470 Shares 6472 views

Zgadywania przy herbacie: zwykłe sposoby

Każdy wie, że ojczyzną herbaty są Chiny. Dlatego logiczne byłoby zakładać, że wróżenie na herbatę wpadł Chińczyków. Jednak tak nie jest. Oryginalna metoda zgadywania na herbata grubszej zwanego tasseomancja, brytyjski wynalazł. Ta dobra tradycja jest nadal zachowane w krajach anglojęzycznych.

Dlaczego, mimo wszystko, zgadywania na grubym herbaty pochodzi w Anglii? Najwyraźniej to było coś zrobić z metody warzenia napoju, który jest w Chinach, na przykład, został wykonany pić z małych filiżanek bez uchwytów, jak iw Europie, przeciwnie – z wielka. I liści herbaty Europejczyków zostały rzucone bezpośrednio do filiżanki. To jest teraz jego zaparivayut specjalny czajniczek lub torby. Z takiego sposobu parzenia herbaty grubości wrozenia nie jest uzyskiwany.

Zgadnij na herbatę tak samo dobrze, jak w środku kawa, interpretując pozostały na dnie i ścianach kształtów kubek i wzorów. Można przypuszczać, że oba rodzaje wróżenia pojawiły jednocześnie. Stało się to pod koniec XVIII wieku, kiedy herbata i kawa stała się dostępna nie tylko arystokraci, ale także zwykłych ludzi. Ale z tego powodu, że w żaden sposób zaparzania kawy w dnie kubka był zawsze wytrącić kawa Wróżby stała się bardziej popularna niż wróżby na herbatę.

Ten popularny napój warzony do wróżenia na dwa sposoby: może to być kubek lub czajniczek z szerokim wylewem, przez które odbywa się spawanie bez trudności. Bez względu na to, jaki rodzaj herbaty jest brane do wróżenia, ważne jest, aby był gruba, nie w porządku z torbami, bo to będzie zły na osiedlenie się na ścianach. Cukier nie wpływa na Kabała, a cytryna może ingerować.

Do wróżenia spełnić każdą potrawę. Najważniejsze jest to, że nie są przejrzyste, a wraz z uchwytami. Herbata do picia na koniec potrzebie. I tutaj ważne jest, aby przestrzegać proporcji gruba i cieczy. Jeśli woda jest zbyt dużo, liście herbaty przerodzi się w spodku, a jeśli nie wystarczy – trzymać się razem w piłkę. Wróżbiarstwo herbata ma swoje własne zasady. Po pierwsze trzeba zrobić lewą ręką trzy ruchy obrotowe i rozłożone na ścianach liści herbaty kubki. Po tym począć pytanie kilkakrotnie powtarzając je sobie włączyć sobie filiżankę. Można zgadywać, a druga osoba. W tym przypadku pytanie do myślenia i skręcić kielich musi. Obracając kubek do góry nogami, trzeba dać mu stanąć na dziesięć minut, a następnie otwórz go trzymając uchwyt do góry i odczytać wzór.

Wróżbiarstwo herbata ma takie same zasady jak domysłów.
Kubków przeznaczonych do wróżenia, napój ten jest po prostu już nie pije. Dlatego konieczne jest, że są one w jakiś sposób różni się od innych, na przykład, miał znaczący farbowanie lub obraz.

Znać przyszłość, trzeba czytać wzór, przenosząc się z uchwytu na prawo i lewo w ruchu – można dowiedzieć się o przeszłości. Kubek można powiedzieć o wydarzeniach, które występują lub nastąpią z samego człowieka. Inni ludzie mogą wskazywać herbacianych liści, znajduje się na krawędzi. Wszystko negatywność jest na dole. Jeśli kubek nie jest wystarczająco sztuk, oznacza to, że wszystko jest dobrze u ludzi. Obecność gęstej, gęstego wzoru wynika, że osoba ustawiona żadnej obawy, problemy.

Wróżbiarstwo herbata zacząć od najprostszej interpretacji kształtów – Pręty i kropek. Punkty oznaczają gotówkę. Oznacza to, tym więcej punktów można zobaczyć – więcej pieniędzy. Jeśli jeden punkt lub w bok, to oznacza, co to słowo lub literę. Różdżka reprezentuje przypadek, dużo kije reprezentują odpowiednio dużo różnych rzeczy. Jeśli kij jest obracany od uchwytu do krawędzi kubka – to będzie sukces, do dołu – to się skończy się niepowodzeniem. Liście herbaty mogą pojawić się z liter, cyfr i innych znaków, takich jak planety. W tym przypadku, interpretować je zgodnie z ich wartością. postacie zwierzęce wskazują na pewien czas, który jest interpretowany w sensie znaki zodiaku, na przykład, albo Roku Smoka, na przykład rok Monkey.

cenne rośliny i zwierzęta stanowią miłość, zdrowie, przyjaźń i inne pożyteczne rzeczy lub zdarzeń. Generalnie, zastanawiając się na terenie herbaty, trzeba zaufać swojemu instynktowi.