864 Shares 7918 views

Jak pozbyć się pająków w domu: środków ludowej i chemii

Pająki i ludzi przez miliony lat przyzwyczajonych do współistnienia i dość tolerancyjny odnosić się do siebie. Naturalnym siedliskiem wielu rodzajów często powodując strachu i niechęci owadów jest naturalne. Mieszkania i domy prywatne, domem dla wielu gatunków z nich: to do domu i tata-long-legs (kosinozhka). Jak pozbyć się pająków w domu?

Przyczyny niechcianych gości

Pajęczyna w domu – nieodzownym znakiem obecności pająka, to z pomocą przynęt owadów w ich sieci potencjalna zdobycz. Jej chemiczna, która jest zalecana w kombinacji z innymi środkami – jeden ze sposobów, aby pozbyć się pająków, w przeciwnym razie następnego dnia nowe narożniki pomieszczenia zostaną wypełnione pajęczyny. Aby zrozumieć, w jaki sposób pozbyć się pająków w domu, należy wiedzieć, że te owady są bardzo żarłoczne i osiedlić się tam, gdzie jest jedzenie: muchy, mrówki, karaluchy. Dlatego też, jeśli dom duża liczba taśm z ich właścicielami należy zwrócić uwagę na obecność innych lokatorów, którzy są ich potencjalny posiłek. Pozbawienia żywności vosmilapogo zmuszając ten ostatni opuścić zamieszkałą przestrzeń i spojrzeć bogatsze miejsca wydobycia.

Aby nie mieć znajomości tych owadów i nie oglądaj się za trucizny od pająków może jakoś zaszkodzić mieszkańcom domu, stawonogi po prostu nie powinno być dozwolone w domu. Zaleca się, aby zamknąć wszystkie pęknięć i szczelin w oknach i drzwi zamykać otworów komunikacyjnych dla rur i kabli, do mocowania kratki wentylacyjne i okiennych krat.

Środki pająków: czystość w domu

Ważnym elementem, aby pozbyć się pająków, takich jak strach czystości, sprząta pokoju: regularne i dokładne. W trakcie tak ważnego wydarzenia, szczególną uwagę należy zwrócić na najbardziej zacisznych kątach, tam właśnie chciał ukryć stawonogów. Ulubione miejsca, w których pająki produkują gniazda są tylne ścianki szafy i inne meble, dno łóżka. To miejsce, gdzie można zobaczyć w internecie owiana białych kokonów – jajka, które chcesz wyrzucić lub spalić.

Dom powinien być zebrać wszystkie pajęczyny, a to powinno być wykonane starannie, aby pozostała ona sobie stawonogów. Dla użytecznej pracy zaleca się stosowanie ranę mokrym wacikiem z gazy, którą musi wtedy rzut wraz z usuniętym pajęczyny. Jest to użyteczne w celu usunięcia odkurzacza szczotki, przy użyciu tylko rury, próżnia się cokoły, w szczególności sufitu i narożniki. W procesie czyszczenia należy zwrócić uwagę na wszelkiego rodzaju źródeł żywności dla pająków: Błędy, ćmy, karaluchy, muchy.

Skuteczne leki na pająki

Jeden sprzątanie domu może nie wystarczyć. Dlatego logiczne jest pojawienie się pytanie „Jak pozbyć się pająków, a które odnoszą się do tego skutecznych środków.” Aby pozbyć się pająków można użyć specjalnych aerozoli na bazie kwasu borowego i chlorpiryfosu, a następnie przez rogach procesowych i cokoły, z wyłączeniem wstępnego świeże powietrze. Wentylacja i czyszczenie może być wykonane w ciągu 3 godzin. Zastosuj spray zaleca się co najmniej 2 razy w miesiącu. Taka operacja będzie również zmniejszyć ilość innych owadów, które mogą zniszczyć nawet za pomocą specjalnych żeli i kredki.

Zaleca się również, aby korzystać ultradźwiękowe odstraszające i chemikaliów do zwalczania owadów oraz specjalne funkcje zaprojektowane specjalnie przed pająkami.

Naprawy w domu – a tam pająki

Jak pozbyć się pająków? Warto wiedzieć, że te owady nie znieść zapachu farby i wybielić, dlatego leczenie ścian wapnem trwale pozbyć się pokój ich obecności. Można zauważyć, że po naprawie pająków przez długi czas nie widać. Wynika to z faktu, że w nowoczesnych klejów do tapet dodanej insektycydy, których działanie ma na celu niszczenie owadów.

Po domu środków wymaganych do być utrzymywane w czystości. Ponadto, pająki dom rozliczenia przestaną regularne nawilżanie.

Pozbycie się z substancjami chemicznymi

Pająki mogą walczyć i chemikalia. Pracowaliśmy również „butoksy-50”, który jest wymagany do rozpylania w miejscach największego zatłoczenia owada, szczelnie zamknąć drzwi i pozostawić minut w 20. Po przetwarzanie jest wymagane aby przewietrzyć pomieszczenie i spędzić mokro. Skuteczny lek „Neoron”, którego stosowanie jest przeciwwskazane w kuchni, aby uniknąć jego kontaktu z żywnością i naczyniami. Niszczą pająki można użyć „Taraks” oznacza, że jeśli natryskiwanie folii substancję czynną utworzony. Pająki w kontakcie z nim niemal natychmiast zabity. Wystarczy, aby obsłużyć ich położenie za pomocą rozpylacza.

Narożniki można rozłożyć tabletki specjalnego suchego syfon, którego zapach przyciąga pajęczaków i zawierał wrogów trucizny.

środków bojowych folk pająków

chemikaliów przemysłowych można zastąpić środków ludowej, bezpieczniejsze i sprawdzone na przestrzeni lat. Panika pająka można zapachu orzechów laskowych, kasztanowiec i pomarańczowy, katastrofalne niepopularne stawonogów vosmilapymi. Owoce te mogą być kruszone i umieścić w miejscach, gdzie owady.

Skutecznie ludowym dla pająków, takich jak ocet. Można posypać pokoju lub w rogach pokoju umieścić spodek z wodą, które dodaje kilka kropel.

Pająki nie lubią smaku mięty, kilka kropel, które mogą być dodawane do rozpylania i posypać pokój. Te zabiegi aromaterapii powinny być przeprowadzane regularnie. Analogiem może być stosowane takie środki pająków jak olejek eukaliptusowy i drzewa herbacianego, charakteryzuje się specyficznym ostrym zapachu.

Diatomit przed pająkami domowych

Jak pozbyć się pająków z zastosowaniem ziemi okrzemkowej? Materiał ten składa się z naturalnych kopalnych powinny rozrzutu wzdłuż cokoły na obwodzie cienkiej warstwy. Wykonane z naturalnych skamieniałości okrzemkowej podczas próby przejść przez to owad przecina ten drugi na dwie części.