264 Shares 4600 views

Dowiedz się, które soczewki są lepiej

Jeśli masz słaby wzrok, i zdecydujesz się na zakup soczewek kontaktowych dla siebie, wtedy wybór wybór może po prostu szok. Skąd wiesz, który obiektyw jest lepszy? Po pierwsze, należy zacząć od tego, że to było małe kawałki lateksu, które zakrzywiony kształt i ten sam kształt oka. Jak najszybciej umieścić soczewkę na oku, obraz natychmiast skupia się okazuje wystarczająco jasne. Wydaje się, że masz na sobie okulary, ale w rzeczywistości ten nie zdaje sobie sprawy – soczewki są praktycznie niewidoczne. Oni stają się coraz bardziej popularne w ostatnich latach, ponieważ tak wiele osób ma długi zmęczony noszenia okularów, a takie alternatywy są bardzo szczęśliwi. Bardzo dobrze znane, w rzeczywistości, drugi co do wielkości producent soczewek kontaktowych od 1980 roku znana jest amerykańska firma Ciba Vision.

Dla niedowidzących sportowców kwestia co obiektyw jest szczególnie dotkliwy lepiej, ponieważ mogą one uszkodzić okulary podczas treningu, a więc ich wybór – jedynego obiektywu. Obiektyw popyt i fashionistki. Tak, że dziewczęta noszą je, mając jednocześnie doskonałą wizję. Ale oni zdecydować się na kolorowych soczewek w celu podkreślenia i uczynić bardziej wyrazisty kolor twoich oczu, lub go zmienić. Jeśli wierzyć lekarzom, to całkiem zły, ale nowoczesny fashionistka, nie jest to po prostu zwrócić uwagę.

Zdecydowana odpowiedź na pytanie, z których soczewki są lepsze, jest to niemożliwe. Po tym wszystkim, każda inna potrzeba. Niektórzy ludzie są krótkowzroczne, z drugiej – dalekowzroczność. Trzeci po prostu chce wyglądać pięknie i stylowo. W celu dobrania odpowiednich soczewek, należy udać się do centrum okulistyki, aby zakup nie boli oczy. Tutaj będzie można odebrać i ostrość przyszłych soczewek w celu sprawdzenia wrażliwości rogówki. Po wszystkie testy są kompletne, trzeba będzie ustalić producenta, jak również rodzaj obiektywu. Najlepszym wyborem będzie importowany, miękkie soczewki. Jest bardzo popularna w naszych czasach, firmy Bausch & Lomb, ale to nie oznacza, że koniecznie należy zatrzymać swój wybór tylko na nim.

Jest to bardzo ważne dla podejmowania decyzji, które obiektyw lepiej zrozumieć dokładnie, kiedy będziesz je nosić. Jeśli je nosić, nie będzie na co dzień, a potem powinno być w porządku najczęściej, które są dziesięć do dwunastu godzin dziennie. Przed pójściem do łóżka oni koniecznie muszą być usunięte i poddane obróbce w specjalnym roztworze. W tych soczewek nie można pływać, inaczej ryzykujesz przemyć je wodą. długotrwałe stosowanie tego typu obiektywu jest nie dłużej niż rok – zazwyczaj o wiele mniej.

Jeśli zapytać, co najlepiej jest wybrać soczewki kontaktowe do przedłużonego noszenia, to należy wybrać te, które mogą być noszone nawet do miesiąca bez zdejmowania. Na opakowaniu wskazuje maksymalną żywotność zużycie. Na takie soczewki nie trzeba przestrzegać, mogą spać i kąpać. Ale oczywiście, ta opcja będzie kosztować znacznie droższe w cenie.

Czego nie robić przy użyciu soczewek kontaktowych?

Po pierwsze, w każdym przypadku, nie należy ich dotykać brudnymi rękami. Po drugie, mycia i przechowywania ich potrzebują tylko specjalne rozwiązanie, nie amator nie powinno być dozwolone tutaj. Nie pozwól nikomu korzystać ze swoich soczewek kontaktowych. A jednak – ważne jest, aby nie mylić obiektyw lewy i prawy, z powodu różnych mikroflory oczach ewentualnych kłopotów, takich jak zapalenie.

Jednak najlepsze soczewki kontaktowe – to jednorazowy. Tak więc większość ludzi sądzi. Takie soczewki są higieniczne i wygodne, nie wymagają szczególnej opieki. Don i zużycie, a następnie po prostu usuwa się i wyrzuca. W tym przypadku, najrzadziej ryzyko zapalenia oka. Bardzo popularne obiektywy produkowane przez firmę Johnson & Johnson. Ale są też inni producenci, którzy wytwarzają te rodzaje soczewek, na przykład, do oczu Nauk oraz brytyjska firma Clearlab.