153 Shares 4761 views

Peugeot 306 samochodów najlepsze tradycje

Samochód Peugeot 306 – stylowy model dynamiczny wiodącej francuskiej firmy „Peugeot-Citroen”. rozwój projekt rozpoczął się w marcu 1990 r. Jest to pełny następca Peugeot 309, kompaktowy typ rodzinny samochód. Seryjna produkcja modelu 306 rozpoczęła się w 1993 roku. Po raz pierwszy samochód był silnik, który spełnia wszystkie podane wymagania. Peugeot 306 i przez długi czas był w stałym poszukiwaniu odpowiedniego silnika, zmieniając jedną silniki po drugiej.

Po pierwsze, w maszynie zainstalowany silnikiem o mocy 75 KM, który nie posiadał się pod względem szybkości rozruchu. Potem przyszła kolej na pojemności silnika z jednostki mocy 88 KM .. To zadanie również nie zdecydował. Następny silnik produkuje 102 KM i pojemności skokowej 1,8 litra spełnia wszystkie wymagania, a nawet dla niektórych wskaźników został zmobilizowany niepotrzebnie. Kolejny silnik, czwarty, turbo diesel o mocy 92 KM Był on używany w trybie długich godzinach podróży. W trakcie montażu przenośnika na samochodzie ustawić wszystkie cztery silnik naprzemiennie, w zależności od specyfiki przyszłego wykorzystania maszyny.

W 1994 roku Peugeot 306 otrzymał automatyczną skrzynię biegów, co znacznie zwiększyło zapotrzebowanie na samochodzie. Maszyna najpierw zainstalować na każdym dziesiątym samochodu wyposażonego w automatyczną skrzynię biegów po co trzeci. Równolegle z produkcją modelu podstawowego – trzydrzwiowy hatchback – przygotowuje się do wydania pięciodrzwiowy hatchback. Został on uruchomiony w 1995 roku i od razu objął prowadzenie pod każdym względem jak najbardziej wygodny i komfortowy pobyt. A dwa lata później rozpoczął masową produkcję Peugeot 306 kombi. Obie wersje mają pięć-osobowa.

Podczas równoległego produkcji hatchbacka i kombi, które jest w stanie nasycenia rozwoju inżynierii w 1994 roku, Peugeot 306 Cabrio został stworzony jako osobny program, który natychmiast otrzymał tytuł „Najlepszego Cabrio of the Year”. Wynik ten, oczywiście, może być uznane za wybitne osiągnięcia Grupy Peugeot. Sukces pobudziło Biuro Projektowania automobilu olbrzyma i następny w 1995 roku zjechał pierwszy Peugeot 306 sedan. A w czwartym roku po rozpoczęciu produkcji Peugeota 306, którego opinie były już dodatnie, głęboki restyling modelu została wykonana, co skutkuje pojawieniem pojawiły elegancja linie zewnętrzne stały się bardziej dynamiczne, a nawet tylne światła błysnął nowy projekt.

Styl wydarzenia zewnętrzne Peugeot 306 jest stopniowo przeniosła się do wnętrza samochodu. Wnętrze przemyślane-out, w samochodzie panował komfort, a nawet stać się komfortowo. Było całość i kompletność stylu. Zgodnie z kryteriami technicznymi dla maszyna spełnia także najwyższe wymagania jego flawlessness przez wiele lat było to wynikiem ciężkiej pracy inżynierów i projektantów, konstruktorów i monterów producenta samochodów Peugeot. Opinia publiczna też, że ich słowa, mówiąc o Peugeot 306 tylko w pozytywny sposób. Mimo to, najlepszym dowodem na popularność samochodu były jego stabilne obroty. Peugeot 306 produkcja została zakończona w 2001 roku – i zastąpić ją z godnością, ale przestarzały samochód przyszedł do obiecującego nowego modelu Peugeot 307.