798 Shares 4770 views

Lada Silhouette – samochód przyszłości

Przez długi czas w samochodzie AvtoVAZ my zebranych zwykły skład, już przetarty przez przenośnik Lada Samaria. To jeszcze nie był w stagnacji, ale rutyna w produkcji zdecydowanie przedstawił. I nagle przełom, nowy duży projekt. Zespół tysięcy samochodów perk, inżynierowie odkryli Kuhlman i finansiści są gotowe do dużych napływów środków. Rzeczywiście, proces rozpoczął. Concept car stworzył całkowicie nowy projekt, nawet bez modyfikacji w poprzednich modelach, a nowe słowo w branży motoryzacyjnej.

Do roku 2004 Motor Show był gotowy tylko drwić koncepcję, to nazwano Lada sylwetki. Pierwszy projekt maszyna zebrano w roku, kopia wystawy jeszcze nie było na torze fabrycznym laminowania. Próbki doświadczalne zjechał z linii montażowej do 2006 roku, ale nawet wtedy nie było wiele organów i prototypów nowej maszyny.

Pierwsza seria składała się z 23 opcji Lada sylwetka turystyka i 18 prototypów. Opracowanie zewnętrzne i wewnętrzne nie było jeszcze. Jednak na Motor Show 2006 w Moskwie koncepcji został przedstawiony na platformie wystawowej, rozwoju podwozia i zupełnie nowym zawieszeniem przednim.

Jednak w następnym, 2007 Lada Silhouette miał bardzo kompletne zewnętrzne i prywatne, całkiem interesujące pod względem wewnętrznych rozwiązań projektowych. Zakończyła prace nad aerodynamiką samochodu, wyniki były zachęcające. Sylwetka była pierwszą rozwój VAZ które przyjęło dvupotochny tłumik. Jednocześnie nowy typ grzejnika został stworzony z kolejnych kamer, które nigdy nie były na każdym samochodzie vazovskaya. został natychmiast postanowił prowadzić rozwój sedan, kombi i hatchback. Hatchback i szybko podszedł i trzymał prezentacji w najbliższej przyszłości. Sedan i kombi trochę z tyłu, ale także rozwijać się bez zwłoki.

Elektrownia wszystkich maszynach sylwetka LADA 2116 – jest perspektywicznym P4 obrotów silnika 6000 obr / min, pojemność 112 l / s. Prędkość na autostradzie – około dwustu km / h. Maszyna z czasu wymaganego do otrzymania silnik Diesla, jak również wykorzystywania Sylwetka oczekuje się w różnych regionach Rosji. Dlatego uwaga projektantów nie ominąć kwestię nowej natury operacyjnej pojazdu. Układ hamulcowy Lada Silhouette podwójny, moc, przez cały hamulce tarczowe z wentylacją. wymiana klocków hamulcowych polega na użyciu specjalnego narzędzia, może być dokonana jedynie w centrum technicznym.

opon dopuszczone do stosowania, to jest 195 / 65R15 i 205 / 55R16, normalne ciśnienie 1,7 – 1,8 atm. Obciążenie samochodu Lada Silhouette (fot bagażnik prezentowane na stronie) – 500 kg, chociaż można pobrać i więcej. Skrzynia biegów aż manualną 5-biegowa, ale w dłuższej perspektywie będzie AKP.

Samochód, choć pięć-osobowa, ale wnętrze jest bardzo przestronne, ergonomiczne siedzenia i racjonalna konstrukcja, rozmieszczenie oraz zgromadzone w drugim. Warunki zimowe sylwetki nie boją, ogrzewanie wydajny, dobrze prowadzony na „zimno”, nie ma rozmrażania. produkcja duży samochód seria rozpocznie się w ciągu najbliższych kilku lat. Lada i Silhouette, którego cena ma być w pełni dostępny, wzrośnie w linii z najlepszych samochodów naszych czasów.