749 Shares 1776 views

Andres Garcia: udany aktor, reżyser, producent i przedsiębiorca

W tym czasie, Ameryki Łacińskiej i meksykański serial przykuty w naszym kraju na niebieskim ekranie wielomilionowej widowni uwaga. Mężczyźni cieszył się pięknem i niepowtarzalnych bohaterów. Kobiety nie mógł oderwać oczu od silnych, bogatych, pewność opalonych piękności. Każdy z nich, mimo doskonałego macho w serii, chciał się spotkać w moim życiu, takich jak Antonio czy Luis, a może Jose Ignacio.

Wśród takich ukochanych bohaterów należący do aktora Andres Garcia. On jest dzisiaj, pomimo jego starszego wieku, pozostaje jednym z symboli seksu.

Niedostosowane do kina

Urodził się utalentowany aktor, reżyser i producent z hiszpańską rodziną w Republice Dominikany Santo Domingo 24.05.1941 roku. Jako dziecko on i jego rodzice przeprowadzili się do Meksyku.

Zanim stał się sukces postacią w świecie kina, Andres Garcia udało się zmienić znaczną liczbę miejsc pracy. Sporo czasu spędził w siłowni, robi boks. Aktor i nadal w dobrej formie i doskonale trzyma trafienia. Przez pewien czas musiał pracować, a nurek, więc on z elementem wody w „ty”. Andres miał również spróbować zawodu ochroniarz. Obecnie posiada wielką broń i prawie nigdy z niego nie wyjść. I jego zdolność do poruszania się w prawie nieprzekraczalne miejsca przypominające czasów jego pobytu w przewodniku dżungli.

spektakularny sukces

Dopiero w 1966 roku, pokonując przeszkody życiowe, był w stanie przebić się do świata kina Andres Garcia. Filmografia aktora od teraz zaczynają szybko rosnąć, a wraz z nim, a tłum fanów. Dwadzieścia pięć lat facet zaproponował rolę w filmie akcji Chanoc, co spowodowało ogromne wrażenie na publiczności. Bilety aby wyświetlić obraz rozprzestrzeniania się z niewiarygodną prędkością. Oczywiście, wielu po prostu podbił uroczy, z imponującymi budowy ciała aktora.

skumulowana pracy

Do tej pory ponad stu filmach zagrał Andres Garcia. filmów należą dramat i przygoda, i komedię. Jego ulubiony film to Pedro Navajas, który został wydany w 1984 roku. Gra na scenie, Andrés zawsze stara się być sobą. Jest to istotne zasady i przynosi mu taki sukces w filmie.

Oszałamiająca popularność przyniósł role Andres w takich filmach jak Tintorera, El Nino i El Papa, DF y Tona Machetas, El Macho Bionico. Również nie było takie filmy z Andresom Garsiya jak „rekina tygrysa”, „Cyklon”, „Demon Hunter”, „uciekł z piekła. Manaus "" Wybraniec Wielkiego Ducha "" King of Texas „i inne.

We wczesnych latach osiemdziesiątych, aktor zaczął kręcić seriale oraz seriali. Najbardziej popularne z nich stało Con toda el alma y Mujeres Enganadas i „nikt nie ale ty» (nadie o Tu). Były też „Zakazane Woman”, „Tycoon”, „Z całego serca”, „Jesteśmy – anioły”, „przywilej kochać”, „General Hospital”, „przygód”, „Ucieczka do Roxanne” i wiele innych.

Różnorodność talentów

Stale rozwija swoje talenty, Andres Garcia udowodnił, że jest nie tylko aktorem, ale również producentem. Pod jego kierownictwem, wyszedł kilka filmów fabularnych i seriali telewizyjnych ze zmysłowym zatytułowany „Z całego serca”.

W 1992 roku wyróżnił się jako reżyser. Pierwsze zdjęcie Perros de Presa miał dobre sukces z publicznością. Ponadto podniósł aktualne zagadnienia współczesnego społeczeństwa.

Między innymi, opublikował książkę „za zgodą Boga”, które zostały napisane przez Andres Garcia. Biografia aktora objawił wszystko w nowym świetle. Książka zawiera wiele ciekawych momentów w życiu Garcia. A jeśli wcześniej wydawało się wielu jako prosty ulubionych fortuny, ale teraz był postrzegany zupełnie inaczej.

Życie aktora był również czarny pasek. On od dawna cierpiał na raka prostaty i białaczki. I tylko dzięki ogromnej mocy Ducha, co upór i chęć za wszelką cenę pokonać choroby aktora była w stanie powrócić do normalnego życia.

Stale wspierane ojca i jego liczne dzieci. I mieli tylko osiemnaście uzasadnionych żony. Dwa z nich już udało się osiągnąć sukces zawodowy. Tak, Andres Jr. stała się znana osoba w modelingu, a Leonardo odegrał ważną rolę nie w seriali telenoweli.

Dziś Andres Garcia jest zainteresowany również w muzyce. Pisze śmieszne piosenki z grupą muzyków z Meksyku.

Ponadto, aktor z powodzeniem rozwija swoją działalność w zakresie usług hotelowych, a także zajmuje się produkcją dodatków do żywności.