674 Shares 1894 views

„Skyrim” wymagania systemowe, kody

Wiele osób gra popularną linię gier The Elder Scrolls. Niedawno przyszedł 5 część – „Skyrim”. System swoich wymagań, w prawdzie, dość stałe – wciąż zabawka przedstawia świat swobodę działania i praktycznie nieograniczone możliwości. Dlatego mówimy dzisiaj, trzeba „Skyrim” uruchomi na komputerze.


„Koszt życia”

Oczywiście, w celu uruchomienia dowolnego programu, konieczne jest, aby wiedzieć, minimalne wymagania systemowe. „Skyrim”, jak już wspomniano, wymaga dużo zasobów dla wygodnej gry. Jednak jest minimum, które musi mieć każdy użytkownik uruchomić.

Oczywiście, cel trzeba zobaczyć w „minimalne wynagrodzenie” jest obecność w systemie operacyjnym. W wymagania systemowe „Skyrim” (dowolny) wymaga co najmniej Windows XP. Nawiasem mówiąc, w zależności od planowanego systemu operacyjnego różnią resztę „prośby” do komputera. Prawdopodobnie dla współczesnego człowieka nie jest problemem. Choć nie jest specjalnie polecany zainstalować grę, jeśli masz Windows Vista. Wymagania systemowe dla gry „Skyrim” ma poparcie „osi”, jednak, jeśli wziąć pod uwagę, że nie jest bardzo skuteczne, istnieje ryzyko awarii podczas gry. Teraz można zobaczyć bardziej szczegółowo, co jest potrzebne do uruchomienia Skyrim.

Gruczoły „niezbędne”

Oczywiście, wymagania systemowe „5 Skyrim” dorównać jakości i możliwości. Dlatego konieczne jest, aby zrozumieć, że nawet „płaca minimalna” będzie „zapytać” dużo zasobów. Zacznijmy naszą debriefiengu.

Jak już powiedzieliśmy, do komputera, aby zainstalować grę, trzeba mieć co najmniej system Windows XP. W prawdzie, to lepiej, jeśli masz Windows 7 32-bitowej długości słowa. Prawdopodobieństwo błędów wynikających z tego o wiele mniejsze.

Jeśli chodzi o procesor, komputer, trzeba mieć minimum 2 rdzenie o taktowaniu 2,0 GHz. Te wymagania systemowe dotyczące Skyrim nie różnią się od zwykłych. Laptop trzeba również rdzeń 2 i około 2,4 GHz. Należy również być przygotowany na to, że „Skyrim” i nie może odmówić uruchomienia na „Toshiba” – jeśli masz starszy model, to z prawdopodobieństwem 80% zabawki pozbawić swoją uwagę.

RAM jest wymagane tylko dwa GB. To jest normalne. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że „Skyrim” – to wolny świat, możemy powiedzieć, że pytania mają niewiele gier. Teraz nadszedł czas, aby mówić o ważniejszych rzeczach, że „wnioski” Nasza wirtualnym światku.

Pamięć i karta graficzna

Oczywiście, ważnym punktem (czasami decydujący) w uruchomieniu i zabawki jest karta graficzna. „Skyrim” Wymagania systemowe który jest dość ciężki, rozpocznie się minimalnej „małego systemu” w obecności „vindyuhi” z 512 MB zainstalowanej pamięci i „dyrektyw” 9.0. Ponadto, powinno być wsparcie dla Shader 3.0. W przeciwnym razie konieczne jest, aby używać akceleratorów. A oni, jak wiadomo, mogą szybko zniszczyć system operacyjny.

Kolejnym punktem, do którego należy zwrócić uwagę – jest to gra wymaga miejsca na dysku twardym. Do wygodnego grze trzeba będzie 6GB (instalacja) i około 1-2 GB opuściły zapisać. Jeżeli miejsce jest mały, a następnie komputer zacznie „spowolnić” i gra będzie odmówić kontynuować. Więc rozmawialiśmy o które wymaga „Skyrim”. Wymagania systemowe dla doskonałej gry trochę inaczej. Dla niej potrzebny jest komputer z 4 rdzeni, karty do gier z najnowszych modeli, 4 GB pamięci RAM oraz „Direct X 10.0.”

Trochę o …

Oczywiście, jeśli masz tylko napotkał świat The Elder Scrolls, będzie zainteresowany, aby wiedzieć, jaki rodzaj gry jest ten, który jest tak reklamowany przez fanów. Porozmawiajmy, co czeka Cię na otwartych przestrzeniach „Skyrim”.

Historia zaczyna się z faktem, że jesteś tworząc pożądany odtwarzacz gdzieś w średniowiecznym świecie. Jesteś aresztowany pod zarzutem zdrady wobec rządu, i doprowadzony do jego realizacji. Ale nie wszystko, co złe. Jeśli chodzi o cały swój charakter, miasto zaatakowany przez smoka imieniem Alduin – główny wróg całego narodu. Uda Ci się uciec. Ponadto, okazuje się, że cały świat „Skyrim” jest podzielona na dwie frakcje, którzy walczą między sobą. Trzeba będzie wziąć czyjąś stronę i walczyć Alduin.

Gra pozwala graczowi cieszyć zmierzoną życie zwykłego bohatera. On ma w arsenale tam i magii oraz wiedzy i umiejętności. Ponadto, można zobaczyć, jak kiedyś żyli, aby odbudować swój dom, bili go, aby założyć rodzinę i wybrać się na wycieczkę dookoła świata. Twój bohater może wykonywać wiele zadań. Wszystkie z nich są podzielone na głównej linii i celów drugorzędnych. Niestety, jeśli się fabuła, gra kończy się dość szybko. Więc to ma sens, aby zainstalować różne dodatki i korzystać z konsoli, aby wprowadzić różne kody pomocy (zwykle przejście zabagovannyh drobnych zadań).

Jak przydatne mody

Modyfikacja „Skyrim” – to całkiem miły dodatek do wszystkich graczy. Oprócz głównego wątku, pomagają zrobić kontynuację opowieści – jedna lub więcej linii questów związanych z kategorii „poważna”. Tak więc, na przykład, można poznać świat wampirów i stać się ich przywódcą (dostępne w dodatku „Dragonvard”). Te „małe rzeczy” doskonale uzupełniają obraz „Skyrim”. Jeśli chcesz przedłużyć grę – poszukaj mody, których jest wiele, zainstalować i grać. Uwierz mi, nie pożałujesz!