345 Shares 1437 views

Najbardziej znani aktorzy świata i Rosji

Najbardziej znani aktorzy nie potrzebują blasku, nie krzyczą całym światem na temat swojego wyjątkowego talentu, sławy, sławy nie jest prawdziwym szczęściem. Dla prawdziwych mistrzów działania, nieoceniona nagroda jest śladem w sercach widza, w historii kinematografii, harmonii z kreatywnością i samym sobą. Armia utalentowanych i znanych aktorów jest ogromna, ale niestety, nie wszystkie stają się "generałami".

Rosja jest bogata w talenty

W kategorii "sławnych aktorów Rosji" wspomina się aktorów epoki radzieckiej, które prasa współczesna jednoznacznie nazwała symbolami seksualnymi:

 1. Vasily Lanovoy. Kolorowy wygląd nie pasował idealnie do obrazu prostego sowieckiego pracoholika, koszuli faceta, jego typ wymagał czegoś innego. Ale z łatwym ręką aktor Simonov szybko wspiął się po drabince kariery. Jest znany widzowi poprzez obrazy "Świadectwo dojrzałości", "Anna Karenina", "Szalone żagle", "Oficerowie", "Wojna i pokój", "Trzej muszkieterowie".
 2. Wiaczesław Tichonow. Uroczy człowiek, człowiek o dobrych oczach i enigmatyczny uśmiech. Jego filmografia jest imponująca: "Wojna i pokój", "Żyjmy na poniedziałek", kultowy epicki "Siedemnastu momentów wiosny", "Młodzi Gwardia", "Białe Bim Czarne Ucho", "Spalone przez Słońce", "Walki o ich Ojczyznę", "TASS" Jest upoważniony do stwierdzenia ".
 3. Urzekający Oleg Jankovsky stał się założycielem dynastii tego aktora, prezentując krajową widownię z niezapomnianymi i ukochanymi postaciami w filmach: "Miłość do woli", "Tarcza i miecz", "Zwykły cud", "Dwaj towarzysze służący", "Moja skromna i kochana bestia" , "Gwiazda Urzekającego Szczęście", "Mühhausen" i wielu innych.
 4. Andrei Mironov (Menaker) zadebiutował w filmie "A jeśli to jest miłość?" Chociaż studiuje w szkole teatralnej. Był jednym z najpopularniejszych i najbardziej popularnych aktorów swojej epoki, a jego przeboje są ogromne – 60 filmów, między innymi "Człowiek z Bulwaru Kapucynów", komedia dla wszystkich wieków "Diamentowa ręka", "Niesamowite przygody z Włochami w Rosji", "Trzy Plus Two "," Straw Hat "," Mad Day "czy" Małżeństwo z Figaro "," Uważaj na samochód "," Blondynka jest za rogiem ", romantyczny" Trzy na łodzi, nie licząc psa "," Celestial Swallows "," 12 krzeseł ".

Ta lista jest zbyt krótka, zbyt niejasna. Epoka kina radzieckiego zaprezentowała widzom szereg charyzmatycznych, jasnych aktorów, których nadal kochają, cieszą się ich zabawą, a nawet kultem.

Młodsze pokolenie

Nowoczesność daje światu nowym mistrzom, którzy nie tylko "weterani" podziwiają ich talent. Najbardziej znanymi aktorami Rosji są nasi rówieśnicy:

 1. Konstantin Chabensky. Otrzymał tytuł People's Artist of Russia, zadebiutował w teatrze, a następnie zagrał w "Plakuszu" w serialu "Slaughter Force". Zdjęcia z jego udziałem nigdy nie zawiodą widza, a ich już więcej niż pięćdziesiąt. Najbardziej znanymi są: "Watch Day", "Irony of Fate". Kontynuacja "," admirał "," jolki "," biała gwardia "," kula ziemska Geograf ".
 2. Iwan Okhlobystin. Posiada wieloaspektowy talent i czystą duszę. Jego najlepsze i inspirujące dzieła: Chapaev Chapaev, Metoda Freuda, Nightingale Robber, Generacja P, Romance w biurze. Nasz czas "," stażyści "," spisek ".
 3. Siergiej Bezrukov. Ulubiona kobieta i najbardziej utalentowany aktor. On umiejętnie, mistrzowsko żyje życiem każdego z jego bohatera. Jego niepełna reżyseria: "Ironia losu. Kontynuacja "," High Security Vacation "," Vysotsky ". Dziękuję, że żyję "," Mecz "," Admirał "," Mistrz i Margarita "," Yesenin "," Działka "," Alexander Pushkin "," Brygada ".

Oto takie sławne aktorzy dzisiejszej Rosji. Publiczność jest przyzwyczajona do ich idolizacji, przypisując pewien styl życia, cechy charakterystyczne itp., Co w rzeczywistości nie. Jednak w tej tendencji nie ma nic strasznego ani złego, ponieważ bohaterowie są przykładem naśladownictwa, zawsze powinni być.

Duma amerykańskiej kinematografii

Znani amerykańscy aktorzy różnią się od krajowych tylko pod względem popularności, ich sława jest międzynarodowa. Prawie w każdym kraju na świecie kibice znają swoje imiona. Do najsłynniejszych należą:

 1. Eddie Murphy. Inteligentny komiks, scenarzysta, wokalista, producent, laureat Złotego Globu. Asortyment jego dzieł zasługuje na szacunek: "Beverly Hills Police Officer", "48 Hours", "Nutty Professor" (1,2), "Doktor Doolittle" (1,2), "Meet Dave" i inni.
 2. Nicolas Cage. Przystojny mężczyzna o uroczym uśmiechu i oczach bezdennych słynął z udziału w różnych scenach: "Gone in 60 Seconds", "Skarb narodów", "Ghost Rider", "Armory Baron", "Znak", "Czas czarownic", "Prorok" E.
 3. Leonardo DiCaprio. Filmy: "Wyspa zbrodni", "Romeo + Juliet", "Złap mnie, jeśli możesz", "Plaża" i, oczywiście, "Titanic".
 4. Johnny Depp. Film "Wesołych Karaibów" (1,2,3), melancholijny "Edward Nożycoręki", mistyczny "Sleepy Hollow", "Dziewiątej Bramie", fantastyczny "Charlie i fabryka czekolady", tajemniczy "Imaginarium doktora Parnassusa" Bajka "Alicja w Krainie Czarów", "Doskonałość".

To nie wszyscy znani aktorzy Ameryki. Pamiętaj o Matt Damon, Robert Downey Jr., Brad Pitt, George Clooney, Tom Cruise, Will Smith, Mel Gibson i Kevin Costner.

"Stara Gwardia"

Tak zwani weterani kina, najbardziej doświadczeni i zasłużeni przez pół wieku, nie porzucają swoich stanowisk, prowadząc oceny popularności i sympatii widowni. Znani artyści, na żądanie w ciągu ostatnich 20 lat iw obecnym XXI wieku: Michael Douglas, Harrison Ford, Clint Eastwood, Jack Nicholson, Morgan Freeman, aktor-bokser Mickey Rourke, Robert De Niro, Sylwester Stallone, Denzel Washington.

Gwiazda Hollywood – nie oznacza amerykańskiego pochodzenia

Nie wszyscy znani aktorzy z Hollywood to Amerykanie pochodzenia. Żywym dowodem tego oświadczenia będzie:

1. Jim Carrey (amerykański aktor kanadyjski). Film "Mask", "Bruce Wszechmogący", "Ace Ventura" (1,2), "Głupi i głupszy", "Ja, Ponownie I i Ireny", "Lemony Snicket: 33 Niesprzyjenia", "Grinch – Złodziej Bozego Narodzenia "," Zakochany bezsenność "i inni.

2. Al Pacino (włoski). Filmy: Trójka przyjaciół Oceanów, Trilogy Ojca Chrzestnego, Donnie Brasco, Adwokat diabła, itp.

3. Antonio Banderas (gorący Hiszpan). Filmy: "Trzeci Wojownik", "Wywiad z Wampirem", "Spy Kids" (1,2,3), "Legenda Zorro".

4. Arnold Schwarzenegger (austriacki według pochodzenia) – aktor, kulturysta, biznesmen, polityk, były wice-gubernator. Jego filmografia jest znana wszystkim.

5. Bruce Willis (jest pochodzenia niemieckiego). Jeden z najwyżej płatnych i ciągle potrzebujących aktorów Hollywood.

Oprócz powyższych, nie mniej popularnych i znanych: brytyjskich – Gary Oldman, Daniel Craig, Daniel Radcliffe, Orlando Bloom; Francuski Jean Reno; Kanadyjczycy – Keanu Reeves, Australijczycy – Hugh Jackman, Russell Crowe, Scotsman – Sean Connery, Welshman – Anthony Hopkins, Chińczyk-Jackie Chan.

Celem kreatywności jest samotność, nie szum, a nie sukces

Znani aktorzy wiedzą, jak trudne jest działanie aktorów. Większość widzów widzi tylko poza medalem zawodu aktora: sława, luksus, brokat w świetle stropów. Dlatego rodzą się mity o aktorach filmowych, które regularnie nie odpowiadają w większości ich życia.