899 Shares 3776 views

okład wyszczuplający

Owinąć odchudzanie we współczesnym życiu dostępnej usługi. Kobiecy wygląd kuszący szereg zabiegów kosmetycznych: minerał, czekoladę, kawę, okłady z wodorostów … slogany reklamowe chwaląc godności każdej usługi – tu i walce z cellulitem, żużle i nawet nadwagę. Tak więc możliwe jest jeszcze schudnąć metodą zawijania?

Wszystkie okłady są podzielone na dwie części – zarówno na ciepło i zimno. Na procedury „zimne” materiału opakowaniowego temperatury do 18-20 °. Taki stan temperatura jest wystarczająca, aby pozbyć się obrzęków skóry ugięcia, ciężkich nóg i żylaków.

Jednakże, zimne okłady nie są tak popularne jak gorąco – trochę chcąc za ich ciężko zarobione pieniądze, aby czuć zimno zabiegów. Czy to gorące okłady 36-38 stopni jest o wiele ładniejszy, i rozszerza wykaz wskazań. Ta poprawa stanu skóry, łagodzenia stresu, zniszczenia cellulitu i pozbycie się nadmiaru kilogram. W skrócie, kompletny zestaw dolegliwości z jakimi borykają się każdego drugiej kobiety.

Niedawno otrzymał szerokie kontrastu okład. Jak schudnąć? Gdy stosuje się najpierw gorący okład, a dopiero potem do korpusu maski glonów nałożone na zimno.

Jaka jest procedura?

Zwykle jest zawarte w pakietach, wraz z sauną, peeling, masaż. Pierwszy zarośla na podstawie morskich mułu i błota soli oczyszczoną skórę. Następnie, w określonych obszarach zagrożonych lub całym organizmie są stosowane specjalne preparaty lub żeli włączonych substancji czynnych, a następnie owijać mieszaniny. Salonach ich własnych kompozycji i sposobów pakowania, na bazie naturalnych składników. Ta kawa, herbata, miód, glinę lub błoto, posiekane owoce i jagody, wodorosty (kelp), olejki eteryczne, przyprawy, czekolada, sól.

Klient owinięty w jednorazowej nietkanych arkusza warstwy ochronnej na schronu. Po 30-40 minutach wszystko zmyć pod prysznicem. W sumie, sesja zajmuje mniej niż 1,5 godziny.

okłady do utraty wagi mogą być wykonywane w domu, po zakupie niezbędnych składników w najbliższym sklepie spożywczym. Home okład wyszczuplający przyjęły tysiące kobiet. W sprzedaży są gotowe zestawy do użytku domowego. Następnie owinąć zamiast specjalnej tkaniny, należy folię.

W zasadzie wszystkie są okłady zabiegi profilaktyczne. Są dobrze nawilżać skórę i rozluźnić mięśnie. Do tej pory żadne badania, które wykazały działanie terapeutyczne okłady.

1. Pozbycie się toksyn

Określenie „żużel” w medycynie opartej na dowodach nie istnieje. Koncepcja ta może mieć zastosowanie do toksyn, które mają tendencję do gromadzenia się w organizmie człowieka. usuwanie toksyn po prostu nie jest możliwe z tajemnicy. W tym celu, bardziej kosztowny sprzęt. Usuwanie toksyn i nie pomaga pocenie. W 2010 roku, University of Toronto eksperci stwierdzili, że podstawową funkcją potu – termoregulacji i oczyszczenie ciała jest dostępna wątroby. Naukowcy zaleca się unikać procedur, które są ukierunkowane na oczyszczanie ciała i odtruwające w wyniku pocenia się, ze względu na możliwość rozwoju wielu chorób przewlekłych.

Powierzchnia korpusu – skóry i jej pory są czyste tylko otacza gliny.

2. Pozbycie się cellulitu

Rozwiązać problem cellulitu nie pomoże specjalny „antycellulitowe okłady.” Oni są w stanie dać skórze wyglądać trochę lepiej ze względu na jej nawilżenie, choć efekt nie jest długa i wkrótce zniknie.

3. Pozbyć się nadwagi

Obiecująca reklama mówi, że na jednej takiej procedury spowoduje utratę talię do 2 cm. Jednak skuteczność jest krótki, jak podczas okładów stracił tylko wodę, który jest uwalniany przez potu. gruczoły potowe w upalny dzień może przynieść nawet 12 litrów. Tłuszcz podczas zawijania nie jest zużywana, ze względu na fakt, że dana osoba nie jest w deficycie energetycznym.

Po przyjęciu parę szklanek wody bilans wodny jest przywracany szybko.