzie, jak zauważył opinii, zwierzę spokojnie wracają do życia w konkretnym przedziale. Stała obecność anestezjologa zmniejsza ryzyko powikłań. Wynajmujący może iść do domu. Po życie zwierzę będzie się z niebezpieczeństwem, że wolno podnieść.

usługi

Klinika weterynaryjna godzina „Medvet” na Vernadsky oferuje indywidualne podejście do każdego pacjenta, wysokiego poziomu obsługi i jakości opieki, jak również kompleksowego planu leczenia. Jest to bardzo popularne właścicieli zwierząt domowych. Możesz być pewien, że zrobi wszystko, co możliwe, aby pomóc czworonożny przyjaciel. Opinie mówią, że klinika weterynaryjna w Moskwie (na Vernadsky Prospekt) „Medvet” zapewnia swoim pacjentom:

  • Instytucja karta pacjent od pierwszej wizyty. Jest to bardzo wygodne, jeśli wprowadzą szczeniaka, który nastąpi w ciągu całego życia.
  • Szybki odbiór. O każdej porze dnia i nocy można mieć pewność, że otrzymasz niezbędną pomoc do kolejki.
  • Dogodny dojazd i parking.
  • Najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny.
  • Profesjonalny personel.
  • Specjalny dział rehabilitacji i medycynie.
  • Szpitali.

kompozycja medyczna

Wszystko transfer jest bardzo trudne, ponieważ około 40 specjalistów pracujących w tej klinice. Jak widać, personel jest na tyle, aby zapewnić pełne cło w dowolnym momencie. Klinika weterynaryjna „Medvet” na Vernadsky (zdjęcie można zobaczyć w artykule) stale pracuje na rzecz poprawy szkolenia lekarzy, wysyłając je do dalszego szkolenia.

Dziś zarządza Vilkovyskiy I. F., doskonały chirurg ortopeda, który wzbudził więcej niż jednego pokolenia weterynarzy. PhD, jest dyrektorem sieci „Medvet”. Naczelny lekarz kliniki – Kuzniecow PA mimo młodego wieku, jest to obiecujący specjalista, oddany swojej pracy. Został szkolenia stażystów i prowadzi praktykę równoległego. Główny serwis lekarz vyzovnoy Porada VB uratował życie ogromnej liczby zwierząt, których przewóz w szpitalu nie było możliwe. Na podstawie klinice pracuje również zoopsychologists aby pomóc Ci znaleźć wspólny język ze zwierzakiem i nauczyć się podstaw szkolenia psów. Jeśli odmówisz, aby słuchać ulubionej, a następnie podał mu fałszywe sygnały, konieczne jest jedynie, aby zrozumieć błąd i sytuacja ulegnie zmianie.

Jak się tam dostać

Jak mogę znaleźć środek „Medvet”? klinika weterynaryjna na Vernadsky (adres: Avenue o tej samej nazwie, 89, Budynek 1) jest bardzo łatwy w obsłudze. Można tu przyjechać samochodem. Aby to zrobić, należy zjechać na wspomnianej alei i przesunąć w kierunku centrum. Mijamy stację metra „South West”, a następnie budowa „Gazprom” i skręcić w prawo. Tuż po 800 metrów po przybyciu na miejsce. Parking jest bardzo wygodne, ale jeśli zwierzę nie może poruszać się samodzielnie, poproś noszach.

Pieszo można dojść do stacji metra. 15-20 minut – i tam jesteś. Aby to zrobić, należy przekazać go przez „Gazprom” budynku, po zatankowaniu „Tatneft” skręcić w prawo, a następnie – w lewo. Teraz trzeba iść na drodze do Troparevsky Park. Po 800 metrach tuż przed tobą jest centrum weterynaryjnego. Oczywiście, jeśli w rękach chorego zwierzaka, lepiej jest korzystać z prywatnego samochodu lub taksówki. Można również zadzwonić na pogotowie z samej klinice.

środki zapobiegawcze

Bardzo ważnym obszarem w pracy lekarzy i szkolenia jest gospodarze. Często jest to spowodowane faktem, że należą one do beztroskich objawów niepokojących lub zaczynają samoleczenia, choroba staje się kronika, lub prowadzi do śmierci zwierzęcia. I to wszystko można było zapobiec. Więc nie słuchaj ekspertów, że wszelkie oznaki złego samopoczucia zaleca się pić wódkę zwierzę. Ponadto spalić śluzowe i wątroby problemów, nic dobrego nie będzie.

To właśnie w celu zapewnienia właściwego porady, prowadzenie odwiedza serwis, a także terapeutów w samej klinice. Nie trochę czasu. Jeśli sytuacja nie jest niebezpieczna, idziesz do domu. Jednakże, jeśli ekspertem, aby dostrzec znaki ostrzegawcze, a następnie wysłać do właściwego lekarza. Ponadto rada dla właścicieli powiedzieć nam o wczesnych objawów chorób wirusowych i babeszjozy, że jest najbardziej niebezpiecznych chorób, które są łatwe do przenoszenia z dala życie psa (bez interwencji w nagłych wypadkach). Nie bój się zadzwonić do kliniki w nocy. Nawet jeśli Twoje obserwacje nie wydają się niebezpieczne dla zdrowia zwierząt lekarza, może on dać kompetentną poradę.

Dobrą wiadomością

Od 2016 roku rozpoczyna odwyk na podstawie klinice. Podstawowym odbiór lekarz rehabilitacji pozwoli na zaplanowanie niezbędnych środków, harmonogram i czas trwania leczenia. rehabilitacji fizjologicznie przekierowanie do odzyskiwania ciała po patologii ortopedycznych i neurologicznych. Stosując nowoczesne metody może zapobiec układu mięśniowo-szkieletowego szkody, a także rehabilitacji pacjentów po zaburzeń OUN i PNS. Często, te zwierzęta nie mogą być zasilane ze względu na wiek i obecności chorób przewlekłych. Potem przyszedł do technik ratownictwa fizjoterapii. Jak mówią opinie, wykazują dobre wyniki w przypadkach, gdy jest to konieczne, aby przywrócić utraconą funkcjonalność i zdolność do samodzielnego podróżowania. Obiecujący kierunek jest utrzymanie psów starszych w formie i kontrolować czy utrata wagi. Pod warunkiem, szpital dla zwierząt, które wymagają długiego przebiegu rehabilitacji.

opinie

Bardzo ciekawe, co myślą o Medvet „centrum pracy pacjentów. klinika weterynaryjna na opiniach Vernadsky w większości przypadków jest bardzo dobra. Właściciele mówią, czysty i schludny, bez kolejek i profesjonalną postawę lekarzy do pacjenta. Niemal każda ocena zawiera „wielkie dzięki” pielęgniarek służących w szpitalu. Włożyli tyle ciepła w każdym futrzany pacjenta, że ten ostatni nie chce opuścić klinikę. Lekarze naprawdę nie są obojętni na cierpienia braci pracujących tutaj. Są chętni na pobyt po zakończeniu zmiany, jeżeli odbiór nie jest zakończona.

Specjalne podziękowania dla właścicieli zwierząt mówią specjalistów, którzy pracują z pacjentami, którzy są w szpitalu. Każde z tych doświadczeń dla faworyta. Lekarz prowadzący w godzinach porannych, po inspekcji, właściciel nazywa i opowiada, jak jego dziecko spędził noc, gdy jego stan się zmienia, kiedy można go zobaczyć. Taka charakterystyka uprzejmy „centrum Medvet” (Veterinary Clinic w Vernadskii). Niestety, nie ma bardzo dobre opinie, ale to jest łatwe do wyjaśnienia właścicieli smutek, zwierzę, które nie mogą być zapisane na skutek obiektywnych okoliczności.