826 Shares 2468 views

Podróży: piękne miejsca w Woroneżu

Każde miasto ma swoją własną specyfikę, swoje atrakcje i piękno. Oni sprawiają, że miasto wyjątkowe i niezapomniane. красивые места Воронеж имеет в большом количестве, то прогулка по городу будет увлекательной и приятной. Jak piękne miejsca w Woroneżu jest duża liczba, a następnie spacer po mieście będzie ekscytujące i przyjemne. Co warto rogi gości odwiedzających i mieszkańców miasta, aby zrelaksować się i proszę spojrzeć?

parki Woroneż

Najbardziej popularne wśród mieszkańców i turystów są liczne parki i ogrody. красивые места Воронежа для прогулок с семьей и друзьями. Tutaj można znaleźć najpiękniejsze miejsca Woroneżu na spacery z rodziną i przyjaciółmi. Jeśli chcesz cieszyć się pięknym widokiem, umówić się na spotkanie lub zrobić sesję zdjęciową, a następnie można bezpiecznie przejść do parku. Konieczne jest zapoznanie się z najbardziej popularnych.

"Scarlet Sails"

W parku, wybudowany w latach 70-tych XX wieku, znajduje się na lewym brzegu w Woroneżu zbiornika. W 2011 roku, został odnowiony przez francuskiego projektanta. красивые места, Воронеж преобразился. Po tym jak został uszlachetniony pięknych miejsc, Woroneż transformacji. Teraz park „Scarlet Sails” – jedno z ulubionych miejsc wypoczynku dla mieszkańców miasta. Tutaj można chodzić wzdłuż szerokich alei pięknej, jeździć na przejażdżki, piknik. Godziny otwarcia: od 11 rano do 23 wieczorem. Teren jest strzeżony i stale patrolowane.

"Dynamo"

Park został wybudowany w latach 30-tych XX wieku. Teraz został odnowiony i nabył europejski poziom. Goście mogą spacerować po jego alejkach, odwiedzić stajnię, a zimą ze zjeżdżalniami napędowych Pioneer. Park jest znany z tego, że sprężyna jest kwitnące przebiśniegi. Dla miłośników sesjach zdjęciowych, będzie zbliżać idealnym latem jest piękne zielone trawniki i kwietniki, a jesienią – dekoracje złoty liść.

„Orlik”

Goście są zapraszani do wielu atrakcji, które spodobają się turystów w każdym wieku. Znamienny jest również obecność w parku zabytków Orlonku ( „Chłopiec z gumy do żucia”) i Osip Mandelsztam.

"Olympic"

Jednym z najbardziej popularnych miejsc na pikniki. W parku jest przeznaczony do aktywnego wypoczynku, jak pierwotnie zbudowany jako obiektów sportowych. Latem możesz rolki i rowery, a zimą – na nartach.

W przypadku, gdy data?

можно выбрать подходящий парк. Wybór Woroneż piękne miejsce na spacery z dziewczyną, można wybrać odpowiedni park. Jest to idealne miejsce na spotkania. Idąc wzdłuż długich alejach stres, przyczyniając się do miłej rozmowy. Piękne widoki stworzyć romantyczny nastrój.

Jeśli chcesz na spacer w ciszy, to lepiej nie iść do dużych zatłoczonych miejscach i wybrać przytulne małe rogi i skromne. „Delfin” Park nadaje się do tego celu idealnie. Jest to stary kwadrat o długiej alei wysadzanej latarnie żeliwnych. Wysokie sosny utworzyć gęstą, zaciszne cień, obiecując ochłodzić w upalny dzień. W parku znajduje się na lewym brzegu rzeki Woroneż. Wystarczy, aby spacer po alejkach, można chodzić na promenadę i podziwiać wodę i jej ustawienie słońce. Stoi unikalna latarni, malowane ręcznie. W zimie można jeździć.

Miłośnicy będą odczuwane przez producentów samolotów parku. Jest to doskonałe miejsce do spacerów i rozmów. Ciche cieniste aleje stworzyć romantyczny nastrój. W parku znajduje się drzewo miłości, gdzie para zostawił notatkę z uznaniem i nowożeńcy powiesić zamki wierność.

Chodźmy na piknik

красивые места Воронежа для прогулок на природе, можно остановиться на парках: «Олимпик», «Алые Паруса», «Динамо». Wybór Woroneż piękne miejsce na spacery, można zatrzymać się w parkach: „Olympic”, „Scarlet Sails”, „Dynamo”. Są idealne na pikniki. Oczywiście, żeby rozpalić ogniska zabronione, więc można wziąć gotowych potraw z nimi.

Spacer wzdłuż szerokich alejach i oddychać w powietrzu sosnowego może być w parkach „Tanais” i „Delfin”.

Miłośnicy spacerów po leśnych ścieżkach jak Woroneżu Central Parku. Jest to duży obszar plantacji leśnych, gdzie jest to możliwe wystarczy chodzić ścieżkami, widoki na jezioro i strumieni. Plac powstał w czasach sowieckich, ponieważ jest on w stanie zaniedbania. W jej wnętrzu można znaleźć wiele zrujnowanych budynków i zabytków zniszczonych.

Piękne miejsca do sesji zdjęciowej

Piękne fotografie mogą być wykonane „Scarlet Sails” w parkach, „Orlik”, „Dynamo”. W Koltsov parku ma fontanny i piękne klomby, które będą doskonałym tłem dla filmowania.

Quay Massalitinova popularnością podczas sesji zdjęciowych. Otrzymuje się nadzwyczaj żywe i niezapomniane obrazy.

w kraju

красивые места Воронежа и области, то лучше отправиться за город. Jeśli chcesz zobaczyć piękne miejsca i region Woroneż, to najlepiej udać się poza miastem. Starożytny obszar jest bogaty w zabytki i unikalnych przedmiotów.

Jednym z nich jest „Divnogorie” muzeum. Na jego terenie znajdują się kredowe filary, że wiele lat erozji, tworząc niepowtarzalne piękno swoich obiektów. Tutaj można zobaczyć starożytne kościoły i klasztory z XVII wieku, wybudowany w jaskiniach kredowych.

Belogorsk jaskiń długo służyły jako kryjówki dla złodziei, później stał się schronieniem dla pielgrzymów, którzy budowali to miejsce kościoła św Aleksandra Nevskogo.

atrakcje Woroneż

красивые места. Spacerując po mieście, można również znaleźć piękne miejsca. настоящий кладезь для туристов. Woroneż prawdziwa kopalnia złota dla turystów.

Admiralicja Square – symbol wielkości Rosji jako potęgi morskiej. To jest, gdy Piotr I rozpoczął pierwszy statek rosyjskiej marynarki wojennej. Obszar ten jest popularny wśród nowożeńców i miłośników sesjach zdjęciowych.

Dam Chernavsky most ma długość około jednego kilometra. Zawsze jest dużo turystów: niektórzy na rolkach i na rowerze, podczas gdy inni po prostu leniwe spacery. Na zaporze można wynająć łódkę i popływać w rzece.

Obowiązkowy punkt chodzenia po mieście jest deptak Massalitinova. Oferuje on wspaniały widok na rzekę Woroneżu.

Miłośnicy zabytków będą odczuwane przez zespół architektoniczny Sacco i Vanzettiego, budowa próbka XVIII-XIX wieku.

Można również zwrócić uwagę na rzeźbę Piotr I, który jest nieoficjalnym symbolem miasta. Pomnik Chwały jest warte odwiedzenia, aby zobaczyć na własne oczy ten niezwykły i wzruszający pomnik. Statua Biały Bim znajduje się na Placu Rewolucji. Obywatele uważają, że jeśli pocierać nos psa, wszystkie życzenia się spełniły.

Na koniec

Woroneż – bardzo piękne miasto, które nie pozostawi nikogo obojętnym. Lepiej przyjść latem lub wiosną, wystarczy chodzić po mieście i podziwiać piękne widoki. Istnieje wiele interesujących parki, zabytkowe kościoły, unikalne zabytki, których nie sposób opisać w jednym artykule.