667 Shares 1526 views

Zabawa konkursy na weselu w interesującej prezentacji

Ślub – to ekscytujące wydarzenie w życiu każdego. To jest wielki dzień nie tylko dla Przyjazne dla zwierząt, ale również dla swoich gości i krewnych. Aby twój ślub jest zapamiętany dla wszystkich gości przez długi czas i nie połączył się z tysiącami weselach jedno miejsce, które trzeba przemyśleć wcześniej nie tylko oczyszczenie i sukni panny młodej, miejsca, ale również konkurs na weselu.

W tym artykule opiszemy najbardziej zabawne konkursy na ślub, tak że dzień świętowania był pełen radości, śmiechu i zabawy.

na koniu

Ta konkurencja wymaga trochę przygotowań. trzeba będzie wstępnie zawyżać liczbę kulek lub wziąć małe kulki. Uczestnicy powinni biegać po sali z wciśniętym między nogami kul lub kulek. Ten, który był najszybszy. Aby duch walki mogą być zawarte takie utwory jak: „Moje myśli, moje konie”, „Trzy białe konie”, czy coś takiego.

Zabawa konkursy ślubne wymagają łatwy i przyjemny postawę uczestników. Na przykład konkursie „pocałunki”.

Przed rozpoczęciem toastmaster konkurencji powinna poprosić wszystkich obecnych pań szminka szminki. Do udziału zapraszani są dwóch przedstawicieli płci męskiej. Celem konkursu: do wyznaczonego czasu, aby zebrać jak najwięcej całusów. Zwycięzcą jest ten, kto ma najwięcej śladów szminki. W dobrym towarzystwie, co do zasady, to konkurencja powoduje burzę emocji, ponieważ narażone części ciała nie wystarcza pocałunkami.

szkło ślub

Śmieszne konkursy przyjść do ślubu nie jest trudne. Toastmasters daje pustą szklankę pierwszy siedzi przy stole gościa. nalewa małą ilość alkoholu, i przekazuje dalej. On, w którego ręku jest wypełniona szkłem, należy wznieść toast i wypić. Najważniejsze jest, aby dopilnować, by wszystko wylewa się do jednego i tego samego, tak aby nie mieszać alkoholu na początku wakacji.

scratch kurczaka

Zabawa konkursy na ślubie może być twórczy. Na podłodze, trzeba rozwinąć puste arkusze papieru. Liczbę 4-6 uczestników. Goście zobowiązani są do napisania na kartce słowa za pomocą nóg i flamastrami „Oblubienica”. Zwycięzcą jest ten, kto zrobił to szybciej niż ktokolwiek inny. Goście mogą zostać poproszeni, aby pokazać swoją kreatywność i zamiast słów do malowania młodej.

zgadywania

Im więcej osób weźmie udział w tym konkursie, więc będzie więcej zabawy. Ołów jest z zawiązanymi oczami i pozostali członkowie są wokół niego. Po pierwszej głównej bawełny wszyscy zaczynają poruszać się w kręgu, a po drugie zamrożenia. Mężczyzna z zawiązanymi oczami palec powinien wskazać kogokolwiek i starać się je odgadnąć. Aby to było łatwiejsze do zrobienia, można poprosić osobę do meow, szczekać lub grunt. Jeśli przypuszczenia mistrzowskie uczestnicy są odwrócone – Senior zajmuje miejsce Guess.

Często toastmaster posiada nie tylko dla konkursów ślubnych. Zabawne opowieści nie powodują mniej pozytywne emocje niż tańce. Ich bohaterami są nowożeńcom, a także ich bliskich i przyjaciół. Takie opowieści są nie tylko rozbawić gości i nowożeńcy będą żyć w pamięci, a może będzie to powiedz im nowożeńcom, aby ich dzieci w ciągu kilku lat.