651 Shares 1678 views

Żakardowe okrągłe jarzmo szprychy od góry: schemat, opis, zdjęcie

Coquette – to element ubioru, który jest inny niż w przedniej części i tylnej krój rękawów, wzór lub teksturę materiału. Coquette zdobić swetry, kurtki, sukienki, spódnice i wiele innych elementów garderoby. Technika ta jest niezwykle popularna w świecie szycia, a także w sferze tkaczy.

Oczywiście, aby powiązać produkt z jarzmem, element ten nie jest konieczne przeprowadzenie oddzielnie i połączone na zwoju: jednoczęściowy odzieży dzianiny stron z dołu do góry albo do tyłu. W pierwszym przypadku, fachowiec przeprowadza kolejne zmniejszenie pętli, tworząc szyjkę. Podczas napadu okrągłe jarzmo szprychy od góry, płótnie, wręcz przeciwnie, rozszerza się.

Różnice od zwykłego okrągłego jarzma

Rozważmy algorytm tworzenia produktów z klasycznym rozszerzeniem góry:

 1. Wpisane pętla dziania szyi.
 2. Oznaczono cztery sekcje, w których dodanie nowych elementów jest spełniony.
 3. Zawiasy provyazyvaniya wykonywane przez sc lub utworzone z broaches.
 4. Każdy rząd twarzy płótno rozszerza się na ośmiu elementów (cztery lokalizacje na jednej pętli przed i po oznaczonym element).

Gotowy jarzmo ma kwadratowy kształt i wyrazisty Dwukolorowa linię.

Jednocześnie, okrągłe jarzmo szprychy od góry, co następuje:

 • Ustaw pętle na rolecie.
 • Uniform dodanie ośmiu pętli na długości całej serii.
 • W przyszłości, tworzenie nowych elementów w każdej liczby ośmiu osobistego w sposób rozłożony w czasie.

W wyniku okrągłego jarzma szprychy na szczycie nie ma rogi i raglanowe linie.

Baskijska Napisz

Metoda ta jest stosowana w przypadku, gdy chce się otrzymać gładką i żeńską sylwetkę. Wadą tej techniki jest to, że w takiej konstrukcji jest niezwykle trudny do wprowadzenia wzoru. Ze względu na fakt, że liczba pętli ciągle się zmienia, obliczyć wzór może tylko mistrzów wirtuoza.

Nowoczesne projektanci idą do zaspokojenia interesów tkaczy i zaoferować im gotowych wzorców dla Flirty. W tych schematach, już w oparciu o zasadę rozbudowy i miłośników oryginalnych produktów jest tylko ściśle przestrzegać instrukcji.

Okrągłe szprychy jarzma od góry: żakard schemat wzór i wzór sweter

Na obrazku poniżej widać bardzo ciekawą kolorystykę wzór dla osoby dorosłej lub produktów dla dzieci. Niestety, projektant używanych kolorów ikony szyfrowania, więc trzeba znaków Opis:

 1. Krestik- ciemnego różu.
 2. Puste komórki – jasnobeżowy.
 3. Koło – ochry.
 4. Myślnik – Szary (odcień perłowy).
 5. Czarny trójkąt w lewym górnym rogu klatki – oliwkowy.
 6. Gwiazdka – ciemny turkus.
 7. Czarny kwadrat – granat.
 8. Czarny Krąg – koral.
 9. Trójkąt, zamknięty w klatce – Orange.

Pionowa owalny czarny wskazują miejsca, gdzie dodanie pętli. To będzie docenione, że okrągłe igły dziewiarskie jarzmo góry oznacza tworzenie nowych elementów przeciągania jedynie między dwoma sąsiednimi pętli. W tym przypadku, nie będzie ażurowe otwory w tych miejscach.

Żakardy i ich funkcje

Wielu mistrzów wiedzieć, że aby wykonać żakard wzór nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Tutaj trzeba podnieść przędzy z tego samego rodzaju i grubości, w przeciwnym razie nie będzie gęstości niedopasowania.

Konieczne jest również, aby przeprowadzić bardzo ostrożnie wyciągając wątki na niewłaściwej stronie w internecie. Jeśli oni dokręcić zdeformowanego wzorca i okrągłe jarzmo szprychy od góry będzie zepsute. Gdy nić jest zbyt luźna, ich sag i żakardowe dosłownie „spread” w oczach. Niektóre publikacje oferują craftswomen przeciągnij ugięcia gwint co 3-4 pętli, zbierając nić jego pracy. Jednakże, stosowanie tej metody może doprowadzić do nieplanowanego kolorowych kropek na płótnie.

Z tych powodów, programiści wzorów rysunkowych wykorzystujących nie więcej niż trzy kolory jednocześnie. Gdy ten sam wzór składa się z pojedynczych pasków.