570 Shares 3431 views

Zrobić pług własnymi rękami nie jest tak łatwo

Technologia ta zastępuje pracę ludzką we wszystkich sferach działalności. Nowoczesne gospodarstwo domowe nie można sobie wyobrazić bez ciągnika lub silnika kultywatora, które mają na celu ułatwić pracę rolników. Ostatnio, ze względu na duży popyt na umocowania do ciągnika znacznie wzrosła w cenie. To wpłynęło na zaradność ludzi, którzy nauczyli się majstrować jednostkom siebie.

Jak zacząć

Zrobić pług do chodzenia ciągnik z rękami nie jest tak łatwo. Próbować odnieść sukces, trzeba zacząć zrozumieć strukturę jednostki i procesu orki. Doświadczeni rolnicy wiedzą, że technologia orka uprawiana gleba jest znacznie różni się od nieleczonych stagnacja orania gleby. Dlatego konieczne jest, aby wziąć to pod uwagę podczas pracy w domowym pługa.

Część robocza pługa jest lemiesz, blade i lądu. zespół obudowy o trójkątnym klinem cięcia formacji ziemnej, podnosi ją w górę, kotlety, toczenie, a następnie zrzuca się do otwartej szczeliny. Proces ten opiera się na oddziaływaniu orki trójkątny klin gleby, który musi być dokładnie pokryć bruzdy.

Mistrz orać swoje ręce

Lemiesz najlepiej zrobić wymienny, dzięki czemu można go wyostrzyć przed pracą. W tym podejściu, płytę z tarczową lub 45. zginać blachy trzeba blachy rolek, przez które przepuszcza się stal, a następnie dopasowywane albo szablonu z młotkiem. Istnieje możliwość wytwarzania rury stalowej redlic, który ma już na zakręcie. Tuż przed gazem prace spawalnicze trzeba wyciąć szablon z tektury i dołączyć go do rury, narysować kontur.

Pług jest wykonana z blachy stalowej o grubości 3 mm i uzyskać wstępną rysunku grubych częściach kartonowych. Na tym etapie najważniejsze – nie zmieniają się proporcje i rozmiar wszystkich stron.

Kiedy wszystkie elementy są gotowe do montażu, trzeba arkusz spawarki i stali odpowiadającą wielkości pługa.

Orać swoje ręce: montaż

Pierwszy na liście jest opóźniony niezbędnego stopnia kąta, pod którym zostanie zamontowany udział. Trzeba chwycić go z obu stron spoiny, a następnie pod nią wnieść stojak panelu bocznym. Tarcza powinna wystawać poza krawędź blachy, ostrze mogło przeciąć teren bez zakłóceń. Należy również być przyspawane do blachy stalowej Lamek.

Ostrze musi dok blisko lemiesz, konieczne jest, aby jakościowa orać swoje ręce. Nie powinno być dokładnie brane pod uwagę wielkość kąta (około 6-8 stopni). Jeżeli rogi nie są odpowiedzialni, to wszystko jest skończone młotek.

Po spacer jest przymocowany do wspornika tarczy, podstawa i dostosowanie rogach. Gdy wszystko to częściowo spawane, konieczne jest zbadanie pług, a ostatecznie zespawane. Blacha stalowa jest odłączony szlifierki. Teraz można oczyścić pług i uchwyt szlifowane. Aby ustawić się do pracy, trzeba podłączyć urządzenie dwukołowy. To może być zbudować z felg stalowych i rur.

Zrób pług z rękami nadal możliwe. Zdolne do niej tylko zapalonym rolnik zna obróbki metali. Pomimo złożoności procesu, cel uświęca środki.