463 Shares 1289 views

Jak wybrać tętna monitora nadgarstek: poglądy, opinie i ceny

Podjąwszy, aby przejść do sportu, wielu początkujących, zwłaszcza tych, którzy są chętni, aby pozbyć się nadwagi, studiować zaleceń doświadczonych sportowców w mediach. Oprócz komfortowych ubrania do biegania i buty do biegania z miękkimi podeszwami, wiele zaleca się zakup pulsometru. Odbiornik będzie wykazywać nie tylko rytmu serca, ale również do sterowania stałe obciążenie, dając właścicielowi informacje o spalonych kalorii. W tym artykule, czytelnik będzie uzyskać wiele informacji na temat czujnika tętna, dowiedzieć się, jakie są, przeczytaj opinie właścicieli i prądu na ceny urządzeń.

„Ogłaszają, proszę, całą listę!”

Zasada działania tętna jest mało prawdopodobne, ktoś jest zainteresowany, ale jego funkcjonalność jest bardzo przydatna dla przyszłego właściciela. Ponieważ oprócz podstawowych funkcji wyczuwania tętna ma dużo narzędzie, które może wykonywać monitor pracy serca. Odbiornik w zależności od producenta i modyfikacje:

 1. Przy ustalaniu dolne i górne wartości progowe tętnem odstąpienia aby zapobiec właściciela ustalonej granicznej sygnału akustycznego. Bardzo wygodne dla utraty wagi, ponieważ szkolenie musi być przeprowadzone z ustawionej intensywności rytmu serca.
 2. Wbudowany krokomierz pozwala obliczyć odległość podczas biegania w trudnym terenie.
 3. Licznik kalorii prowadzi statystyki dotyczące zużycia energii podczas treningu.
 4. GPS Tracker pozwala położyć nowe trasy lub śledzić ustawiony wcześniej.
 5. Synchronizacja z innymi urządzeniami umożliwia wymianę informacji. Dane dla dokładnego zbadania mogą być przechowywane na komputerze lub uzyskać informacje od innego urządzenia do samoleczenia, na przykład, komputer rowerowy.

Najważniejsze – aby zadowolić klienta!

Nie tylko funkcjonalne urządzenie ma wpływ na cenę. Wiele zależy od zainstalowanego czujnika, który odczytuje informacje o bicie serca i wysyła go do jednostki bazowej. Dlatego przedmiotem innego parametru, która powinna być podana do studiowania monitor pracy serca, – typy. Plusy i minusy zainstalowanych czujników są oceniane z uwzględnieniem wygody gadżetów, ponieważ ich funkcjonalność jest identyczna: odczytywanie danych i przesyłanie ich do czujnika tętna.

 1. Wbudowany czujnik bransoletka jest uważana za najbardziej wygodne. Odell zegarek na rękę – i cieszyć się treningi. Jednakże, ze względu na luźne dopasowanie bransoletki do dokładności pomiaru nadgarstek jest bardzo niska.
 2. pas piersiowy, który jest noszony na piersi w postaci nylonowej obręczy, tworząc pewien dyskomfort we wczesnych etapach szkolenia. Jednak dokładność tych pomiarów jest bardzo wysoka.
 3. Czujnik na ucho lub palec dokładnego nie można nazwać, ale tam są szkolenia, gdy jest to możliwe tylko zamarł.

Ponadto, czujniki są przewodowe lub bezprzewodowe i może transmitować dane w postaci cyfrowej lub analogowej.

Najtańszym segmencie

Chińskich urządzeń na rynku krajowym była zawsze uważana za najbardziej przystępne dla obywateli rosyjskich. Ponadto, obecność certyfikatu jakości od sprzedawcy jasno udowadnia wszystkim klientom, że jakość nie powinna mieć żadnych problemów. Przykładem jest tętno monitora nadgarstka „Sportmaster”, który ma dużą funkcjonalność, która jest dostępna tylko w urządzeniach z najwyższej półki:

 • krokomierz,
 • licznik kalorii,
 • GPS tracker
 • podświetlenie wyświetlacza,
 • sygnalizacja dźwiękowa.

Sądząc po licznych opinie właścicieli, największą wadą chińskiej jednostki jest precyzyjny pomiar tętna serca, ponieważ informacje są usuwane z nadgarstka. Rozwiązać problem poprzez dokręcenie pasek może być silny, ale może prowadzić do drętwienia w nadgarstku.

Pulsometry Konsumentów

Dla większości przybyszów z priorytetem będzie cena z czujnika tętna. Po tym wszystkim, to nie ma sensu przepłacać za funkcje, które będzie zapotrzebowanie. Dlatego na rynku istnieje specjalna nisza cena dla klientów, którzy potrzebują najbardziej proste i niedrogie urządzenie (do 3000 rubli). A jeśli czytelnik uważa, że instrument ten będzie złej jakości, znacznie błędzie. Po tym wszystkim, monitory pracy serca są medyczne urządzenia pomiarowe, które przeszły trudny egzamin i posiadają międzynarodowy certyfikat jakości.

Opcje w tej niszy trochę, ale zakres jest na tyle, aby dokonać właściwego wyboru. Nie należy oczekiwać, że tętno monitora nadgarstek będzie miał przyzwoitą funkcjonalność. kategoria cenowa obejmuje konwencjonalny pomiar, dla którego kupujący i musi opierać się w pierwszej kolejności.

Rekomendacje specjalistów tani segmentowe

Najprostsze urządzenie musi być w stanie odczytać tętno i dostarczenie informacji do właściciela. Wszystkie pozostałe funkcje, które posiada monitor pracy serca, może być uznana jako miły prezent od producenta.

 1. O zegarek z monitorem tętna od tajwańskiego producenta Sigma PC 3.11 zna żadnego przybysza. Model w różnego rodzaju kolorowe obudowy dostępne w każdym sklepie z artykułami sportowymi. Pomiar tętna, zegar, stoper, a okazję do nurkowania do 30 metrów – wszystkie niezbędne funkcje dla początkujących.
 2. Niemcy zawsze byli skrupulatni w jego produkcji przyrządów pomiarowych, więc Pulsometr Beurer PM15 stał żaden wyjątek. Pomiar tętna, godziny i wodoodporności są uważane za podstawowe cechy. Ale przyjemny bonus to ustawić górne i dolne wartości tętna z alarmem przy wyjściu z „strefie treningowej.”
 3. Niemiecki monitora nadgarstka tętno Sanitas SPM10, w przeciwieństwie do swoich konkurentów, odczytuje dane z dotknięciem palca na czujniku. Jest oczywiste, że z dokładnością danych może być problemem, ale brak pasa piersiowego zwiększa komfort urządzenia.

klasa konsumentów

Tętno kategoria Monitor od 3000 do 6000 rubli obejmuje urządzeń, które zostały zaprojektowane w celu przyciągnięcia klientów w ich wyglądzie. W rzeczywistości, ta nisza jest piękne liczniki impulsów z prostych funkcjonalności. Mimo, że potencjalny nabywca może spotkać i obejrzeć z krokomierz i tętno w tej kategorii.

 1. Legendarny pulsometr Sigma PC 22.13 ma dodatkową funkcjonalność w przeciwieństwie do modelu low-end, ale wygląda o wiele bardziej atrakcyjne.
 2. Niemiecka jednostka Beurer (PM18, PM25 i PM26) stał się bardziej atrakcyjny wygląd i funkcjonalność miernika zostały uzupełniane kalorii i trening kalendarzowego.
 3. Ta kategoria była legendarna fińska marka jest polarny, który jest reprezentowany przez modelach FT1-FT4 i ich różne modyfikacje. pulsometr wygląda bardzo stylowy, ale funkcjonalny ma zwykle: pomiar tętna, licznik kalorii i zegar z stoper.
 4. Urządzenie posiada wbudowany LifeTrak C300 krokomierz oprócz zwykłych funkcji pomiaru impulsowego. Czujnik tętna jest w stanie synchronizacji i przesyłania informacji w urządzeniu Apple.

Klasa biznes dla prawdziwej sportowej guru

Wszystkie urządzenia są bardziej niż 6000 rubli jest uważany urządzeń wielofunkcyjnych, a ich cena nie jest bezpośrednio zależne od informacji, a na wygląd marki, jakość wykonania i materiału. Kupujący zdecyduje, że on wybrać: nadgarstek monitor pracy serca bez pasa piersiowego w tytanu lub systemu nawigacji w jednym urządzeniu z wbudowanym termometrem i barometrem.

Trzy poważny gracz w tym segmencie udziału w rynku: Polar, Garmin i Mio Alpha. Ponadto, pierwsza marka jest skierowany do stylu właściciela firmy, a drugi gracz jest ustawiony jako urządzenie do sportu i rekreacji. Mio Alpha ma styl młodzieży i urządzenia tego producenta więcej niż popularny wśród ludzi twórczych. W ostatnim czasie na rynku urządzeń biznesowych wzrosła o firmy Apple Clock Watch, które są w stanie zmierzyć tętno i przekazuje je do urządzenia z systemem iOS. Sądząc po opiniach właścicieli, jest to zwykła sonda, ale jak daleko pójdzie do producenta wykorzystując swoje możliwości, nie jest jeszcze znana.

Konkludując

W rzeczywistości, wybrać monitor pracy serca nie jest zbyt trudne. Najważniejsze – aby zdecydować się na zakup jego przeznaczeniem. Dowiedzieć się, co funkcjonalność będzie popyt i obliczania finansów, można bezpiecznie iść do sklepu na zakup. Większość sportowców wystarczy, aby zobaczyć impulsu. Ciężarowców nie uniemożliwi instalację progów tętna z alertu dźwiękowego. Ale biegacze biegowe, daleko od miasta, bardzo poręczny nadgarstek krokomierz z monitorem tętna.