269 Shares 3037 views

Jak narysować krasnoludka? Krok po kroku

Jeśli mieszkanie lub dom utracone małe przedmioty: klucze, pilot, kartą kredytową, bagatela, prawdopodobnie winę tego stwora. Dom, mieszka w domu, jest uważana w celu zapewnienia zdrowego życia rodzinnego, jest to rodzaj niewidzialnego opiekuna. Jego nazwisko jest znane zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Trochę historii

Wcześniej sądzono, że dom – to jest jakiś przodek, członkowie rodziny zmarłego. Czasami nawet wierzyliśmy, że ten mityczny stwór Bóg stworzył. Ale w zasadzie jest to postać z mitologii wschodniosłowiańskich. Domnica, hatnik, elf, izbyanoy, zapechnik, dziadek – to tylko niektóre czuły nazwa nadana mu przez ludzi. Czasami to podkreślić domów do złych duchów: nie jego duch, ozdobny, lyakaylo, przebiegły. Ale w ogóle, założono, że ta istota jest jeszcze więcej dobra niż zła. Jeżeli dom-jak ludzie, którzy mieszkają w pobliżu, ostrzega ich o niebezpieczeństwie, czasem żartuje, że świadczy usługi wszelkiego rodzaju. W przeciwnym razie, depcząc, krzyczy w nocy, beat naczynia, oparzenia.

wygląd

Przed narysować krasnoludka, trzeba zdawać sobie sprawę z tego, co to wygląda. Po tym wszystkim, naprawdę coś nikt nie widział! Jednak nie jest już tradycyjnym sposobem bycia. Był drobnej postury, znacznie rozczochrany, z ogromnym broda, dobroduszny i prawie nieszkodliwy, wesoły dowcipniś. A on jest bardzo ostrożny. Ręce wysokie, z szerokimi dłońmi, które rosną miękkie włosy. W związku z tym będziemy rysować to dość łatwo.

Pierwszym sposobem jak narysować stages brownie

Krok 1: Narysuj ołówkiem na kartce papieru kręgu, dość duży. To jest przyszłość głowy. Pririsovyvat mały prostokąt poniżej. To ciało istnieje. Powinna ona być mniejsza niż głowa! Wszystko robią tak daleko szkicowy.

Krok 2. Po bokach ciała dorisuem długie uchwyty z szerokimi dłońmi, które docierają do głów. Stopy nie mogą przedstawiać, zostaną one ukryte pod ubraniem.

Krok 3. Szkic gotowy, można teraz zrobić szczegółów. Narysować nos przycisk, przebiegły oczy, cień brody. Włosy zmierzwione.

Krok 4. Odzież – jutowe. Nie „klub” kurtka! Można zrobić koszulkę z kropkami.

Krok 5: Usuwanie niepotrzebnych linii, dodać cienie. W rękach tych domów mogą być reprezentowane przez miotłę.

Krok 6. Nasza małpa gotowy. Teraz, gdy wiesz, jak się malować domy. Widzisz, jak się okazało, nie straszne i śmieszne i chytry, prawda? To nie uczyni z rzędu, i będą chronić swoje mieszkanie z żadnych problemów.

Nie ma innej metody, jak rysować ołówkiem etapy brownie. To jest bardziej odpowiedni dla dorosłych artystów, podczas gdy poprzedni – dla dzieci. Tak więc: jak narysować brownie „według zasad”, za pomocą linii pomocniczych.

Druga metoda, bardziej skomplikowane

Krok 1. Zarys szkic małego człowieka, krępy i brodaty. Trzeba użyć linie pomocnicze. Zacznijmy układ arkusza. Narysować linię pionową. Z pomocą kilku krzywych narysować owale, które mają różne rozmiary. Górna walka będzie kierował – jest wystarczająco duży. Im niższa będzie ciało.

Krok 2. Określ poziom nos, oczy, usta. W tych miejscach mają również do wykonywania poziomych linii odniesienia. Owalny korpus jest podzielony na trzy równe części. Również posiadać dodatkowe linie poziome (powinien dostać dwa).

Krok 3. Niech pas rejon spodnie, a także rysować rękawy. Oczyszczamy nasz szkic zbędnych linii, ich kasowanie. Narysować włosy (z głową w środku) – rozstanie z wąsami i brodą.

Krok 4. Doprowadzić do istoty umysłu twarzy: oczy, usta, nos, zmarszczki ziemniakami.

Krok 5: rysunek ubrania: koszulę z długimi rękawami, mankiety, plaster na spodniach.

Etap 6. szczegółowo rysunku powoduje odcień, wyciągnąć kontury. Można wybrać do malowania dziadka, ale można zostawić wersję ołówka.

Oczywiście, istnieje wiele sposobów, aby narysować krasnoludka, ale, naszym zdaniem, jest najbardziej niezawodnym z nich. Powodzenia w pracach!