96 Shares 2945 views

Jak odblokować kartę pamięci telefonu

Pomimo wysokiego poziomu rozwoju technologicznego, informacje zawarte w naszych czasach jest tak łatwo stracić. Żaden z nośnika informacji nie jest wystarczająco wiarygodny, mimo środków ostrożności w celu zachowania poufności danych przedstawionych przez deweloperów. Po tym wszystkim, są one również często mogą odgrywać okrutny żart z samego właściciela. Jestem pewien, że wiele osób w obliczu problemów, gdy tracą wszystkie swoje zdjęcia, filmy i dokumenty na spalony dysk twardy. Dzieje się tak z mniejszych przewoźników, takich jak dyski flash lub kart pamięci.

Najczęściej pech zdarza się w czasie gdy urządzenia rozbić, ale czasami po prostu o nich zapomnieć hasła. Dane utracone w naszym mediów: choć w rzeczywistości są one nadal zachowane, dostęp do użytkownika nie ma. Jeśli pamiętasz hasła i nie uda, on nigdzie nie było rejestrowane i zapisywane, trzeba szukać objazdów, jak odblokować kartę pamięci. Niestety, taki czy inny sposób, to wszystko sprowadza się do tego formatu. W rzadkich przypadkach użytkownicy nie mogą znaleźć luki. Informacje o tym, jak odblokować kartę pamięci, musimy bardziej dla sumienia, przed wezwaniem serwisu.

Gdy telefon wymaga podania hasła

Telefony są zwykle używane typ karty microSD. Problemy z hasłem występują one w kilku przypadkach. Po pierwsze, jeśli urządzenie znajduje się na ulicy lub zakupione z nim. Oznacza to, że hasło zostało ustawione tego samego właściciela urządzenia. Można obejść ten problem, ale czasami nawet po migać karta wymaga podania hasła. Podobne problemy pojawiają się w przypadku, że po prostu się zepsuł (jako „buggy” po kiju nie udało). Nie ma chyba coś pomóc. I oczywiście użytkownik może umieścić hasło, a potem zapomnieć.

Jak odblokować kartę pamięci w telefonie

Najprostszym sposobem, aby określić kartę jest uszkodzony czy nie – jest, aby wziąć go wraz z przewodem do centrum serwisowego. Są specjaliści, którzy są w stanie podać przybliżonej odpowiedzi nawet jednego tylko nazwa modelu. W pewnej serii problemu szybki podział telefonów komórkowych jest bardziej powszechne niż inni. Należy także pamiętać, aby mieć urządzenie do odblokowania karty w specjalistycznym ośrodku. Dzięki niemu twoje media starają się doprowadzić do eksploatacji. Ale ze wszystkimi informacjami na nim zniknie.

Jak ręcznie odblokować kartę pamięci

Jeśli adres centrum usług nie chcesz, możesz spróbować zrobić wszystko na własną rękę. Na przykład, aby użyć innego telefonu (oczywiście ten sam model), aby włożyć kartę i sformatować go. Nawiasem mówiąc, ta sama metoda może być zastosowana do innych rodzajów nośników, w tym pamięci flash USB do aparatu.

Alternatywnie, można spróbować odblokować kartę za pośrednictwem komputera. Ale nie zawsze jest to proces się powiedzie, to często po prostu nie widać urządzenia lub błąd podczas formatowania. To samo z czytnikiem – niektórzy nie widzą chronione hasłem media. Potem przyjść z pomocą specjalnych narzędzi od innych deweloperów. W internecie można znaleźć wiele programów, które obiecują, aby pokazać i hasło i przechowywać wszystkie informacje na temat mediów. Niestety, większość z tych nieskutecznych narzędzi.

Z niewielu, które są naprawdę w stanie pomóc, należy zwrócić szczególną uwagę na JetFlash Recovery Tool. To narzędzie obsługuje dużą liczbę kart, pełną listę można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej dewelopera. Nie można go pobrać za darmo. Procedura pracy z programem polega tylko kilka prostych kroków. Trzeba włożyć kartę, czekać, aż widzi komputer, a następnie uruchom program i pokazać jej drogę do problematycznej mediów. To wszystko – będzie miał tylko kliknąć na Start i poczekać na zakończeniu formatowania.

Dobry feedback na odpowiednich forach tematy również opuścić narzędzie o nazwie Easy Recovery Pro. Jeśli pierwszy nie działa, zawsze można go pobrać. A najlepiej kilku z tych programów, które próbują wszystko. Że przynajmniej będzie jasno wynikać, że nadszedł czas, aby skontaktować się z centrum obsługi klienta, czy jest nadzieja, aby sprostać.