774 Shares 2799 views

Jak przeprosić faceta?

Jak przeprosić faceta? Odpowiedź na to pytanie, przynajmniej raz w każdym zainteresowany dziewczyną. Po tym wszystkim, to dlatego kobiecego moczu, umyślne, a czasami konflikty głupota często występują w parach. W każdym razie, jeśli zrozumiesz, że nie jest całkiem w porządku, to lepiej pomyśleć o tym, jak przeprosić faceta. Można podać wiele porad na temat sposobów, aby poprosić o przebaczenie. Ale to indywidualnie dla każdego przypadku. Ktoś, kto lubi piłkę nożną, i docenić jak przeprosinami do ważnego biletu zespół ktoś „topi się” z romantyczną kolację, a człowiek-ekstremal prostu uwielbiam, kiedy rozbił dla niej skok ze spadochronem.

Wszystkie środki są dobre. Ale jak przeprosić faceta tak, że to naprawdę proste? Jak nie zepsuć wszystkie emocje i nie prowokować zamiast Kolejny skandal pojednania sceny? Psychologowie dać kilka rad na temat zachowania kobiety, która chce przeprosić swojego partnera i powoływać się źle.

Przede wszystkim, trzeba być szczerym. Jeśli nie jesteś w pełni świadomy swojej winy, nie ma nic do nawet zacząć przepraszać. Nie wierzysz w wypowiadanych słowach, dlaczego twój chłopak lub mąż powinien wierzyć w nich? Niech wie, że naprawdę wszystko zrozumiał.

Jeśli nie wiesz, jak przeprosić miły facet, to powinno być zrobione w udanej środowiska. Nawet jeśli gotować wspaniały obiad i zapalić świecę, on jest mało prawdopodobne, aby docenić to wszystko po wyczerpującym spotkaniu biznesowym. Ponadto, nie trzeba przeprosić publicznie, przynajmniej dopóki to zrobić osobiście.

Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni czas. Przeproś natychmiast po poważnym skandalem – krótkowzroczne. Człowiek, który był jeszcze zły i kipiące emocje, a nie myśleć wybaczysz. A w każdym przypadku przedział czasu, w którym dana osoba chłodzi inaczej. Współmałżonek może dąsać kilka godzin lub cały tydzień. Jednakże, jeśli mają ścisły związek, wiesz o tym niuans ukochanej. Opóźnić przeprosin i nie warto. Jeśli właściwy moment zostanie pominięty, rozmowy spełzły na niczym ołów.

Kiedy wymawiam słowo przeprosin, patrz facet w oku, nie patrzeć dalej. To powiedz mu o swojej szczerości.

Głównym problemem dla kobiet – czy płakać jeszcze nie warto? A wielu użycia łzy, to teatralny narzędzie, po prostu w celu wywierania wpływu na rozmówcę i odnieść sukces. Pamiętaj – nie każdy facet weźmie ten numer. Ale jeśli to nie poradzę, płacz. Ale wyciskając łzy są najlepiej pozostawić do teatru próby.

Psychologowie twierdzą, że człowiek może być zmuszony do skoncentrowania się na jego słowa, stale nazywając go po imieniu. Użyj tej metody, jeśli nie wiem jak przeprosić faceta.

A co zrobić, jeśli człowiek nie reaguje na wezwania i, jak widać, wiele obrażony? Musimy wysłać wiadomość z telefonu komórkowego. Nie trzeba być upokorzony, aby napisać uzasadnienie słowo, po prostu powiedz mu, jak bardzo on jest wam drodzy, poprosić o spotkanie. Jeśli facet odmawia lub nie reaguje, sytuacja jest skomplikowana. Możesz wysłać mu butelkę drogiego wina i kosz owoców. Możliwości jest wiele, w każdym razie, warto zastanowić się, być może też są winni i powinni czekać na odpowiedni moment, żeby przepraszać, lub jest on po prostu znaleźć powód do zerwania z tobą. Człowiek, który chce słuchać przeprosin i wybaczenia, przejdź do kontaktu. Gdyby uderzył cię z życia, nawet nie próbuj. Mężczyźni nie lubią kobiet, które były ich oglądanie pod gankiem, rzucać miłosne wiadomości i wysyłać prezenty do pracy.

W celu uniknięcia konieczności szukać odpowiedzi na pytanie, jak przeprosić faceta, po prostu nie trzeba tworzyć sytuacje, które mogą przekształcić się w skandal. Być powściągliwy w życiu, uczyć się, by wcielić się w inną osobę. Wtedy łatwiej będzie zrozumieć, jak się czują, co się człowiek myśli.