424 Shares 9874 views

Jak usunąć wirtualny dysk Daemon Tools

Informacje nowoczesna technologia jest trudno sobie wyobrazić bez wirtualizacji. Moda na tworzenie kopii cyfrowych szczyt: digitalizacją wszystko od zjawisk naturalnych, a kończąc istot żywych. Bez uwagę nie były same podzespoły komputerowe: dysk wirtualny, wirtualny kabel audio – wszystko to od dawna powszechne i znane. Wielu w codziennej pracy do czynienia nawet z wirtualnymi aplikacjami komputerowymi realizowane VMware, Virtual Box, etc.

Mimo to, dla większości użytkowników cieszyć się najpopularniejszymi emulatory zaprogramować napęd do odczytu płyt CD. Wcześniej mieli sporo: Virtual CD, CD Emulator od firmy Paragon, Virtual Drive, Alcohol 120% i Daemon Tools. Obecnie można stwierdzić, że niewidzialna opozycja zdobyła wniosek do emulowania Daemon Tools (DT). Ale wszystko co dobre ma wadę, więc zrozumiałe jest, że użytkownicy raz pierwszy zaczęły pojawiać się pytanie „Jak wyłączyć dysk wirtualny”.

Podczas instalacji DT, tworzy w systemie operacyjnym wirtualnego dysku i przypisuje literę dysku. Wtedy wszystko jest proste: poprzez interfejs programu wstawić obraz dysku do dysku wirtualnego i pracy z obrazem w standardzie CD. Wydaje się być jasne. Ale bardzo często przybysze nieświadomie tworzone w wirtualnych napędów nadmiaru systemu i zacząć szukać odpowiedzi, aby usunąć dysk wirtualny. Na wydajność nie ma wpływu, ale jeśli posiadasz dysk twardy jest podzielony na kilka partycji logicznych, zainstalowanego dysku sprzętu, a także kilka bardziej wirtualne dodał – tylko w prawo zgubić.

Istnieje kilka sposobów, aby rozwiązać ten problem. Będą one weźmiemy pod uwagę, a jednocześnie odpowiadając na pytanie „Jak usunąć dysk wirtualny”. Najprostszym sposobem – jest wykorzystanie zasobów programu, aby stworzyć taki dysk. W naszym przypadku jest to DT.

Naciśnij przycisk „Start” i spojrzeć na liście Daemon Tools. Uruchomić aplikację. Zobaczysz główne okno programu podzielone jest na dwie części: górną katalogu obrazów, a poniżej – utworzony wirtualny dysk. Kliknij wybrać raz, naciśnij prawy przycisk myszy. Jak usunąć tu wirtualny napęd? Bardzo proste! Opcja „Erase Drive” w menu, które się pojawi. To wszystko.

Drugi wariant różni się w menu wyboru. Podążamy w „Opcje”. Z listy rozwijanej „Drive Letter”, wybierz „Nie ustawiony.”

Trzecia opcja, która pomaga zrozumieć, jak usunąć dysk wirtualny w Daemon Tools. Wybierz kliknięcie lewym przyciskiem myszy jeden raz, a następnie kliknij ikonę napędu i Czerwonego Krzyża (tam jest pomoc – „Usuń dysk wirtualny”). Powtórz te kroki dla każdego dodatkowego wyposażenia. Można usunąć wszystkie. W przyszłości, dodaj je równie łatwo.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz korzystać z programu oznacza, że można usunąć wirtualny napęd i narzędzia systemu Windows. Zadzwoń prawym właściwości ikony „Mój komputer” pulpicie. Jeśli nie ma kontynuację w „Start” – „Mój komputer” – „Właściwości”. Dalej w lewo, wybierz link w „Menedżerze urządzeń”. Otwórz listę dysków w napędzie wirtualnym, wybierz „Właściwości – off” (nie mylić z urządzenia wskazującego). W każdej chwili wszystko może wrócić, klikając przycisk „Włącz”.

Podobna opcja:

Wybierz właściwości „Mój komputer”, a następnie w punkcie „Zarządzanie”. Tutaj w urządzeniach pamięciowych szukasz zarządzać dyskami. menu (prawy przycisk myszy), a następnie zadzwonić dysk wirtualny w „Właściwości”. Następna zakładka „Driver” i przycisk „Wyłącz”. To takie proste.

Jak już wielokrotnie podkreślał, że jest to możliwe (jeśli to konieczne) bardzo szybko wszystko z powrotem na tych sposobów off. Ale jeśli całkowicie odinstalować DT systemu operacyjnego, wirtualny dysk zniknie na zawsze (przed ponownym zainstalowaniu programu).