674 Shares 5831 views

Instrukcja dla początkujących KANZASHI

Co jest KANZASHI? Ta japońska sztuka tworzenia niesamowitych biżuteria i dodatki do włosów wykonanych z tkaniny. Ostatnio moda na te produkty rośnie szybko. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić KANZASHI dla początkujących, wystarczy obejrzeć kilka klas mistrzowskich. Sama zasada wytwarzania jest prosty: cięcia tkanin jak origami fałdy oraz wycięcie uszczelnione płomienia zapalniczki lub konwencjonalnej lutownicy. Ozdoby, które nazywane są „KANZASHI” bardzo piękny i wyjątkowy, więc opanowali tę technikę, można zawsze wyglądają bardzo stylowo.

Rodzaje tkaniny stosowane w KANZASHI

Biżuterii w japońskim techniki dowolnego odpowiedniego materiału, który nie tworzy zagięć po złożeniu. Jedynym: jeden, który w topnienia oparzenia i tli, nie nadaje się do KANZASHI. Najczęstszymi materiałów: satyna, jedwab, organza, krepy, satyna, powtórzeń. Ale oprócz nich, mogą być zawarte w produkcie i innych tkanek, który jest dobrze rozpuści, pozostawiając czarne ślady. Przy wyborze materiału również należy wziąć pod uwagę jego zdolność do utrzymania kształtu założonymi płatków, miękka jak niektóre gatunki nie zawsze można wymyślić. Jeśli naprawdę chcesz, aby KANZASHI dekoracji za pomocą szmatki, upewnij się, że musi ona być połączona z jedną, która będzie utrzymywać kształt.

Narzędzia dla KANZASHI

Jeśli nauczysz się przez filmy, we wszystkich klasach mistrzowskich dla początkujących KANZASHI wszystkie wykonywane przy użyciu następujących narzędzi i akcesoria: pincety, lutowanie, zapalniczek, świec i pistolet do kleju. Nie zawsze mistrzem, próbując pracować uchwyt do lutowania żelaza, więc najlepiej jest najpierw nauczyć się topić sekcje płatków nad płomieniami, a dopiero potem przejść do następnego poziomu technologii. Zapalniczki najlepiej kupić funkcję tankowania gazu, ponieważ jeżeli są stosowane konsekwentnie muszą być często aktualizowane, ale lutowanie lepiej jest podjąć dobrą – nie mniej niż 30 watów mocy. Świece w KANZASHI wytwarzania początkującym (klasa opanować pokazuje) korzystnie stosuje się żel i te, które nie płyną.

Jak KANZASHI?

Aby zacząć, to doskonalić umiejętności płatek prawidłowy montaż, jak niedokładne składaną tkaniny, nawet w idealnych opalanie, to nie będzie ładny wygląd. Lepiej spędzać czas na umiejętności, niż zmieniać gotowego produktu. KANZASHI robić z rękami, klasa mistrz zwijania tkaniny należy dobrze rozumieć, że proces montażu jest niemal automatyczne. Płatek złożone poprawnie, należy odciąć nadmiar materiału nożyczkami lub lutownicę – w tym przypadku, gdy zapalniczka nie jest wymagane. Sealed cięcie, konieczne jest, aby po raz kolejny rozprzestrzeniać swoją przyszłą szczegół, spłaszczyć wszystkie dodatkowe fałdy i osnowy, a następnie wykonać ostateczną obróbkę krawędzi. W gotowym kwiat płatki są zbierane na wątku, a następnie przyklejone srodku, piękne. KANZASHI dla początkujących – tak ekscytujące działania, które zostaną utracone poczucie czasu, ale piękną dekoracją, którą można uzyskać w końcu, oczywiście, są tego warte!