821 Shares 8039 views

Przeciwbólowy tabletek „Sedalgin”. Instrukcje użytkowania, opis

Publikacja ta oferuje nasi czytelnicy opis leku mającego działanie przeciwbólowe. Ta pigułka „Sedalgin”. Instrukcja określa je jako lek w skojarzeniu z powyższych właściwości. Opisane w medycynie artykułu cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów przez dziesięciolecia.

Do tej pory lek „Sedalgin” skład jest następujący: kodeina 0,01g, fenobarbital 0,025g. Nie przypadkowo umieścić na pierwszym miejscu są częścią tego leku silnych substancji. Kodeina jest znana, to jest alkaloidem opium i narkotyków, i fenobarbital – silny środek nasenny. Mimo to wciągająca, gdy są stosowane prawidłowo to kombinacja leków jest praktycznie nieobecny.

Co do innych aktywnych składników leku „Sedalgin” Instrukcja informuje o: kwas acetylosalicylowy – 0,2g, fenacetyną – 0,2 g oraz 0,05 g kofeiny. Oprócz środka przeciwbólowego, uważa się za lek ma działanie przeciwzapalne i łagodzące.

Jakie są wskazania do przyjmowania leku „Sedalgin”? Instrukcje do stosowania zaleca się w różnych zespołach bólowych, w tym zębów, ból mięśni i stawów. Również lek przepisywany jako środek do obniżania temperatury; trójdzielnego, migrena, rwa kulszowa, zapalenie nerwu wzrokowego. Postać uwalnianiu – Tabletki w opakowaniach z dziesięciu tabletek.

Jak stosować lek „Sedalgin”? Instrukcje użytkowania formułuje następujące zalecenia: aby uzyskać szybki efekt terapeutyczny, tabletki mogą być zmielone na proszek, żeby objąć i pić wodę. Przydzielany Tabela 1.2. Leki do trzech lub, w razie potrzeby, do czterech razy dziennie. Maksymalna dawka pojedyncza dwóch tabletek rozpoznawane lek „Sedalgin”.

Instrukcje dotyczące stosowania leku zgodnie z możliwych skutków ubocznych i komplikacji podczas przyjmowania leku. Ponadto, jak już wspomniano powyżej, z właściwego stosowania i leczenia krótkotrwałego korzystania oznacza to nie tylko wciągająca, ale także inne niepożądane działania niepożądane występują rzadko, a raczej nie.

Jeśli istnieje nadmiar podanej dawki leku „Sedalgin” instrukcje użytkowania ostrzegają o możliwości wystąpienia dyskomfortu w żołądku, nie jest uciskana, lęk, ból i nudności. Został on nagrany i przypadki nieprawidłowości krwi, alergie, zaburzenia czynności nerek. Również oznaczone senność, rozwój zmęczenie, niepokój, drażliwość.

Istnieją konkretne przeciwwskazania, które należy uwzględnić w wyznaczeniu tabletek „Sedalgin”. Instrukcje do zastosowania, zaleca się stosowanie ich z wrzodziejącym uszkodzeń żołądka i dwunastnicy (wrzód dwunastnicy, 12). To samo odnosi się do przepisywania pacjentom, którzy zmniejszenie krzepliwości krwi lub dostępne choroby nerek, podatność na alergie narkotyków.

Nietolerancja każdy przychodzący na tabletki „Sedalgin” substancja czynna jest przeciwwskazaniem do ich stosowania. W szczególności mówimy o fenacetyną i kwas acetylosalicylowy. Leki przeciwwskazane i astma oskrzelowa. Kobiety w ciąży nie powołuje się w ciągu pierwszych kilku miesięcy, jak również w późniejszym okresie karmienia piersią. długotrwałe leczenie z użyciem tego leku w niektórych przypadkach, prowokuje rozwój niewydolności nerek, wątroby. W takich przypadkach, należy przerwać stosowanie „Sedalgin” lek obchodzony tzw „wycofanie”, co przejawia się głównie występowaniem bólów głowy.

Lek należy do grupy „B” i jest silnym lekiem, więc ta publikacja nie może w żaden sposób nie mogą zastępować porady lekarskiej. Dzień dobry!