199 Shares 8651 views

Krab sałatka klasyczny

Wszelkie święto wymaga obfitego stołu. Zwykle na stole wystarczy umieścić jeden lub dwa dania główne, ale sałatki i przekąski – dużo. Ja osobiście za każdym razem gościem dość szybko odkryć klasyczną kraba sałatki. Ta sałatka jest zwykle bardzo delikatne i smaczne, to zawsze przyjemność jeść dzieci.

Jedyne wady, aby zobaczyć je odchudzanie dziewczynę – bo to jest ubrany sałatka z majonezem. Ale przy stole świątecznym można sobie pozwolić na odrobinę wolności, ale w domu, dla siebie, majonez z powodzeniem zastąpić jogurtem – mniej satysfakcjonujące, jak również trzeba trochę dosalivat, ale bardzo podoba. Okazuje opcję diety.

Pierwszy krab sałatka Próbowałem jeszcze małą dziewczynką, i udało się nauczyć krab sałatka classic. W rzeczywistości, regularne produkty zawierają jajka, paluszki krabowe i kukurydzy w puszkach. Trzy lub cztery jajka drobno cięte, dodaje się do nich paczkę paluszków kraba, pokroić w krążki i drobno rozdrobnione, a Bank deseru kukurydzianej. Wszystko to przyprawione majonez. I dodajemy bardzo drobno posiekana mała cebula. Do kwaśnego placek jabłkowy możliwe, i sytości – Dodaj krucha gotowanej ryżu. Możesz dodać sałatkę rozdrobnione kapusty lub ogórka – to daje mu ulżyć.

Faktycznie, krab sałatka klasyczny w swoim kraju w Azji Południowo-Wschodniej są wykonane z prawdziwych krabów i gotowanego ryżu. I zrobić to tak: najpierw trzeba gotować ryż i umieścić ją w filiżance. Pomidory pożądane skórki i drobno kotlet. Mięso kraba, seler i cebulę pokroić w drobną kostkę. Wszystko miesza się i wlać majonezu.

Aby smak sałatki oryginału, konieczne jest, aby specjalny sos i sałatki do ich wypełnienia. Aby uczynić go, wziąć słoik i wlać do niego trochę oliwy z oliwek lub roślinny, trochę octu, sos chili, zmiażdżony czosnek, musztardę i wylewa suszona bazylia. Teraz bank musi być zamknięty, a wszystko jest dobrze wstrząsnąć, aż składniki nie mieszać. Mieszaninę tę wylewa się sałatę powyżej, a następnie przez dwie godziny w lodówce. Jako dekoracji można użyć posiekanej marynowane plasterki ogórka i gałązki koperku.

Kiedyś próbowałem zrobić pyszne sałatka z paluszków kraba z puszki ananasów. Poza ananasa, trzeba drobno posiekać, składało się z paluszków kraba, tym samym kukurydzy, ryżu i gotowanej cebuli. To danie okazuje się bardzo niezwykły, słodki smak, a więc jest bardzo popularny wśród dzieci.

Crab klasyczny przepis może być uzupełniony z drobno posiekanej świeżej kapusty. Z paluszki krabowe dobrze połączone słodkiej papryki i pomidory. Można również dodać około 100 gramów stałych, starte na grubej tarce ser, pół czerwonej papryki i trzy jajka na twardo. Wszystko to doprawione majonezem i ozdobione resztkami pieprzem. Ci ludzie, którzy lubią klasyczny kraba sałatki i mieli je do swoich potrzeb. Gotować jedną dużą marchew, a następnie drobno pocięty lub natrzeć na grubej tarce. pochodzić również z trzema jajka i cebuli i paluszki krabowe pokroić w drobną kostkę. Pozostaje wymieszać majonez z czosnkiem i sałatki mogą być ułożone warstwy – po pierwsze, marchew, cebula, jajka, a potem paluszki krabowe. Wszystkie warstwy tłuszczu z majonezem z czosnkiem i posypać serem żółtym. Można też posypać ziołami.

paluszki krabowe nie różnią użyteczne właściwości. Inną rzeczą jest to, że nie przynoszą szkody. Mięso kraba w nich, paradoksalnie, nie jest zawarty, ale tylko mielone ryby. Stąd niska cena. Przy wyborze paluszki krabowe musi być uważnie obserwując, że skład był glutaminian sodu, gdyż powoduje wzrost ciśnienia. Oficjalnie to nie jest zabronione stosowanie, i nie jest szkodliwe w małych dawkach, ale nadal warto być ostrożnym.