266 Shares 5732 views

Marriott Hotels – znak jakości w branży hotelarskiej

Znana na całym świecie sieć najwyższej klasy hotel Marriott została założona w 1927 roku i jest mała rodzinna firma w dziedzinie gastronomii, ale jest to pierwszy hotel został otwarty zaledwie 30 lat później. Dziś, Marriott Hotels znajduje się na wszystkich kontynentach Ziemi, z wyjątkiem Antarktydy, i stanowiły 2,5 tys hotele i restauracje, które służą ponad 200 tysięcy osób.

Ten szeroki zakres Marriott to możliwe dzięki systemem prowadzenia działalności gospodarczej, z którego otwarto ten nowiutki kompleksy hotelowe, franchisingu. Z tego wynika, że rodzina – założyciel sieci ma pełne prawa tylko na niewielkiej części wszystkich przedsiębiorstw z branży hotelarskiej, a mianowicie na 6 hoteli. Cała reszta należy do różnych ludzi, to nie przeszkadza im postępować zgodnie z tradycją, że hotele Marriott są zawsze ustawiony wysoki poziom jakości w całej.

Pod tą marką, nie tylko luksusowe hotele, ale także klasy średniej hoteli, restauracji i Howard Johnson. Podczas istnienia marki Marriot jego właściciele musieli znosić kilka nieprzyjemnych chwil. Tak więc w roku 2001 firma kilka pozwy zostały złożone przez hotelarzy działających franczyzy. Zgłosili, że warunki umowy nie zostały spełnione założycieli strony sieci. W tych latach, hotele Marriott były na krawędzi przetrwania, ponieważ ich udział systematycznie spada, ale od 2003 roku sytuacja zmieniła się radykalnie. Którzy posiadają w swoich akcji na akcje tej spółki jest kluczem do finansowego dobrobytu.

Jednym z najbardziej znanych hoteli tej sieci jest Goa Marriott Resort 5 *, usytuowany na słynnym kurorcie indyjskim Goa klasy premium. Jest to budynek trzykondygnacyjny, gdzie 165 przestronne pokoje. Hotel położony jest niemal w samym centrum wyspy.

W każdym pokoju Goście znajdą żelazko, deska do prasowania, telewizor, sejf w pokoju, łazienkę, zestawy do parzenia herbaty i kawy oraz suszarka do włosów. W razie potrzeby można skorzystać z takich usług jak pralnia chemiczna, prasowanie, opieka nad pomocy lub lekarza, aby spędzić czas w fitness – pokój, lub zmienić swój wygląd w salonie piękności. Inną cechą tego konkretnego hotelu była najlepsza w szkole ośrodek nurkowania. Na jego terenie znajdują się 3 restauracje, cukiernia, bar i klub nocny. Zatrudnia tylko najlepszych kucharzy z całego świata, a restauracja Wan Hao został uznany za najlepszy w gotowanie potraw kuchni chińskiej.

hotele Marriott są przeznaczone nie tylko do odpoczynku w towarzystwie przyjaciół, ale również z całą rodziną, gdyż najbardziej opiekuńczy nianie i lekarze zawsze przyjść z pomocą pierwszego połączenia. Rodzice mogą bezpiecznie odpocząć bez konieczności martwienia się o swoje dziecko. Przede wszystkim, istnieje 5 konferencje – sale, plac zabaw, kiosk prasa, sklepy z pamiątkami, panoramiczny basen i wiele więcej.

Wszystkie oceny Hotel Marriott niezwykle pozytywne, jak zarządzanie ściśle monitoruje jakość usług. A także mile zadowolony swoim zwykłym gościom duże zniżki. Tak więc, po życia kilka dni w hotelu, można dostać zaproszenie na zabiegi w SPA – salon, który jest uważany za najlepszy na świecie.

W Rosji istnieje Marriott przez długi czas i ma swoich wiernych fanów wśród ludzi, menedżerów, posłów i innych. Dziś ich hotele znajdują się nie tylko w Moskwie i Petersburgu, ale także w Irkucku, Tiumeń i Kazaniu. Wszystkie z nich są wzorem do naśladowania w branży hotelarskiej.

Na szczycie grupy Marriott firm walczących o lepsze środowisko. Hotele położone w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, wprowadzono zakaz palenia w 2006 roku.

Hotele tej sieci jest nie tylko wygodne i szacunku, ale wciąż z wielką starannością nastawienie do swoich gości. Więc stali klienci cyklicznie otrzymywać prezenty od Marriotta jak bezpłatne śniadanie, zniżki i spa. Zgodnie z tradycją gościnności i jakości we wszystkim firma posiada wiodące pozycje w branży hotelarskiej przez wiele lat.