687 Shares 6341 views

Zapalenie nerwu trójdzielnego: objawów choroby i jej leczenia

choroby Fothergill powszechnie znany powszechnie jako zapalenie nerwu wzrokowego. Objawy choroby objawia się poprzez regularne bolesne skurcze mięśni twarzy. Czasami ból ma zastosowanie wyłącznie do obszaru oczu, czasami dotyka połowę głowy, a nawet całą głowę całkowicie. Pain – bardzo mocny, ostry, jak porażenie prądem. Epizodów bólu może być różny czas – czasem kilka sekund, a czasami kilka minut. Zdarza się, że ból impulsy wystąpić raz lub dwa razy dziennie, a zdarza się, że co godzinę. Są niezwykłe przypadki, gdzie ból nie ustąpi – w tym przypadku choroba jest trudna do wyleczenia.

Ale może nie od razu, czy dana osoba skarży się na silny ból cyklicznego w twarz, diagnoza „zapalenie nerwu trójdzielnego” – objawy podobne do choroby, znajdują się również w przypadkach nietypowych form głowy w stwardnienie rozsiane, guzy mózgu, zakaźnych zmian lub neurologicznych problemów. Czasami taki ból strzelanie powodować choroby lokalnej w kości głowy, zatok i szczęki. Zidentyfikować choroba ta będzie MRI, innymi słowy – leczenie metodą rezonansu magnetycznego.

Przyczyny zapalenia nerwu wzrokowego są bardzo różne – od przeziębienia urazów, z prostej ekstrakcji zęba przed goleniem. Objawy zapalenia nerwu trójdzielnego zazwyczaj pojawiają się bezpośrednio w całości – ostry ból fotografowania, a następnie przez okres remisji. Zagrożenia życia, na ogół, nie jest sama w sobie zapalenie nerwu wzrokowego. Objawy – jest głównym problemem tej choroby. Zespół ból jest tak silny, że sprawia, że pacjenci żyją w ciągłym strachu przed nowymi atakami, zanurza je w depresję, pozbawiony snu i apetytu, aw niektórych przypadkach popchnął do samobójstwa.

Zapalenie nerwu trójdzielnego: objawy choroby spowodowanej przez kontakt z naczyń krwionośnych nerwu kręgosłupa. Fakt, że korzeń nerwu jest stale ociera się naczyń krwionośnych, a każde uderzenie serca nosi powłokę izolacyjną nerwów i prowadzi do jego podrażnienia. Najczęściej choroba ta dotyka kobiety i kategorię wiekową grupy ryzyka są osoby powyżej 50 lat.

Zapalenie nerwu trójdzielnego, objawów i leczenia tej choroby są opisane w literaturze medycznej specjalnej. Podstawowym celem leczenia w łagodzeniu głównych skutków ubocznych w chorobie – ostrego bólu. Z powodzeniem stosowane leki przeciwdrgawkowe, które hamują aktywność komórek nerwowych, powodując ból. Dobra pomoc w celu łagodzenia bólu inwazyjnej terapii, w tym zabijania włókien nerwowych, blokady nerwów dekompresji, techniki, a także terapii lekowej. Czasami jeden wtrysk, tylko procedury dekompresyjne do łagodzenia bólu. Przed powołaniem leczenia inwazyjnego powinno być wykonywane zdjęcia rentgenowskie, co pozwala zobaczyć anatomiczną lokalizację nerwu. Następnie cienką igłę do środka bólu podawano znieczulające, steroidowe lub specjalnego substancję uśmiercono bolesną nerwu. Terapia ta jest dobrze tolerowana i wywołuje pozytywne wyniki niemal natychmiast. Coraz więcej lekarzy są obecnie preferowane przez lek pod nazwą „karbamazepiny”. Jeżeli w ciągu 2 dni od daty otrzymania tego leku ból opadła, konieczne jest ponowne rozpoznanie. W przypadku, gdy choroba Fothergill spowodowane przez ściśnięcie tętnicy głębokiej nerwu w tkankach czaszki stosowanych mikrokrążenia dekompresji. Neurochirurg prostu przesuwa kompresji nerwu trójdzielnego w boku zbiornika. Inwazyjną, wstrzyknięcie znieczulającego leczenia i dekompresji osiągnąć przedłużone łagodzenie bólu i zapobiegania jego ponownemu wystąpieniu.