465 Shares 3070 views

Nastya Kochetkova: piękna i utalentowana

Nastya Kochetkova jest na początku swojej kariery – jako twórczy i
życie. Ale dlaczego taka młoda kobieta jest tak dużo mówić? Sprzeczne oświadczenia, czasami nawet bardzo kategoryczny. Odnosi się wrażenie, że z niego czekają na „prawo” zachowania, a wszelkie błędy są traktowane jako coś nieprzyzwoite, wymagające natychmiastowego potępienia ludzi. Co jest uderzające jest godność, z jaką wychodzi z takich sytuacji.

Od dzieciństwa i dojrzewania Anastasia Kochetkova

Nastya Kochetkova urodził się w Moskwie w 1988 roku, w dniu 2 czerwca. Poza tym, w rodzinie jest starsza siostra i brat.

Jego pierwsza reakcja dostała tak szybko, jak powstała. Lekarz, który odebrał, powiedział, że dziewczyna jest bardzo aktywna, a jej głos jest uderzająco dźwięczny. To tak, jakby woda wyglądała.

Taki aktywny dziecko Nastya Kochetkova i pozostał u dziecka w wieku przedszkolnym i więcej lat dla dorosłych. Żadna ze stron nie jest kompletna bez udziału dziewcząt. Mogła myśleć o czymś, śpiewać, grać, aby doradzić i pomóc.

rok Zdający zdał tak szybko – każdy dzień był pełen wydarzeń. Anastasia Kochetkova absolwent Moskiewskiej Szkoły Głównej Handlowej, a następnie Wydziału VGIK, pracowni Vladimira Petrovicha Fokina.

Nastia miał wiele zainteresowań o różnym charakterze, ale najpoważniejszym z nich, oczywiście, była muzyka. I to nie jest przypadek.

Anastasia i muzyka w życiu

Kiedy to wszystko się zaczęło? Zdolność muzyczny Nastya Kochetkova zamanifestowały się we wczesnym dzieciństwie. Rodzice początkowo nie przywiązują szczególne znaczenie. Po tym wszystkim, profesjonalnych muzyków w rodzinie nie było. Nikt nie mógł sobie wyobrazić, co przyniesie przyszłość dziewczynę.

Jednak z biegiem czasu stało się jasne, że Anastasia ma niewytłumaczalne pragnienie muzyki. Według matki, córki przepiórki wszystko, co było kiedyś słyszałem dużo improwizacji, starając się stworzyć coś własnego.

Brak szczególnych rodzice edukacji muzycznej Anastasia kochał sztukę i próbował przyłączyć się do niego dla swoich dzieci. Dlatego Anastasia, siostra i brat zostali przeszkoleni w Szkole Muzycznej. Dom miał wiele różnych instrumentów, gdzie dzieci bawiły. Mój ojciec miał unikalną kolekcję dysków z różnymi rodzajami muzyki, ale większość z tego spotkania odbyła skałę. Cała rodzina mieszkała w muzyce, a ona z kolei nie było w nich.

Więc, być może, nie można nazwać przypadkiem, że wciąż jest piętnaście nastolatek Anastasia staje się stroną znany w naszym kraju projektu „Fabryka gwiazd-4.” Wiele oczy uważnie obserwując jej zachowanie. Grupa projektowa „Banda”, która stała się stroną, a Anastasia została utworzona. Ale kreatywny zespół był przeznaczony do krótkiego życia. Chociaż niektóre muzycznego doświadczenia swoich młodych uczestników, oczywiście, otrzymał.

małżeństwo

W rozmowie z Anastasia Kochetkova przyznał dziennikarzom, że od dzieciństwa chciała wyglądać i być bardziej dojrzałe rówieśnicy. Chciała wziąć ślub jak najszybciej, aby mieć dziecko wkrótce.

Początkujący reżyser Rezo Gigineishvili i Anastasia Kochetkova spełnione dokładnie w chwili, gdy marzenie życia rodzinnego zostało wypełnione serca dziewczyny. W 2005 roku pobrali się. Nastya był w tym czasie zaledwie 17 lat.

Narodziny córki

Że przyszedł czas, kiedy Anastasia doświadczył radości z macierzyństwa. Wkrótce młoda para miała córkę, która została imieniem Mary. Na szczęście rodzice nie znała granic. Wszystko pielęgnowane marzenie młodej kobiety, jeden po drugim.

Dzisiejsze córka Anastazja Kochetkova uznanych przez piosenkarka sama jest całe jej życie. Mówi, że nikt nie może kochać bardziej niż kocha jej piękne dziecko.

Między młodą matką i córką dojrzewania ustawiona bardzo przyjazny, ufając relacji. Maria kocha marzyć. W tym jest ona podobna do matki. Wszystkie sny ona tylko jej ufa, kto jest w stanie zrozumieć i wsparcie w odpowiednim czasie.

Podnoszenie córką Anastasia jest zaangażowany w jednym. Maroussi ojciec nie żyje w rodzinie.

domatorstwo

Szczęśliwe życie młodej pary nie trwało długo. Dwa lata po ślubie nie było istotnych różnic w relacji. A w 2009 roku małżeństwo rozpadło się całkowicie.

Anastasia ciężko przeżywa rozwód. Ona wycofał, wycofał się do siebie. Wiele myśli i doszedł do wniosku, że konieczne jest, aby ożywić i zacząć życie od nowa. Po tym wszystkim, jest jeszcze taka młoda.

Od dzieciństwa była podniesiona tak, że obowiązki rodzinne powinny być zawsze pierwszy priorytet w stosunku do osobistych pragnień i zachcianek. W związku z tym, że nie jest na chwilę wątpliwości, że wychowanie córki – to jest jego głównym celem w życiu.

Gdy po rozwodzie z mężem kilka lat minęło, Anastasia przyznał, że nie miała żal do niego, nie ma miłości, który spalił tak jasno. Ale istnieje nieskończona poczucie wdzięczności za jego córki. Po tym wszystkim, dzieci – to główne bogactwo każdego z nas.

Anastasia kreatywność

Twórczy charakter kształcenia spodvigaet Anastasia do poznania siebie, osiągnąć konkretne cele w życiu.

Oczywiście, talent, fani wciąż pamiętają utwory Nastia Kochetkova. Jej głos jest rozpoznawalny. Twórczy związek z Timati Dominique Joker i innych artystów można nazwać znaczącym krokiem w aktywności zawodowej młodego piosenkarza. Miłośnicy sztuki Anastasia nadzieję, że punkt w swojej karierze muzycznej nie została jeszcze wydana.

Kochetkov próbowali ją w filmie. W 2006 roku pojawił się film „ciepła” z jego udziałem. Film był kierowany przez Rezo Gigineishvili.

W 2012 roku, próbowała swoich sił w projekcie „ciężki mecz.” Fakt ten wskazuje, że Anastazja jest pełen chęci do życia, do walki, aby wygrać.

Nie mogłem zignorować taką piękną dziewczynę i modelu biznesowego. Tutaj Anastasia Kochetkova próbował również jej dłoń.

Ostatnio młoda gwiazda znalazła się w jeszcze innym uzależnieniem. Uwielbia robić zdjęcia. Wszystko zaczęło się w trudnym okresie życia dziewczynki, kiedy życie rodzinne było rozpadającym. Poszła do miasta z aparatu fotograficznego na charakter i dużo filmowania. Anastasia sama mówi, że jest w jakiś sposób odzyskała siły.

Uzależnienie zawiadomień zachowanych do dziś. Głównym modelem zdjęciu Anastasia jest jej córka Maria.

Wentylatory

Wiedząc o istnieniu armii fanów, Anastasia była aktywna w sieciach społecznościowych.

Mówi się wiele o sobie. Jej osobiste zdjęcia uzupełniają te historie. Fani szczególnie podoba mi się podpis złożony przez Anastasia do migawek. Są bardzo dokładne, oryginalne, wyrażając ciekawe pomysły, mówić o mądrości młodej kobiety.

Z raportów „zdjęcie” jest oczywiste, że Anastasia podróżował z córką i rodzicami, czasami na imprezach, nie boi się eksperymentować na ich wygląd, gry sportowe, uwielbia gotować. Krótko mówiąc, człowiek jest aktywny, energiczny, wymagający.

Co marzy Anastasia Kochetkova?

Biografia Nasti Kochetkovoy nie jest tak bogaty w wydarzenia, ponieważ jest jeszcze całkiem młody.
Ale, mimo swojego wieku, ona docenia wykonany ruch ścieżkę, wyciąga wnioski i iść dalej.

Szczególnie cenny jest fakt, że akcja jego doświadczeń życiowych z ludźmi. Dla nich jest to bardzo ważne. Ona wie – jej doświadczenie może być zbawienie drugiej osoby.

Anastasia sama chce spotkać się z osobą, która stałaby się jej druga połowa. Była pewna, że ten człowiek gdzieś bardzo blisko, tylko trzeba czasu, aby się z nim spotkać. Po tym wszystkim, cel dla kobiet – to nie tylko być piękna i utalentowana, ale także ulubionym.