342 Shares 9217 views

Dlaczego nie zacząć „Varfeys”: przyczyny i rozwiązania

Biorąc pod uwagę fakt, że dzisiejszy Internet stał się znacznie szybciej i lepiej niż było wcześniej, szybko zaczęła się rozwijać w gry wieloosobowe. Wielu graczy są uzależnieni od niego takich projektów, ponieważ pozwala na większą swobodę niż jednej grze, masz grać ze swoimi przyjaciółmi, jak i obcych. Bardzo popularne strzelec zespołu, w którym jednoczą się z grupą graczy, aby stanąć w taki sam sposób graczami w równej walce. Jednym z najbardziej popularnych gier tego gatunku jest dzisiaj „Varfeys”.

Ta gra jest absolutnie doskonały pod każdym względem. Ma różne rodzaje broni, wiele map, trybów gry, i tak dalej. Jednak niektórzy gracze mają pewne problemy przy uruchomieniu gry. Dlatego na forach często można zobaczyć na pytanie, dlaczego nie zacząć „Varfeys”. To może mieć różne przyczyny, w tym artykule dowiecie się o najbardziej powszechne wśród nich.

antywirusowe

Jeśli masz pytanie, dlaczego nie zacząć „Varfeys”, a następnie pierwszą rzeczą, którą trzeba sprawdzić – to program antywirusowy. Faktem jest, że wsparcie techniczne nie jest już tylko dał odpowiedź na to pytanie, a nawet pisał go na stronie – jeśli nie zaczniemy tę grę, powodem może być w program antywirusowy, który jest zainstalowany. Jeśli jest to Fraps, Avast lub Comodo, wówczas trzeba dokonać poważnego wyboru. Fakt, że „Varfeys” absolutnie niezgodne z tych aplikacji antywirusowych, a gra nie ruszy, dopóki jeden z nich jest ochrona systemu. Taką decyzję – chcesz grać „Varfeys” lub w celu ochrony komputera jest to, że antywirusowe. W pierwszym przypadku trzeba będzie usunąć program ochronny i wybrać inną, która byłaby zgodna z „Varfeys”. Cóż, jeśli nie chcą zrezygnować z ich anty-wirus, to trzeba zapomnieć o grze – to nie będzie działać na komputerze. Jednak nie jest to jedyny powód, dlaczego nie zacząć „Varfeys” – ich jest tak dużo więcej.

Wymóg debugowania

Podczas próby uruchomienia „Varfeys”, może się zdarzyć, że rzucasz się na pulpicie, a następnie gra daje komunikat, że oprogramowanie będzie powiedziane debugowania. Jest to kolejny powód, dlaczego nie zacząć „Varfeys” – to się dzieje, jest nie na wszystkich, ale nadal nie można wykluczyć tę opcję. W tym przypadku niestety nie będzie w stanie naprawić wszystko, ale do uruchomienia gry nadal będzie. Jedyny warunek – aby umieścić go w trybie okienkowym – jeśli to zrobisz, misje nie będą mieć więcej. Jeśli rozciągnąć okno na pełnym ekranie, nawet nie zauważysz różnicy, więc, że sytuacja jest daleka od krytycznej. Ale co, jeśli jeszcze nie rozpoczął grę „Varfeys”? Jakie inne kroki podjąć?

Usuń pliki tymczasowe

Każda gra komputerowa, każdy program, nawet stron, które odwiedzasz na komputerze pozostawia ślad. Jest to tymczasowe pliki przechowywane są na dysku systemowym, ale po opuszczeniu witryny, usuń program, grać, one pozostają. I mogą przechowywać informacje – z tego powodu czasami „Varfeys” nie uruchamia się. Aby rozwiązać ten problem, trzeba będzie oczyścić folder, w którym przechowywane są pliki tymczasowe. Lokalizacja jest zawsze taka sama, niezależnie od tego, gdzie zainstalowano samego klienta gry. Musisz iść do dysku C: wybierz folder użytkownika, a już tam na pierwszym miejscu w danych aplikacji, a następnie w miejscowym. Zawartość tego konkretnego folderu i trzeba usunąć. Po tym można bezpiecznie uruchomić wyrzutnię grę, będzie pobrać wszystkie wymagane dane, i można grać.

autoryzacja

Problem z uwierzytelnianiem jest jednym z najczęstszych – gdy użytkownik próbuje zalogować się do gry, nie jest – dostaje komunikat o błędzie uwierzytelniania. Co to oznacza? Tutaj problem nie jest na komputerze i na serwerze gry. Najprawdopodobniej padł na ziemię, więc trzeba się spodziewać, kiedy problem zostanie skorygowany. Serwer można sprawdzić na jego stronie internetowej – nie będzie wiadomość, że trwają prace. Jednakże, nie ma innej opcji – można być zakazane. Na tym można również dowiedzieć się na stronie serwera w koncie osobistym – gdzie można uczyć się, a okres, dla którego zablokować dostęp do gry. Jeśli nie zrobił nic niewłaściwego, można skontaktować się z administracją w celu wyjaśnienia okoliczności. Oczywiście, trudniej będzie, jeśli grasz na serwerach zagranicznych – aby rozwiązać problem, dlaczego Chińczycy nie zacznie „Varfeys” będzie znacznie trudniejsze, niż gdy chodzi o rosyjskich serwerów.

Instalowania dodatkowego oprogramowania

Nowoczesne gry często wymagają instalowania dodatkowego oprogramowania, takich jak DirectX lub Microsoft Visual C ++. Niektórzy użytkownicy ignorują instalatorów dane, a następnie zastanawiać, dlaczego nie mają gra działa. Jeśli nie uruchomić „Varfeys”, należy sprawdzić, czy zainstalowano najnowszą wersję całej wymaganej dystrybucji.