408 Shares 4965 views

Fire – interpretacja sen, sen interpretacja

Element ognia jest magiczny sens. Ogień – jeden z czterech elementów, które przedstawiają stan, charakter ludzi. Symbolizuje ono silne uczucia – radość, złość i dumę. Co ten sen oznacza ogień? Sen Interpretacja Tsvetkov mówi – radość. W tym samym czasie, ognia i dymu w interpretacji – symboli zagrożenia. Inna interpretacja ogień – niemożliwe marzenia. Flame – symbolem silnego alarmu.


Ogień bez ognia, dymu, płomieni. Okazuje się, że radość, że zwiastuje pożar w interpretacji snów, malowane lęk kojarzy się z poczuciem zagrożenia, mrzonką. Jest to wyjaśnienie symbolem marzeń roślin kwiatowych.

Zobaczmy, co inne książki sen oznacza ogień. Sen Miller: Jeśli nie było ofiar – czekasz na zmiany na lepsze. można osiągnąć szczęście i dobrobyt.

Szczególnie dużo do powiedzenia na temat pożaru Nostradamus symbolem. W jego interpretacji ognia oznacza cielesne pożądanie, namiętność, pasja do zmian. Jeśli sen jest zaangażowany w podpalenia, grozi mu drastyczne zmiany. Są one spowodowane przez jakąś niesprawiedliwość. Sen jest zaangażowany w akcji gaśniczej – wtedy powstały spontanicznie podniecenie przekształcony zorganizowanego ruchu. Sen obiecuje złożoność i zaburzenia.

Rzut nadal Nostradamuses książkę wymarzony. Dlaczego marzą o pożarze w pokoju? Okazuje się, że to zwiastuje cudzołóstwo za obopólną zgodą. Ale doprowadzi to do katastrofy skomplikowany relations przygody. Wreszcie inna postać – ogień zapalany przez piorun. On obiecuje spełnić główny człowiek w swoim życiu, a zostanie on połączony z niezwykłych okolicznościach.

Według Sen Interpretacji Longo: jeśli obserwować, jak ugasić pożar, następnie czekasz na konflikty z bliskimi. A powód jest twoim moczu. Zobaczmy, że nadal zawiera książkę wymarzony. Sen Interpretacja: ogień, uciec od niego – jest uraza, luka spania. Możliwa poważna awaria kłótnia.

Kiedy ludzie umierają w pożarze – sen ostrzega, że sen będzie wciągane do wątpliwej przedsięwzięcia, które zakończy się niepowodzeniem. Będzie to nowych wrogów. Ogólnie rzecz biorąc, ogień Longo – do kłótni, więcej niepowodzeń.

Hasse różnie interpretować symbol ognia. Sen książki mówi, że kiedy zobaczył go we śnie, konieczne jest, aby czekać na dobre wieści. Ogień z dymem Hasse, w rzeczywistości mówi o zbliżającym się niebezpieczeństwie, ale w połączeniu z ogniem ich zmian wartości.

Freud ogień – symbol współżycia seksualnego. Subliminal atrakcja, starannie tłumione przez powodów, wpadł do świadomości śpiącego tego tętniącego życiem i groźnego charakteru. Jeśli sen gaszenia ognia, może to być choroby narządów płciowych. Niepewność na nadchodzący współżycia symbolizuje dom spalanie. O fantazjach seksualnych sen mówi ogień, widoczny z zewnątrz.

Zobaczmy, jak to rozwiązuje wizerunku Veles Gazette. Omen miłości, szczęścia, bogactwa, ciepła, dobra pogoda jest, według niego, ogień. Książka sen interpretuje charakter, jak również dowody miłości, zbliżający się ślub. Jeśli dom się pali – jest to wspaniała wiadomość. Jeśli świeci miasto – choroba, Mour wojna. Większość tushish ogień – to nie jest dobre. Może śpi czekając na ciężkiej pracy. Ale jeśli widzi pożar gasić inny pomyślny sen.

Francuski Sen Interpreter interpretuje jako ogień nieszczęście jeżeli płomień obejmuje cały dom. Jeśli jednak w rozszalały płomień ognia dotyka ściany domu, pomyślny sen. Mówi, że docenią.

Tak interpretować symbol snów „ogień” najbardziej popularnych książek sen. Jaką wartość będzie wybrać, kiedy odkrycie jego śnie? Może warto polegać na intuicji, nie myśląc długo, wystarczy wybrać poprawną widoczne. Decyzja, która weszła nieświadomie, często jest bardziej właściwe niż podjęta po dłuższej refleksji. Dobrze, że ty sam zdecydować.

Wy dobre sny, udane interpretacje!