206 Shares 6865 views

Wybierając dom dla psa

Każda osoba ma ulubione miejsce w domu, czy to fotel przy kominku lub przytulnej kanapie w pokoju. Takie miejsce niezbędne dla wszystkich członków rodziny, w tym zwierząt jest. Dlatego wielu właścicieli psów już zakupiony dom dla psa. Dlaczego jest to potrzebne i jak go wybrać? Ten artykuł pokaże.


Domy dla psów są w wielu różnych gatunków. Co po prostu nie dzieje projektantów wynalazców! Tu i średniowieczne zamki i nowoczesne budynki w stylu hi-tech i przytulne amerykańskie budynki z oknami! Niektórzy nawet umieścić inną osobę wnętrze: wewnątrz takich domów umieścić miękkie meble.

Ale domy dla małych psów mieszkających w mieszkaniu, jest mało prawdopodobne, aby zawierały wszystkie powyższe. Najczęściej są one stają się właścicielami małą kanapę ze ścianami i dachem. Są bardzo miękkie i ciepłe, więc nie martw się: są twoje zwierzę będzie wygodne. I wyglądają jak małe pudełko lub podstawki.

Idealny dom dla psa, dla tych, którzy mieszkają w mieszkaniu pieska małych ras. Takie miękkie kanapy po prostu uwielbiam yorki, zabawka Terriers, karzeł Spitz i chihuahua. A wiesz dlaczego? Wystarczy dokładnie te psy mają potrzebę ochrony wszystkich stron, w tym samym czasie, to musi być w stanie trzymać się kaganiec.

Przed zakupem ulubiony dom dla psa, ważne jest, aby zwrócić uwagę na to, z którego jest wykonany. Warunkiem – obejmuje że stopień zanieczyszczenia mogą być umyte. Doświadczeni hodowcy wiedzą, że miejsce, w którym większość zwierzę jest w pierwszej kolejności wymaga czyszczenia. I takie „miękkie hodowla” – nie jest wyjątkiem. Dać pierwszeństwo naturalnych materiałów – lnu, wełny lub bawełny, w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia alergii u zwierzęcia.

Aby tailed mały nie jest łatwe, dom jest lepiej zainstalować podłogi. Minimalna odległość powinna być gdzieś to 8 centymetrów. Więc można szukać budki lub stanąć na nogi.

Kolejnym punktem w wyborze takiego domu – to jest jego wielkość. Powinien on najlepiej sprostać wielkości i rasy psa. Po tym wszystkim, to pet powinien czuć się tak komfortowo jak to tylko możliwe, to mają okazję nie tylko skulić się, ale także w pełni przedłużony. Ale kształt domu wybierane są na podstawie preferencji samego psa. Jest to łatwe do zrozumienia: Wystarczy obserwować drogę ona zwykle śpi. Kiedy się, idealnym rozwiązaniem byłoby, owalny lub okrągły kształt lub dom rogu. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, pozwala zaoszczędzić miejsce w pokoju.

Dla kudłaty innej osoby lepiej jest wybrać transformator. W przypadku, gdy zwierzę staje się gorąca w lecie, będzie możliwe do odpięcia dach i obrócić dom dla psa w otwartej werandzie z wygodną sofą leżaku.

Cóż, jeśli masz talent do tworzenia rzeczy na własną rękę, a następnie spróbuj zrobić dom dla psa z jego własnymi rękami. To nie jest tak trudne jak się wydaje. Rama jest zwykle wykonane z materiałów takich jak sklejka, grubego kartonu lub tworzywa sztucznego. Można także wziąć stare meble i ciąć go na pokładzie. Następnie montujemy ramkę, pokryte miękką szmatką po włożeniu watę lub piany. Schować się wewnątrz materiałów miękkich. A potem – w przypadku fantazji!