531 Shares 6301 views

Wskazówki dla studentów: tworzenie podobnie myślących ludzi, aby odnieść sukces

Stworzyć krąg znajomych na studiach – to jeden z głównych rzeczy, w których człowiek będzie w stanie zapewnić jej przyszłego sukcesu. Wielu studentów nie rozumieją, dlaczego muszą stworzyć sieć znajomych w college'u. Niektóre z nich po prostu nie jest wystarczająco, aby uwierzyć w siebie. Inni wierzą, że taka sieć – to opcjonalny warunek pomyślnej przyszłości.

Ale krąg przyjaciół jest nie tylko użyteczny dla udanego życia, to jest po prostu konieczne. W twoim wieku, żaden pracodawca nie będzie chciał zaryzykować i zatrudnić nieznanego pracownika bez doświadczenia. Znajome, które pomogą Ci zbudować relacje, tak aby przyszli pracodawcy będą traktować cię jak przyjaciela, a nie nierzetelnego pracownika.

Oto 6 wskazówek, które pomogą każdy student osiągnąć sukces z podobnie myślących ludzi.

1. Budowanie sieci, zgodnie z ich celów zawodowych

Kariera, chcesz osiągnąć, będzie wpływać na rozwój swojego kręgu znajomych. Na przykład, jeśli zdecydowałeś, że chcesz poświęcić swoje życie pracy z National Geographic, to jest bardzo ważne, aby budować relacje z przedstawicielami społeczności dziennikarskiej. Szczególnie przydatna uczyni znajomość z dziennikarzy National Geographic. Jeśli chcesz stać się słynny szef kuchni, ale zaprzyjaźnić się z dziennikarzami byłoby stratą czasu. Zanim wybierzesz kierunek dla swoich znajomych, wyznaczać cele.

2. przyznać, że jesteś studentem

Po uruchomieniu zamykającej przydatnych znajomości, nie ukrywają faktu, że nie skończyłem studia. Pomoże to łatwo otworzyć drzwi. Osoby, które są istotne dla wybranej działalności będzie bardziej skłonny do pomocy, ponieważ studenci nie szukają pracy. Nigdy nie ukrywam, że jesteś studentem i rozpocząć żadnej znajomości tego uznania. To otworzy wiele drzwi dla Ciebie.

3. Wychodząc poza kampusie

Campus w szkole – to idealne miejsce, aby znaleźć nowych przyjaciół, aby usłyszeć prelegentów i cieszyć się lat studenckich. Ale jeśli chodzi o przydatnych kontaktów, lepiej je poza kampusem. Można wysłać e-mail do właściwych ludzi i dać im rozmowę. Więc można zacząć przyjaźń z ludźmi, którzy pomogą Ci lepiej zrozumieć zakres działań, które wybrać.

4. Użyj bieżące kontakty

Wiele osób zaczyna swoje doświadczenie budowania kręgu znajomych z przyjaciółmi, członków ich rodzin i rówieśników. College jest to świetna okazja, aby rozwinąć te więzi jeszcze bardziej. Możesz być w szoku, aby dowiedzieć się, że facet, z którym zjeść razem, rodzice pracują w dziedzinie marketingu. Jeśli to, co chcesz zrobić, poproś znajomego, aby wprowadzić Cię do swoich rodziców. Zapytaj znajomych, czy znają kogoś, kto robi to samo, i że interesuje cię. Następnie poproś, aby wprowadzić Cię do siebie.

5. Niech nas, zanim my dostać coś w zamian

Wzajemna pomoc pomaga budować relacje szybciej niż prośby o pomoc. Jeśli będziesz słuchać problemu bliskiej osoby i zaproponować rozwiązania, to będzie również pomóc. Im większy krąg znajomych, tym więcej możesz zaoferować rozwiązania, a silniejszy twój związek będzie. Można wprowadzić swoją przyjaciółkę, która ma problem z algebry, ze znajomy, który jest zaangażowany w korepetycje. Z tej relacji z obydwu mężczyzn staje się jeszcze silniejszy. Zawsze zaoferować rozwiązanie. Zatem, gdy masz problemy, ludzie z twojego otoczenia będą bardziej skłonni zaoferować Państwu naszą pomoc.

6. Przejdź przez szkolenia

Wskazówki dla studentów, w jaki sposób mają krąg przyjaciół nie będzie kompletna bez wzmianki o staż. Pomoże to nie tylko tworzenie portfela i renomę w dziedzinie jesteś zainteresowany, ale również przyczynić się do ustalenia jej postawy.

Skorzystaj z tych porad, aby zbudować swój krąg przyjaciół w szkole. Nic innego nie pomoże Ci szybko rozpocząć karierę i nie będzie tak przydatna przez całe życie. Dlatego też przecenić znaczenie takiego datowania jest niemożliwe.