310 Shares 3515 views

Kulturysta Valentina Mishina: Osiągnięcia i nagrody

Mówi się, że podnoszenie ciężarów i pompowanie mięśni, kobieta traci swoją subtelność i delikatność. Ale tak nie jest. Znamiennym przykładem jest rosyjski ma Valentine Mishina. Trudno dyskutować z jej niesamowitą charyzmą i specjalnej kobiecej atrakcyjności, pomimo dość imponującej masy mięśniowej. Kim ona jest? Co odróżnia go od innych? I jakie są jego priorytety w życiu?

Informują krótkie zapytanie o dziewczynie

Valentina Mishina – dwadzieścia cztery młode kobiety o wielkiej sile woli i wytrzymałości. Urodziła się w Moskwie. Ukończyła szkołę średnią i studia w college'u. Kulturystyka szał pojawiła się w trakcie badania, kiedy zainteresował się magazynów fotograficznych z pięknych ciał i wybrzuszenia sportowców.

Ona również chciała zrobić coś podobnego i poprawić figurę, tak aby był w stanie przekroczyć wszelkie oczekiwania.

Mały eksperyment modelu

Choć kulturystyka dla dziewcząt były tylko w projekcie, postanowiła spróbować swoich sił w karierze modelki. W związku z tym, że stworzył swój portfel, a także nagrany w wielu obiecujących zasobu. To tutaj, że wszyscy zainteresowani pracodawcy mogą ocenić atrakcyjności fizycznej dziewczyny i zaprosić ją do udziału w takiej czy innej sesji zdjęciowej. Były zdjęcia w stylu „nagie” w pięknym szkic ołówkiem, portrety, fotoimprovizatsii i wiele innych kompozycji.

Według tego samego Valentina, jej doświadczenia małego modelu. Jako gospodarz swoje CV i portfolio dziewczyna zdołała przyciągnąć uwagę wielu reklamodawców, zaprosił ją do strzelania. Warto zauważyć, że wśród zdjęć model można znaleźć we wcześniejszych latach, kiedy Valentina Mishina, kulturystyka, dla których jest teraz w pierwszej kolejności, Nie ma jeszcze taką sportową i wysoką wartość. I, oczywiście, w swojej ofercie posiada bardziej aktualne informacje, gdzie przedstawiona jest w doskonałej formie.

Kilka słów o pierwszym treningu

Według opowieści sportowców, najtrudniejsze było zacząć ćwiczyć. I zrozumieć podstawy kulturystyki Valentina mieli do zera. I zrobił to sama, ponieważ nie ma przyjaciół lub krewnych w sporcie nie miała. Później poznała ludzi, którzy mają swoje interesy. Ona pytała, szukając odpowiedzi na pytania, a nawet poszedł raz z notebookiem w celu rejestrowania wszystkich najważniejsze.

Mówi Valentina Mishina: kulturystyka całkowicie pochłonęła jej umysł i ciało. Ona chce „budować mięso” i nadać mu ładny kształt. Oto tylko krewni dziewczynki były kategorycznie przeciwko niemu. Argumentowali oni, że nie jest dla kobiet, a także w każdy sposób próbował ją odwieść. Jednak oni nie słuchali Mishina. Bardzo szybko znalazła odpowiedniego pokoju trener i rozpoczął naukę.

Kulturystyka (Rosja): Nagrody i osiągnięcia

Wielki sportowiec wziął początek w 2013 roku. Następnie udało jej się wygrać zawodów trójboju wśród juniorów. W tym momencie, ona nawet nie mógł sobie wyobrazić, że byłby absolutnym mistrzem Rosji. Dokładnie rok później Valentina Mishina nieco zmieniła swoją rolę. Ale co najważniejsze, to jej nie zatrzyma. Wręcz przeciwnie, była w stanie wygrać pierwsze miejsce w kategorii budowy ciała kobiet. Tym razem otrzymał honorowy tytuł absolutnego mistrza Moskwie.

W 2015 roku, Valentina szczęście nie tylko wziąć udział po raz kolejny w konkursie w Moskwie w kategorii Damski Physique, ale również w celu potwierdzenia jego ubiegłoroczny tytuł absolutnego mistrza kapitału.

Pierwszym rozczarowaniem i właściwa postawa

2015 był dla dziewczyny są nie tylko zwycięsko, ale również pełen wielkich prób. Gdy tylko dowiedział się, że Valentine bardzo szybko przechodzą jej ulubiony rosyjski Bodybuilding Championship, natychmiast złożył wniosek o uczestnictwo w nim. Ona szczerą nadzieję, że muszą podjąć pierwsze miejsce. Jednak niewiarygodne stało. Z powodu pewnej nieuczciwości w ocenie jury, w zależności od samej sportsmenka, ona nawet nie wszedł do pierwszej trójki. W tym czasie, Misza zajął czwarte miejsce, które tak naprawdę nie oczekują.

To porażka, zgodnie z dziewczyną, to było katastrofalne dla niej. Ona jest bardzo zdenerwowany i zaniepokojony. Ale nie sprawiają, że słabsze. A zwłaszcza nie kołysała się od zamierzonego toru. Wręcz przeciwnie, ona się pozbierała i rozpoczął treningi z nowym zapałem. Jak mówią, głowy i niezwykła siła życia nie można pominąć. Aw 2016 Valentina Mishina Poszedłem na nowy tytuł w Barcelonie. W tym czasie nie przeszedł Arnold Classic Europe, gdzie został nazwany honorowy wicemistrz Rosji.

Plany na przyszłość, czyli jak patrzeć w przyszłość

Nasza bohaterka nie zamierza na tym poprzestać. I nawet jeśli dziś jest sportowcem IFBB, który był ich nagrody i osiągnięcia, ale wszystko inne, dziewczyna mówi, że jest jeszcze przed nami. Ona planuje wygrać mistrzostwo Rosji i dumni z miejsca w innych konkursach wartości światowej. Oto nadzieję, że plany te bardzo szybko zrealizować Valentina Mishina (kulturystyka). wiek dopóki nie pozwala na to. W związku z tym, będzie mogła zrobić wszystko, aby realizować swój plan.

Ponadto bohaterka w przyszłości chce się być cierpliwy i nauczyć się bardziej spokojnie reagować na krytykę, niepochlebnych uwag, i nie są brane zbyt poważnie żadnych błędów.

Udział w różnych projektach i nowej pracy

Oprócz treningu i pracy nad sobą, Valentine często staje się stroną najjaśniejszych i długotrwałych projektów. Na przykład, niedawno stał się uczestnikiem reality show „Teraz jesteś w temacie! New Life”, gdzie jej trener i jednocześnie stał się lekarz, pod koniec Alex Imeryakov.

W listopadzie tego roku, stała się oficjalnym przedstawicielem Distribution Zwycięstwa, gdzie w imieniu swojego imienia featured odzież dla kulturystyki i niektórych produktów z serii żywieniu sportowców. Przypomnijmy, że firma odnosi się do hurtowego podziału VRG znanej korporacji, który został otwarty na początku 2010 roku.

Organizacja ta jest oficjalnym przedstawicielem i dostawcą produktów żywieniowych sportowe, akcesoria i sprzęt do fitness. Wśród partnerów firmy można znaleźć ohyeah Nutrition, NPC Aktywny Wear, Promera Odżywki dla sportowców i innych firm.

Według sportowców z całej dystrybucji zakres Victory Jej ubrania są zainteresowani w kulturystyce i żywieniu sportowców produktów serii. Również ona aktywnie współpracuje z kilkoma firmami produkuje specjalne ciasta niskokaloryczne i souffles dla sportowców.

Zainteresowania i hobby

Oprócz sportu, uwielbia gotować i jeździć. Po raz pierwszy poznała piękne i wdzięczne zwierzęta na ranczo w Mozhaisk. Tam uczyła się przez długi czas, aby usiąść w siodle, a po opanowaniu jazdy konnej, stał się częścią jazdy konnej. Według narratora, kochała tę wspaniałą jedność człowieka i natury.

W wolnym czasie, Valentine prowadzi również bloga. Ona ma kanał i stron na portalach społecznościowych YouTube, gdzie daje rady nowicjuszy, umieścić zdjęcie po treningu, a także opowiada o jedzeniu, konkursy i wiele innych. Kiedy Misza jest w dobrym nastroju, pisze wiersze.

Szkolenia i rozwój duchowy

Dla sportowca najważniejsze – być w harmonii pomiędzy ich stanu fizycznego i duchowego. uważa, że tak naszej bohaterki. Z tego samego powodu stara się rozwijać oba te aspekty, dążąc do doskonałej równowadze.

Według niej, przyciągnął uwagę nie tylko siły i cardio, ale również wszelkiego rodzaju praktyk duchowych. Jednak ścisłe przestrzeganie diety, w opinii zawodników, niektórych na ziemię i nie szybować nad ziemią. Wynika to z faktu, że regularne liczenie kalorii, myśląc o sekwencji i czasu w żywności nie pozwalają zanurzyć się w filozofii iw chwili odejść od świata realnego. Później Valentina planuje udać się do Indii, jest prawdziwą kolebką wszystkich istniejących praktyk duchowych.

Jakie są nawyki żywieniowe?

W czasie jej diety bierze za podstawę standardowego zestawu dla sportowca. I zwykle zawiera kurczaka, owoce morza, ryby, produkty mleczne, warzywa. Jednak ona nie jeść czerwonego mięsa i nie zamówić przygotowaną żywność w sklepach. Jak się okazało, zawodnik uwielbia gotować sama.

Co dieta używa?

Jak każdy udany sportowca, ona zauważa pewną dietę. Zgodnie z jego Tale schematu „6 + 1”. W tym przypadku, dokładnie sześć dni Valentina jeść posiłki o niskiej zawartości węglowodanów, tworząc pewien deficyt. I dokładnie tego dnia, kiedy odważy się mieć cokolwiek chce. Na przykład, przechodząc na szósty dzień w filmie, kulturysta Mishina kupuje ogromne wiadro słodkiego popcornu. To właśnie silne i zarazem kobiecej dziewczyny z niespodzianką.