279 Shares 4025 views

Co to jest filtr z cienkiego oczyszczania paliwa i ropy separacji?

Prawidłowe funkcjonowanie samochodu zależy nie tylko od warunków pracy, ale także na paliwo, który napędzany pojazd. W celu uniknięcia nadmiernego paliwa silnikowego żużlowanie stosuje się wiele etapów oczyszczania. W samochodach osobowych grzywny filtr paliwa, który wymiana powinna być wykonana w odpowiednim czasie, zgodnie z harmonogramem kontroli technicznej pojazdów.

Ciężkie pojazdy takie jak GAZ i ZIL-wyposażony w misce filtra. Jest to wstępny faulu, który pomaga pozbyć się gruboziarnistych cząstek większych niż 0,05 mm. Położony filtr osadów pomiędzy zbiornikiem a pompą. Z pomocą tego samego filtra produkowane wstępną obróbkę oleju napędowego.

Osadnik składa się z korpusu ze specjalnego szkła, która jest przymocowana do podstawy za pomocą śrub zbiornika przez uszczelkę. Kubku jest filtr, który zbiera się z płytki o małej gęstości. To zwykle aluminium lub mosiądzu. Płytki są wykonywane z występów 0,05 mm i otwory, aby umożliwić przepływ paliwa przez filtr.

Występy są wymagane, aby pomiędzy płytami utworzyć dodatkową szczelinę, przez którą przepływa paliwo, przy czym duże zanieczyszczenia są zatrzymywane i opadają na dno osadnika. Przesączony paliwo odprowadzane przez dysze do pompy paliwowej.

Po paliwo uwolniony od dużych cząstek, musi przejść przez drobnych filtrów. Jest to konieczne w celu uniknięcia dostania się do maszynowni płytkich zanieczyszczeń i wody. Filtr dokładny paliwa jest umieszczony pomiędzy pompą a gaźnika.

Strukturalnie, jest wykonana z obudowy za pomocą specjalnych złączek, które służą do dostarczania i odprowadzania paliwa. W dolnej części obudowy za pomocą uszczelki, odporność na benzynę, jest przymocowany do szlamu szkła. To jest w porządku, filtr paliwa, który jest wykonany z ceramiki lub mosiądzu członka siatki ze sprężyną.

Pompa dostarcza paliwo pod ciśnieniem przez dysze. Paliwo jest obniżona do miski, co spowodowało oddzielenie. W ten sposób woda i zanieczyszczenia oddziela się od benzyny, a oczyszczony płyn przepływa dalej przez dodatkowy filtr paliwa. Tutaj, dzięki elementy urządzenia do rozdzielania końcowego jest przeprowadzane, a wyładowanie jest wytwarzany w specjalnej komorze pływakowej przez rurkę.

Układ paliwowy samochodu muszą być uszczelnione. Uniknąć przepływu powietrza, płyny zewnętrzne, kurz i inne cząstki ścierne. Filtry muszą być okresowo zmieniane lub oczyszczone z nagromadzonych żużla. W tym przypadku, wszystkie połączenia są wykonane ze specjalnego narzędzia, aw stawach powinny być wykorzystywane do materiału uszczelki odporne na benzynę. W przeciwnym razie, paliwo będzie korodować uszczelkę, zaczyna się rozkładać i naruszył szczelność.

Zatankować pojazd jest zalecane z wiarygodnych firm. Oszczędności na paliwie, co ma negatywny wpływ na stan silnika i naprawy wzrośnie do jeszcze większej ilości. W tym przypadku konieczne jest, aby utrzymać pojazd w odpowiednim czasie, a nawet najlepsze paliwo nie wyklucza żużli.